Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy będzie w Hollex ten produkt?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
199 odpowiedzi w tym temacie

#1 james_b

james_b

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6604 postów
  • Od: 01 sty 2007
  • LokalizacjaRzgów/Łódź

Napisano 07 luty 2008 - 19:02

Witam!

Czy będzie w sprzedaży w Hollex karta DVB-PCI X3M-S1000? Jest to tania karta tylko nie znam jej działania, ale się dowiem dzieki drukowanej wersji SAT Kuriera ;]
Proszę o odpowiedź. :wink:
Jeszcze wrócę, jak nie w tej postaci to w innej :D Nic w przyrodzie nie ginie ;)

#2 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 luty 2008 - 03:34

Być może się pojawi, zależy, czy będzie zainteresowanie, bo ogólnie karty DVB sprzedają się słabo (może do popularyzacji tej formy oglądania przyczyni się kolejny artykuł z SK 2/2008 o wykorzystaniu Phoenixa jako czytnika legalnych opłaconych kart kodowych, wraz z konkretnymi przykładami :wink: )

Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)

#3 james_b

james_b

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6604 postów
  • Od: 01 sty 2007
  • LokalizacjaRzgów/Łódź

Napisano 10 luty 2008 - 11:09

No podłączenie karty i modułu, żeby ze sobą działały to często nie lada wyczyn, więc nie dziwię się, że się nie sprzedają jeśli to jest powodem.
Jeszcze wrócę, jak nie w tej postaci to w innej :D Nic w przyrodzie nie ginie ;)

#4 GieKa

GieKa

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2020 postów
  • Od: 30 kwi 2007

Napisano 12 kwiecień 2008 - 08:27

Czy i kiedy i w jakiej orientacyjnej cenie pojawi się w Hollexie konwerter Sharp Universal Single BS1R8EL180A?

#5 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:02

Jeśli chodzi o Sharpy mamy w sprzedaży tylko resztki BS1R6EL100W. BS1R8EL180A mamy pięć sztuk na testy (tj. nie do sprzedaży) - ocenimy go (pomierzymy na antenie testowej) i zobaczymy, czy warto go wprowadzić - kwestia dwóch do trzech tygodnii powinno się wyjaśnić.

Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW

#6 GieKa

GieKa

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 21:23

To zróbcie przy okazji porównanie z "cienkim" ALPS-em. Bo oba mają te same zastosowania.

#7 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2008 - 22:46

Nie wykluczam takiego porównania, być może opublikujemy je w drukowanym wydaniu SK, bo już dawno testów konwerterów nie było, a zbliża się sezon prac antenowych ( ;) ), a do tego na rynku pojawiło się sporo nowych "rewelacyjnych" produktów "0,1" :lol:

#8 GieKa

GieKa

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2020 postów

Napisano 15 kwiecień 2008 - 07:47

Może macie pod ręką jakiś stary konwerter? I porównacie z nim te 0,1? Jakiś czas temu pozbyłem się konwerter do paraboli 0,9, zresztą kupiony u Was. Ważył chyba z kilo :)

#9 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 kwiecień 2008 - 02:13

Konwerterów Ci u nas dostatek ;) Być może taki test wykonamy przy okazji, gdy trafi do nas nowy miernik od Televes-a - także planujemy jego opis. To przy okazji upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu jak to mawiają ;) Ale nic nie mogę jeszcze obiecać - zależy od biegu wydarzeń w najbliższych tygodniach (w numerze 5/2008 nie spodziewałbym się tego opisu)

#10 kcuf

kcuf

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 43 postów
  • Od: 16 wrz 2007

Napisano 13 kwiecień 2009 - 21:52

Czy jest jakaś szansa na to, że pojawi się w sprzedaży obrotnica Stab HH 90 w najbliższym czasie?

#11 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2009 - 12:47

Na szybko się podpytałem i z tego co się dowiedziałem - u nas Stab HH 90 nie będzie już dostępny.

#12 kcuf

kcuf

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 21:08

@Mr. Orbita - dzieki.
Pomyślę o czymś innym w takim razie (DM2400 vs SG2100).

#13 mh_misiek

mh_misiek

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1920 postów
  • Od: 14 sie 2006

Napisano 01 lipiec 2009 - 15:22

Czy w najbliższym czasie w ofercie Hollex będzie dostępny nowy Ferguson FK 7900 UCI?
Dołączona grafika
fot. Ferguson

#14 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 lipiec 2009 - 17:47

Póki co nie jest planowane wprowadzanie tego produktu do oferty.

#15 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12570 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:50

Mam pytanie, czy w Hollexie jest obecnie dostępny odbiornik Ferguson FK 3900 USB, jeżeli nie to czy pojawi się w najbliższym czasie.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#16 Jasand

Jasand

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 32 postów
  • Od: 12 sty 2009

Napisano 13 lipiec 2009 - 18:17

Mam pytanie. Czy w Hollex bedzie w najbliższym czasie dostepny Smargo Card Reader bardzo popularny i dostepny prawie w każdym sklepie TVSAT za Odrą. Jak na razie w Polsce poza sporadycznymi ofertami na Allegro (obrót wtórny) nie mozna nigdzie kupić. Sprzedawane sa za to bardziej "egzotyczne" urzadzenia.

#17 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 lipiec 2009 - 20:24

@andi12 - produktów Fergusona w tej chwili nie ma w ofercie
@Jasand - widziałem to, zaciekawiło mnie też, bo piszą, że może zastąpić Phoenixa i ciekawi mnie, czy dałoby się taki czytnik podpiąć do karty DVB w łatwy sposób za pomocą wtyczki. Jeśli trafi się okazja - ściągnę dla siebie na testy, ale stała dystrybucja będzie możliwa jeśli ktoś się zainteresuje tym - Hollex raczej nie zajmuje się importem sprzętu zza granicy - zwykle szuka dystrybutora, który dany temat może pociągnąć i kupuje sprzęt od niego już tu na miejscu. Zobaczymy.

#18 Jasand

Jasand

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 32 postów
  • Od: 12 sty 2009

Napisano 14 lipiec 2009 - 18:32

@Mr. Orbita
Mam to urzadzenie podpięte pod Dreambox-a DM 800 HD do górnego USB.
Jak wiadomo tuner ten ma tylko jeden czytnik. W czytniku DM mam karte C+ a w Smargo karte TNK. Wszystko chodzi super.

#19 kcuf

kcuf

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 00:26

@Mr. Orbita
Czy są szanse na to, że w Hollex pojawi się antena Famaval 80 LH, w bardzo, bardzo bliskiej przyszłości?
Ewentualnie czy można taką antenę zamówić, aby została sprowadzona (i ile około by wtedy kosztowała).

#20 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 13568 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 sierpień 2009 - 01:02

W ofercie się nie pojawi, ponieważ jest już 85LH - od 80LH różni się dokładnie 5,5cm na 6,3cm. Jeżeli koniecznie zależy Ci na 80LH, choć 85LH jest niewiele większa, to w poniedziałek zbadam jakie są możliwości ściągnięcia tego, ale pojedyncza sztuka to raczej nie będzie opłacalne. W każdym razie dam znać.