Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Czy jest szansa przedłużając umowe (obecnie mam ta promocje co wybieralo sie 4 pakiety + 1 gratis - 48zl/miesiecznie i dekoder 250gb), że dostane dekoder turbo 500gb ?

A czasami nie masz już dekodera z dyskiem 500GB? Jeśli numer seryjny twojego dekodera zaczyna się od CLRA, to taki właśnie dysk jest w nim zamontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W n mamy takie promocje utrzymaniowe:

 

Oferty utrzymaniowe są takie same jak z okazji zmiany regulaminu czyli:

 

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy

* hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa na 14miesięcy

* full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

 

 

o szczegółowe warunki zapytaj konsultanta w BOK

 

 

jak ktoś chce to mogę przesłać szczegółowe warunki promocji full dla abonentów

 

 

Z tego co wiem to dotychczasowa umowa się kasowała i była liczona tylko na nowa z ceną gwarantowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem ze umowa zawarta poza lokalem przedsiebiorstwa (telefon, internet) jest obowiazujaca i tak tylko przez 12 miesiecy?

Niestety nie... To nie jest nowa umowa tylko aneks do starej, a więc nie ma mozliwości odstąpienie po 12 miesiącach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem ze umowa zawarta poza lokalem przedsiebiorstwa (telefon, internet) jest obowiazujaca i tak tylko przez 12 miesiecy?

Niestety nie... To nie jest nowa umowa tylko aneks do starej, a więc nie ma mozliwości odstąpienie po 12 miesiącach...

wedlug obecnie obowiazujacego prawa telekomunikacyjnego aneks jest traktowany tak samo jak umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W n mamy takie promocje utrzymaniowe:

 

Oferty utrzymaniowe są takie same jak z okazji zmiany regulaminu czyli:

 

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy

* hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa na 14miesięcy

* full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł

Rozmawiałem przed chwilą z konsultantem i proponował mi jedynie tą drugą opcję za 68zł natomiast powiedział, że nie ma czegoś takiego za 48zł miesięcznie. Wycofane czy konsultant nie chciał poinformować? Rozmawiałem z dwoma konsultantami. Cena 48zł jest tylko na 6 miesięcy przy umowie rocznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem miesiąc temu umowę i także nie było opcji za 48zł, wysłałem wypowiedzenie i nagle pojawiła się: wszystkie pakiety za 48zł + 6 miesięcy Nfilm HD gratis, umowa na 13 miesięcy. Poproś konsultanta żeby Ci dał tą promocję (zawsze możesz poprosić żeby poszedł do kierownika i zapytał czy może Ci taką promocję dać), a jak odmówi to wyślij wypowiedzenie i zadzwonią do Ciebie z działu utrzymania i od razu dostaniesz taką promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czas odświeżyć trochę tego posta :D

W grudniu kończy mi się promocja Wielka Rewolucja, dziś miła Pani działu utrzymania zadzwoniła z propozycją Hollywood dla abonentów za 68,00 czyli:

- umowa na 15 miesięcy

- wszystkie pakiety tematyczne

- NfilmHD, NFilm VOD, cały pakiet HBO - na cały okres umowy.

Nadmienię, że jeszcze nie wysłałem listu do BOK'u z informację że nie zamierzam przedłużać umowy po terminie jej zakończenia.

Ciekaw jestem co dorzucą po otrzymaniu w/w listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nic, bo to świetna oferta, która otrzymałeś. W dodatku na 15 miesięcy i sami zaproponowali. Dobrze że nie jesteś w cyfrze, bo mnie w ofertcie przedłużeniowej (po 4 latach bycia z cyfrą) zaproponwali umowę na 18 miesięcy i przez 15 miesięcy za pakiet Optimum + HBO kwota 79,80 a przez kolejne 3 miesiące kwota 98,80. Do tego nie ma w tym pakiecie żadnego kanału HD :) Lepiej się poczułeś ? Bo ja na twoim miejscu napewno w tym momencie lepiej bym się poczuł. Pozdrawiam

P.S. Naprawdę biorę poważnie pod uwagę ofertę platformy N, gdyż jest pod każdym względem najbardziej atrakcyjna. Gdyby tylko w N sport było więcej boksu ( o ile w ogóle jest :) ) tak jak np. w polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nic, bo to świetna oferta...

Cyfrę też mam, zamowiłem w tym samym czasie co N, pakiet komfort + philips pvr, po prawie roku używania najprawdopodobniej zostawię sobie N-kę, szkoda tylko że nie mają w ofercie usługi multiroom :(. No i dekoder N-ki rozkłada na łopatki dekoder philips'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karrde

Bierz, popieram przedmówców.

Policzmy, w C+ HBO to 35,90, HDMix 25,90, to już daje ponad 60zł. Dodatkowo Nfilm. Wg mnie warto, mnie też proponowali (po rezygnacji), jednak nie przyjąłem, bo miałem już C+, a mnie dwie platformy niepotrzebne. Hollywood jest naprawdę dobrą ofertą. I więcej nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kończy mi się promocja Wielka Rewolucja, dziś miła Pani działu utrzymania zadzwoniła z propozycją Hollywood dla abonentów za 68,00

 

To jest dokładnie to co było rok temu w promocji. Nic więcej (no może turbosoft) raczej nie dostaniesz, bo ceny ciut wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłeś w punkcie i nie znałeś swojego numeru abonenta n wystarczyło pokazać dowód a na nim pesel który jest tylko jeden dla każdego i każdy ma swój i pani by weszła do systemu n

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja sąsiadka ma Nbox HDTV (umowa na nieokreślony )

posiada pakiety :

 

Info i Rozrywka

Knś

Sport i motoryzacja

Hity Filmowe

 

płaci 56 pln

 

czy może przedłużyć na Wielka rewolucja wszystkie pakiety tematyczne 48 zł przez telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...