Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aboutreka ok co do oglądalności, gdzieś natrafiłem na inne dane, być może błędne. Co do pozostałych rzeczy wiem, że mówie dobrze, natomiast ty masz na myśli dokładnie to samo tyle, że inaczej to formułujesz. Niech będzie tak jak mówisz, ze RTL pokazał tą galę bo miał umowę z Kliczką. Tenże Kliczko miał umowę z Matchroom na dwie gale w kwietniu i na ewentualny rewanż. Rewanż nie doszedł do skutku ale Joshua walczył. Dlatego RTL pokazał tą galę. Następnej walki nie pokaże, chyba że kupi do niej prawa już nie od Kliczki, tylko od Eddiego Hearna.

O tym mówie od wczoraj, może nareszcie zrozumiesz mój tok myślenia.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co maM szukać ufc gdzieś jak mam na Polsat sport.od kilkunastu dni do ufc w Polsce mają oni.A ganiAnie po satelitach żeby coś obejrzeć za Free to tylko tacy specjaliści jak Ty . Ja nie mam czasu na takie hobby.

Dzięki takiemu ganainiu można zobaczyć coś więcej niż to co łaskawie pokazują polskie tv.Już nie raz tu płakałeś że nie pokazują tego czy tamtego inni to ogladali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale jak nie obejrzę takiej czy innej gali to co z tego są ważniejsze rzeczy niż latAnie po satelitach .zobaczę coś czy nie to bez znaczenia.Ty się cieszysz że coś obejrzysz za Free fajnie twoja radość.życie to nie tylko oglądanie tv.są ludzie co wcale nie oglądają tv i mają to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przykłady? Diablo to mistrz i to nie bynajmniej "Europy"

Wach jak na swoję warunki i wszelkie "ułomności" prawie wytrzymał z mocnym Saszą

Janik świetnie walczył z Drozdem pokazał serducho do walki,tak samo Masternak gdy walczył z Grigorijem

Kompromitację to Wawrzyk i Kołodziej,ale i tak więcej jest tych pozytywnych akcentów niż nieprzyjemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trener i menedżer bokserski Andrzej Gmitruk zrezygnował z dalszej współpracy z Polsat Sport, w którym jako ekspert komentował walki, uzasadniając to nieetycznymi jego zdaniem działaniami Mateusza Borka jako promotora bokserskiego. - Za długo znam i szanuję Andrzeja Gmitruka, by się do tego odnosić. Jeśli to są jego rzeczywiste odczucia, to jest mi po ludzku przykro, bo zawsze nasze relacje były więcej niż fajne - odpowiada Borek.

 

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/andrzej-gmitruk-zegna-sie-z-polsat-sport-krytykujac-mateusz-borka-jako-promotora

Wejście Borka do boksu miało połączyć środowisko bokserskie a jak widać znany komentator jak nikt w ostatnim czasie, je jeszcze bardziej poróżnił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...