Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boks

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
756 odpowiedzi w tym temacie

#1 Egzystencjalny Paw

Egzystencjalny Paw

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2738 postów
  • Od: 31 sty 2007
  • LokalizacjaWałcz

Napisano 20 styczeń 2008 - 10:08

Brawo GOŁOTA :!:
Nie żałuję nie przespanej nocy ,bo Endrju nie zawiódł.W dodatku walczył przez połowę pojedynku widząc tylko na 1 oko ! "Ostatnia nadzieja białych" chyba znowu dostanie szansę walki o mistrzostwo świata.
Komentarz na TVP2 nie był najlepszy ,ale znalazłem też plus = nie ma reklam w przerwach między rundami :)

#2 Kosa

Kosa

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Od: 17 wrz 2007

Napisano 20 styczeń 2008 - 10:15

Jak to nie ma reklam :?: Ja za każdym razem w czasie przerwy widziałem reklamy Militari i jeszcze jakiegoś sprzętu budowlanego m.in. wiertarki :D
ŚWL

#3 Egzystencjalny Paw

Egzystencjalny Paw

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2738 postów
  • Od: 31 sty 2007
  • LokalizacjaWałcz

Napisano 20 styczeń 2008 - 10:23

No to nie wiem ,czy ja jeszcze spałem ? :D
Mógłbym przysiąc ,że ich nie było ! Co chwilę widziałem ,jak Gołocie coś z tym okiem robią i przychodził gość z komisji lekarskiej.Oglądałem ok.6 rund ostatnich i naprawdę nie widziałem reklamy :D Może spałem ?

#4 Kosa

Kosa

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Od: 17 wrz 2007

Napisano 20 styczeń 2008 - 10:28

Heh głowę dam uciąć, że były :lol:.
ŚWL

#5 _MICHAL_

_MICHAL_

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4360 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPolska - kraj idiotuf

Napisano 05 kwiecień 2008 - 13:31

Dziś w Warce gala boksu zawodowego:)
http://www.cesir.war...8/galaBoksu.pdf
Zamierzam sie wybrać... Bedzie na co popatrzeć
Transmisja TVP Info i retransmisje Canal+
Orange LTE
nc+ GO TV &
nc+ wifi box

#6 Łukasz

Łukasz

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2435 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 05 kwiecień 2008 - 14:17

Snarski wielkie bokserskie zero (27 porażek, a zwycięstw 22). Włodarczyk trep jakich mało.

Wg. tej informacji co podałeś pisze, że Bartnik bedzie walczył ;] jednak to nie prawda. Nie znam takiego boksera co tydzień po tygodniu walczy ;]

"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne."
ab.jpg

#7 _MICHAL_

_MICHAL_

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4360 postów
  • LokalizacjaPolska - kraj idiotuf

Napisano 05 kwiecień 2008 - 14:27

Nie wiem jak będzie, zobaczę jak będę czy będzie walczył...
Ale ogólnie zapowiada sie dobrze, wiadomo najlepszych bokserów nie będzie ale zawsze ktoś w morde dostanie
Orange LTE
nc+ GO TV &
nc+ wifi box

#8 andrzej9923

andrzej9923

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 172 postów
  • Od: 25 paź 2009
  • Lokalizacjaok. Białegostoku

Napisano 06 luty 2010 - 21:46

Jak wiadomo dzisiaj walczy Adamek.Moze ktoś wyczaił gdzie mozna zobaczyc jego walke[oprócz polsatu bo go nie mam]

Technisat 55cm[13*+19,2*]opticum 4060cx-smart hd
Triax 78cm[13*+19,2*]opticum x8-nnk hd
antena"siatkowa"T-hd 1000,globo stb t90-mux1,2,3 ,4

#9 Jacek

Jacek

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów
  • Od: 11 cze 2009
  • LokalizacjaPowiat Kozienice

Napisano 06 luty 2010 - 22:05

Nie wiem gdzie bedzie walka,ale osobiscie licze na przegrana Adamka.

#10 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12936 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 07 luty 2010 - 14:04

Tomasz Adamek pokonał jednogłośnie na punkty Jasona Estradę, sędziowie punktowali 115:113, 116:112 oraz 118:110 na korzyść Adamka, Dawid Kostecki pokonał prze nokaut w siódmej rundzie Włocha Dario Cichella i zdobył pas mistrza federacji IBC w wadze półciężkiej, gala odbyła się w Rzeszowie.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#11 Jacek

Jacek

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów
  • Od: 11 cze 2009
  • LokalizacjaPowiat Kozienice

Napisano 07 luty 2010 - 14:27

Adamek wygral,po cichu liczylem ze przegra bo mialem nadzieje na to ze ktos nosa mu utrze. A Kostecki wygral przez nokaut brawo dla niego.

#12 Endrius_

Endrius_

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 120 postów
  • Od: 12 sty 2010

Napisano 07 luty 2010 - 14:38

brawo Kostecki, brawo Adamek. Wierzyłem, że wygrają. Najlepszy komentarz podczas walki: Kostyra mówi, że Estrada ma tak twardą "[beep]", że można na niej orzechy łupać :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dołączona grafika

#13 luki1680

luki1680

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Od: 03 wrz 2007
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 luty 2010 - 14:43

I tak będzie leżał jeśli dostanie mocniejszego rywala, ma słaba obronę, nie ma nokautującego ciosu i walczy jakby bał się przeciwnika. Gdyby wczoraj naprzeciwko niego stał np. Kliczko, to byłoby KO.
Cyfra+: Kompakt HD, Canal+
Karta DVB-S: HotBird & Astra
N: Mini Full

#14 Łukasz

Łukasz

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2435 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 07 luty 2010 - 18:08

Kostecki jakiś tam pasek do spodni zdobył... będzie w sam raz do pie-rdla, gdzie zostanie przez kilka lat.

ab.jpg

#15 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 12936 postów

Napisano 07 luty 2010 - 18:21

Widzę, że kolega Łukasz po raz kolejny pisze swoje mądrości, Kostecki walczył bardzo dobrze z Włochem, wiem bo byłem na gali i widziałem, ciekawe cz Ty jak jesteś taki mądry czy wyszedłbyś na ring walczyć z Kosteckim, pisać głupoty i obrażać innych ludzi nie znając ich to każdy potrafi.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#16 Łukasz

Łukasz

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2435 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 07 luty 2010 - 19:26

A czy napisałem że słabo walczył? Napisałem tylko że zdobył jakis pasek do spodni jakiejś smiesznej federacji ABC czy YXZ :lol: i że w sam raz do więzienia będzie miał... bo jak byś nie wiedział (zapewne nie wiesz) jest oskarżony:

Znany rzeszowski bokser Dawid K. oskarżony jest o zarabianie na prostytucji. Chce poddać się karze 4 lat więzienia w zawieszeniu na siedem lat oraz zapłacić grzywną w wysokości 36 tysięcy złotych.

Prokuratura oskarżyła go o zorganizowanie i kierowanie grupą przestępczą, która czerpała korzyści z nierządu oraz wprowadzenie do obrotu amfetaminy na terenie Rzeszowa i Starachowic.

Śledczy ustalili, że w latach 2003-2007 Dawid K. czerpał pieniądze z pracy prostytutek w agencjach Venus i Velvet w Rzeszowie i Przystanek Alaska w Lutoryżu. Były w to zaangażowane również jego matka Katarzyna K i siostra Estera K, która również złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Ta ostatnia nadzorowała pracę kobiet w rzeszowskich agencjach.

- Czasami zastępowała ją matka. Formalnie szefami agencji w Rzeszowie był Rafał W, a tej w Lutoryżu Agnieszka Cz. - mówi Damian Mirecki, szef wydziału do spraw przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie.

Podkreśla jednocześnie, że w agencjach nie dochodziło do przemocy, kobiety pracowały w nich dobrowolnie.

Koszt jednej godziny z klientem to 180 zł, z tego 100 zł trafiało do mocodawców. Kobiety płaciły też 15 zł dziennie za korzystanie z pokoi.

- Osoby, które wynajmowały lokale też są oskarżone w tej sprawie - dodaje prokurator.

Dawid K. dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. W 2000 roku był karany za podobne rodzajowo przestępstwa. Karana była też jego siostra - wyjaśnia prokurator Mirecki.

Bokser został zatrzymany w 2007 r. w Warszawie przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego z Kielc, którzy prowadzili sprawę handlu narkotykami. Bokser trafił do aresztu, z którego wyszedł za poręczeniem majątkowym i pisemnym Tadeusza Ferenca, prezydenta Rzeszowa.

A Z Kosteckim wyszedł bym do ringu... na zasadach MMA. jedno STO i Cyganik pozamiatany ;)

Tak po za tym nie uważam Kosteckiego za poważnego boksera... Może zmienię zdanie jak przestanie z kelnerami walczyć.

ab.jpg

#17 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • 12936 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 18:55

Rewanżowy pojedynek pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem a Włochem Giacobbe Fragomenim odbędzie się w Polsce, oferta polskich promotorów była dużo wyższa niż włoskich i dlatego walka odbędzie się w Polsce, najprawdopodobniej w Warszawie w hali na Torwarze w czerwcu tego roku.

Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#18 El Loco

El Loco

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1518 postów
  • Od: 20 sie 2008
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2010 - 15:39

Albert Sosnowski zawalczy o pas WBC z Witalijem Kliczka! Szans nie ma zadnych, ale przynajmniej zarobi niezle, cos ok. miliona dolarow.A wiec mamy juz dwoch piesciarzy, ktorzy zawalcza o Mistrzostwo Swiata.Oby Adamek niedlugo byl tym trzecim :)
Dołączona grafika

#19 MZKS1929

MZKS1929

• Przyjaciele
  • 4453 postów
  • Od: 25 gru 2006
  • Lokalizacja3-miasto

Napisano 09 marzec 2010 - 16:36

Transmisja chyba bedzie tylko na Canal+

CP : Mini 2000 (pakiet : Rodzinny HD umowa 15 m-sc , 6 miesiecy 0zl za Familijny HD , Umowa do 30/11/2017r) Oplata : 19,90zl
nC+: Sagem dsi87 , 2xWiFi Box , (pakiet : Extra + 8xC+ HBO + Multiroom Cameleon 
umowa do 31/07/2018r)  Oplata : 79,99zl

#20 mariola

mariola

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • 15 postów
  • Od: 21 paź 2008

Napisano 09 marzec 2010 - 16:38

tak będzie na Canal+.