Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieee. To był serial "Błyskawica", lub "Błyskawice". Tak był przynajmniej tłumaczony w Polsce. Oryginalny tytuł: "Lightning Force". Produkowano go w latach 1991-1992.

Kilkanaście postów wcześniej chodziło mi o ten serial http://www.filmweb.pl/f137016/Zaginiony,1995

Pamiętacie ? Leciał w piątki o 20 na Polsacie

Pamiętam. Dobry serial. Niezłe sceny walk. Ale skończył się jakoś bez sensu. No chyba, że to w Polsce go przerwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieki temu nasza telewizja emitowała serial angielski pod tytułem "Randall i duch Hopkirka".W sumie było 26 godzinnych odcinków, każdy z nich miał podtytuł.Był bardzo popularny,chyba kilka lat temu nakręcono nowszą wersję,ale to już nie ten klimat. Pierwotny serial był kolorowy,a u nas telewizory kolorowe były wtedy rzadkością.

Pamiętam też emisję w Canal+ w paśmie odkodowanym serialu Friends (Przyjaciele),pierwsze cztery sezony a potem szósty były dubbingowane. Nie wykorzystano tych nagrań przy wydaniu serialu na DVD,a szkoda,wg mnie dubbing był idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie zdjęli z anteny. Po prostu skończył się w środę o 01:30 ;)

Tymczasem jutro o 9:00 na TVN7 kolejne 3 odcinki "Alfa" :jupi: Emisja co tydzień, od ubiegłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serial kilkukrotnie emitowany był w Tele 5. Lepszy był "Grom w raju":

 

http://www.youtube.com/watch?v=GMqFCn0xL6Q - jego czołówka.

 

O "Słonecznym patrolu" już chyba nie muszę wspominać. Może powstało dużo odcinków tego serialu, ale na dobrą sprawę był świetny. Nawet w 10. i 11. sezonie w wersji "Hawaii". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam z dawnych czasow detektywa w sutannie , mcgyvera , druzyne A , alfa , allo allo , czarna zmije , z bardziej nietypowych tak jak ktos juz tu wspominal randall i duch hopkirka (lecial w ktores wakacje kolo 12-13 na tvp1 codziennie - bardzo dobry serial) , z nowszych bardzo dobry serial rozowe lata 70-te , gdzie zaczynal ashton kutcher , topher grace czy mila kunis swoje kariery (ogolnie cala obsada serialu wymiata) , szkoda tylko ,ze w PL tv bodajze 9-10lat temu na polsacie czy tez rtl7 (terazniejsze tvn7) skonczyli nadawac po 2-3 sezonach (ja mam w wersji ang wszystkie 8)

Mozna tez wspomniec seriale takie jak dynastia czy bevery hills 90210 , ktore sie ogladalo za mlodu , te seriale dawaly posmak "bogactwa" zachodniego wtedy ;) Trzeba tez wspomniec o kultowych PL serialach : kariera nikodema dyzmy , alternatywy 4 , 4 pancerni czy stawka wieksza niz zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Drużyna A" lub "Airwolf".

Na dzień dzisiejszy, żaden z tych tytułów nie jest uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

 

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazuję wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Proszę śledzić naszą ramówkę w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe

 

Tak mi odpisali z Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o ten serial mi chodziło. :) Byłem wtedy młodszy więc nie doceniałem porządnych seriali, ale ten akurat zbierał u mnie same pozytywy. ;)

Nie wiele z niego już pamiętam, bo na antenie nie był zbyt długo, ale sama nazwa i to o co w nim chodzi - nadal pozostało. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Pamiętam... godzina 19... Polsat i na tygodniu emitowano "Żar tropików"...

Serial jak bajka, ale oglądało się całą rodziną...

 

A to taka wspominka tego

Polsat??

 

Ja pamiętam, że za bajtla oglądałem ten serial na "jedynce", jeśli pamięć mnie nie myli, to chyba emitowali ten serial w czwartki ok. 20:15, może 21:00.

 

 

Szkoda, że go już nie pokazują nigdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...