Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można było kupić w każdy poniedziałek z "TV Okey!" za 3,99 lub 4,50. Program TV całkiem fajny, prawie 100 stacji.

Na płycie 2 odcinki "Drużyny A"

Otóż nie 3,99 ani 4,50zł. tylko 4,95zł. I dalej go można kupić bo serial się jeszcze nie skończył :D

A co do Świata Według Bundych to nie od jutra w sprzedaży tylko już od 6 grudnia, jutro już 2 numer :read:Świat według bundych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią obejrzał Kojack'a, tego starego, a nie tego co teraz leci (chyba z 2005 r.). Colombo na TVN 7 też się już skończył :( Pamięta ktoś Mały pitawal wielkiego miasta. Ja jak przez mgłę, bo byłem jeszcze mały, ale kojarzę tytuł ten, oglądany na Ametyście z przystawką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może serial s-f Seaquest DSV ? Parę lat temu był emitowany przez RTL 7 teraz TVN 7.

Kiedyś przewijał się chyba na TVP2.

Przypominam sobie jedynie "Zagubionego w czasie" z tą różnicą, że w TVP2 leciał wcześniej i wyemitowano jedynie połowę odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

MacGyver w Puls tv:

 

Poniedziałek - Czwartek - 00:00

 

Na Puls tv są też dwa inne fajne seriale. Wszyscy kochają Raymonda oraz Autostrada do nieba.

 

Wszyscy kochają Raymonda w Puls tv:

 

Poniedziałek - Czwartek - 23:30

 

Autostrada do nieba w Puls tv:

 

Poniedziałek - Czwartek - 11:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W latach 90' był serial na TVP2 chyba w czartki o g.20 nie pamięam nazwy prawdopodobnie Błyskawica.

bohaterami byla grupa marins (czworo marins w tym jedna kobieta) którzy działali na zlecenie rządu.

Czas każdego odcinka około 20 minut.

 

 

Pamiętam, jeden z lepszych seriali w tamtym czasie w polskich telewizjach, choć produkcji kanadyjskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj na TV5 (Sirius) widziałem Benny Hilla. Najprawdopodobniej jest to emisja cykliczna. Nie wiem, czy nadają z lektorem czy z napisami, gdyż akurat trafiłem na scenę bez słów . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 90' był serial na TVP2 chyba w czartki o g.20 nie pamięam nazwy prawdopodobnie Błyskawica.

bohaterami byla grupa marins (czworo marins w tym jedna kobieta) którzy działali na zlecenie rządu.

Czas każdego odcinka około 20 minut.

Pamiętam, jeden z lepszych seriali w tamtym czasie w polskich telewizjach, choć produkcji kanadyjskiej...

Może to był MASH? Bo coś takiego mi się kojarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...