Skocz do zawartości

Morderstwa dokonane na lokalnych stacjach radiowych


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko niestety wskazuje,że Radio Aplauz z Wrocławia na 95,1 FM zostanie wchłonięty przez RMF Maxxx,a właściwie już nieoficjalnie został,bo w eterze na 95,1 FM gra tzw.maxxx-owy Aplauz,czyli playlista już taka sama jak w innych Maxxx-ach,ale nazwa ,,radio aplauz" nadal tam jest,i tak zapewne będzie dopóki KRRiT nie wyda pozwolenia na zmianę nazwy.

 

Natomiast oryginalne Radio Aplauz jakie można było słuchać jeszcze na FM do dziś do godz.12:00 można słuchać przez Internet i wygląda na to,że tak zostanie,nawet jak maxxx-owy Aplauz zmieni się oficjalnie w RMF Maxxx.

 

Oto stream do oryginalnego Radia Aplauz: http://stream2.nadaje.com:8030/listen.pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj :censored::censored: tylko nie RADIO APLAUZ to najlepsze radio we wrocku i w okolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no normalnie :censored: nie wierze to co napisal TECHNOCLUB myslalem ze to radio dobrze prosperuje na lokalnym rynku!!?? a takie super programy robia: Clubbing FM,Toplista 20 czy Tramwaj gwiazd przeciez RMF MAXXX nadaje juz na dolny slask z walbrzycha :censored: nie kumam :crazy: mam nadzieje ze to jest tylko koszmar i zaraz sie z niego obudze!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiety - niestety to prawda.Poczytaj sobie Forum Radiopolski: http://new.radiopolska.pl/forum/index.p ... opic=15505 Tam już jest mowa o tym od kilku dni.

 

A teraz na chwilę obecną nawet stream w Internecie oryginalnego Radia Aplauz nie działa.Mam nadzieję,że to tylko zwykła awaria.

 

Edit: Stream w Internecie działa ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chociaż tych stacji, które są pseudolokalne wcale mi nie szkoda. Mam na przykład taką jedną pseudowarszawską stację na myśli, która wcale warszawska nie jest.
Masz na myśli radio kolor ??? czy też może jakąś inna rozgłośnie??? Zaciekawiłeś mnie, z kolei zastanawiam co się stało z Katolickim Radiem Podlasie na 101,7 FM w Węgrowie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Radia Wama w Ilawie, Olsztynie i Mragowie juz nie ma a takze Kormoran z Gizycka, teraz to wszystko Planeta FM, a takie fajne radio bylo. W Elku jest "regionalny moloch" Bayer media ktory dostal wszystkie koncesje na czestotliwosci w okolicy i dostaje kolejne na radio 5 i otworzyl niedawno radio Bayer w Elku. Poki co w moich okolicach nie ma jeszcze tych zabojcow typu RMF Maxx, Eska itp oprocz planety oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...