Skocz do zawartości

Morderstwa dokonane na lokalnych stacjach radiowych


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

najgorsze jest to, ze ktos - patrz KRRITV na to pozwala

stacje robia w ciula ludzi, ostatnio jeden z moich kolegow nie chcial uwierzyc ze poranny program w ESCE franszyzowej jest taki sam w calej Polsce jak w moim miescie

mowi ze przejezdzajac kolo siedziby eski mysli ze tam wlasnie sa Ci ludzie ktorzy poranek prowadza

pokazalem mu ramowki innych ESEK i sie zalamal

zmierzam do tego, ze stacje nie wypelniaja lokalnych zalozen, w rmf maxx szczecin pracuje 1 dziennikarz, a gdzie prezenterzy?? w krakowie

maja do perfekcji opanowane robienie ludzi w balona poprzez zapowiedzi, taki kolega lis zapowiada serwisantke podajac czestotliwosc lokalna, zwykly sluchacz pomysli ze o hoo - ale se fajnie w studiu pogadali

to samo tyczy sie sieci VOX - nawet czejarek sie cieszyl w jakims wywiadzie ze stworzyl takie radio ze po poranku np w koszalinie ludzie chca przyjsc do radia z nim pogadac nie domyslajac sie ze to leci z warszawy

eska ma w szczecinie jedno pasmo plus te ich impreski i inne loalne wejscia

smutne to - zastanawiam sie keidy nastapi odwrot i wroca lokalne radia, takie jak w Szczecinie byly AS, ABC, PLAMA, PSr - rozumiem prawa rynku ale bez jaj

czesc czestotliwosci niechaj bedzie franczyzowych ale czesc musi byc z programem robionym z danego miasta i koniec!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak regulacji prawnych chroniących lokalne stacje i taki jest tego efekt - małe stacje nie mają żadnych szans na rynku zdominowanym przez komercyjne molochy. Nie podoba mi się to, ale rozumiem właścicieli przejmowanych stacji - jeśli mają oni dokładać do interesu to nie ma to sensu - za coś trzeba utrzymać ekipę, reporterów, sprzęt. Tymczasem RMF Maxxx, czy Eska mają sprawę ułatwioną - pełna ekipa jest jedna dla wszystkich miast, a dodatkowo w każdym oddziale 1 reporter + 1 spec od reklamy (zamiast sztabu ludzi), sprzęt do kosza, bo wystarcza komputer + nadajnik, można nawet z lokalu zrezygnować i trzymać całość w mieszkaniu (zagadka - w jakim mieście tak RMF Maxxx robi :?::twisted: ). Czyli znacznie maleją koszty utrzymania lokalnej jednostki, a wpływy z reklam nie zmieniają się. Lokalne stacje zawsze będą w takim wypadku mogły osiągnąć mniejsze zyski/większe straty.

 

Moja wizja przyszłości jest taka: sieciowanie będzie postępować, przy jednoczesnym zawężaniu oferty muzycznej i playlistowaniu wszystkiego, czego się da, a słuchacze (szczególnie w większych miastach, gdzie jest łatwy dostęp do internetu) będą stopniowo rezygnować z radia na rzecz serwisów typu wrzuta, czy youtube, gdzie słucha się/ogląda się, co się chce (ale czy to legalne? chyba nie bardzo, choć to temat na osobną dyskusję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Zielona Góra) już dawno nie ma Blue FM ale za to RMF Maxxx jest najlepszą stacją regionalną :!:

Nie wiem czy dobrze to okresliles, bo wiem ,ze ten sam program jest emitowany w RMF Maxx w Częstochowie, Kielcach i Knurowie wiec nie wiem czy jest to stacje regionalna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Następne radio lokalne pożarte przez grupę medialną Broker FM

Multimedia, to było do przewidzenia :?

 

Radio Galicja kupione przez Broker FM

Multimedia, spółka należąca do Brokera FM SA i właściciel sieci RMF Maxxx, kupiły nowosądeckie Radio Galicja.

Multimedia kupiły 49 proc. udziałów w rozgłośni, ale docelowo obejmą 100 proc. udziałów. Rozgłośnia zostanie włączona do młodzieżowej sieci RMF Maxxx ? zmieni nazwę i format muzyczny (nowy format to CHR). Obecnie do tej sieci należy 12 stacji, kolejne dwie czekają na włączenie, a jedna na uruchomienie.

 

Radio Galicja oficjalnie wystartowało w grudniu 2006 roku i nadaje w formacie zbliżonym do AC. Założycielem i właścicielem stacji był Stanisław Młyński, były prezes nowosądeckiego Radia Echo (sprzedanego Agorze SA i włączonego do sieci Złote Przeboje). Rozgłośnia ma dwa nadajniki ? w Nowym Sączu i w Krynicy.

 

W dawnym województwie nowosądeckim udział Radia Galicja w czasie słuchania wynosi 9,7 proc. (V?VII 2008, Radio Track, MillwardBrown SMG/KRC).

 

Zródło :Radiopolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najbardziej mi Brak radia Bełchatów Eska to dno brak muzyki konkretnej sama łupanina i wogole szkoda słow tęsknie bardzo za typowo Lokalnymi Radiami. Jedynie radia internetowe jakoś potrafią mnie jeszcze zatrzymać.A te nowe twory odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też narzekam że w Zamościu nie ma już świetnego Fan Fm tylko jest ESKa. Lubiałem fana za to że jak go słuchałem to pomiędzy piosenkami spekerka coś mówiła a potem mówiła np. to jest fan fm Zamość. Podobało mi się to, czułem że słucham radia z mojej okolicy. Teraz juz nie mam szans czegoś takiego usłyszeć, chyba że w niby wiadomościach lokalnych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Tymczasem RMF Maxxx, czy Eska mają sprawę ułatwioną - pełna ekipa jest jedna dla wszystkich miast, a dodatkowo w każdym oddziale 1 reporter + 1 spec od reklamy (zamiast sztabu ludzi), sprzęt do kosza, bo wystarcza komputer + nadajnik, można nawet z lokalu zrezygnować i trzymać całość w mieszkaniu (zagadka - w jakim mieście tak RMF Maxxx robi :?::twisted: ).

Czy ktoś może rozwiązać ten quiz? Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli radio 100 wygląda tak samo jak dawne radio FAN z Knurowa czyli Rmf Maxx Śląsk to współczuje wszystkim słuchaczom z Piły i okolic, bo stracili jedna z najlepszych rozgłośni lokalnych w tym rejonie. Z lokalnych to został tam chyba tylko radio Pik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...