Skocz do zawartości

Morderstwa dokonane na lokalnych stacjach radiowych


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie RMF to inna korporacja wykupiła by tą stację. Ciekawa sytuacja to dopiero będzie panowała po tym jak Radiostacja zamieni się w Radio Planeta. Wtedy powstanie "św.trójca" i pewnie będzie trzeba spodziewać się kolejnych przejęć. Tak to już jest w przyrodzie- silniejszy pożera słabszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko na to wskazuje :( News na stronie http://www.eskanord.com.pl o MTV Maxxx Hits mówi sam za siebie i jak się klika na ,,więcej" w tym newsie to następuje przekierowanie na stronę RMF Maxxx.

Węc to tylko kwestia czasu kiedy strona Eski Nord i samo radio znikną na zawsze.

 

Tak to już jest,że silni przejmują słabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cale szczescie ze Maxxx w koncu przejmie ta zakichana stacje. Przeciez to co wyprawia Eska Nord od kilku lat (szczegolnie muzyka) to wzywa o pomste do nieba.

Zeby bylo jasne za maxxx-em rowniez nie przepadam a EN lubilem sluchac ale w latach 90-tych gdy miala jeszcze przyjazny format a nie ten [beep] co dzisiaj puszcza.

W Polsce niestety jest juz coraz mniej dobrych stacji radiowych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem przez internet czasami ESKI N i powiem szczerze że mieli bogatszą playlistę niż ten RMF MAXXX :lol: ,ja w Winampie mam więcej muzyki niż jest na playliście MAXXXA,a jedynym radiem lokalnym w okolicach Krakowa co nie zostało "zjedzone" jeszcze przez jakiś koncern medialny to jest chyba radio ALFA,ale to pewnie już kwestia czasu i też się zmieni w jakieś GOLD FM albo jeszcze coś innego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

kilka dni temu w rozmowie z jednym z dj dotarla do mnie kolejna szokujaca informacja z kadegori mordu lokalnych niezaleznych stacji radiowych. rmi fm z poznania kupione zostaje przez eurozet, radiostacja juz jest wiec pewnie zostanie (do czasu zmiany w planete) a rmi zmienia w antyradio... szkoda bo po kiss fm, tylko rmi i afera maja miejsce na cos ambitnego, alternatywnego, lokalnego, nie mainstreamowego... no ewentualnie jeszcze merkury, ale ono jest starej daty jak siedziba i przemila pani realizatorka (kto ma wiedziec ten wie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda radia północ. Kiedy byłem na wakacjach nad możemy kilka razy słuchałem tego radia. Co sie teraz dzieje w polskim eterze? Wszystkie fajne radia niszczą!!! Jak tak dalej pójdzie w każdym miejscu Polski będzie RMF i Eska i nic więcej ( no i jeszcze Polskie Radio którego nie słucham). Jak dojdzie do połączenia Radiostacji z Planetą założę się, że będzie to coś w stylu RMF Maxxx :( . O RMI FM też słyszałem wiele dobrego. To ludzie powinni miec wpływ na radio a nie ludzie którzy mają kase i wszystko mają w [beep].. :evil::|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje pokroju rmf maxxx czy radiostacja mają godzinną playliste , którą puszczają w kółko przez cały dzień . Nie wiem czy ktoś pamięta tutaj świetne radio Vigor FM z pomorza , które nadawało na zywo transmisje z Mayday , które wchłonięte zostało przez maxxx'a , dobrze , ze kilku prezenterów z vigora przeszło do maxxx'a , bo są naprawde świetni np Przemek Grabowski , który prowadzi na maxxxie liste hop bec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popieram ! RMF Maxxx to największe zło polskiej radiofonii (nasuwa mi się bannerek z potworem pożerającym lokalne stacje [wypnij się na Maxxa}).

Najgorzej będzie jak VOX pozre RDN Małopolskę a ZP pożre Alfę.

Niestety z tego co wiem będzie kolejna zbrodnia (ESKA tyle że Rock pożre Wawę) tylko nie wiem co zrobią wtedy z 100.5 w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eska planuje zmienić częstotliwość pożerając tym samym Radio ALFA !!! Dowiedziałem się o tym na forum radiopolski :(

No to pożegnamy się w wakacje z ostatnią stacją lokalną w Krakowie. Choć nie wiem czy i tak podawane tam (w radiopolsce) informacje są prawdziwe (bo są nalezione na Wikipedii) ,podobno wraz z tym ma wrócić Eska Trójmiasto (ma być w miejsce Hit FM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Niestety stacje zaczynają grać rąbankę, ponieważ to każdy gimnazjalista weźmie. Tak też postąpiła Eska Nord, która niestety teraz zmieniła się w coś jeszcze gorszego.

Rąbankę ? Te wszystkie eska live rmx ,Tiesto w RMF Maxxx to są nudne zamulanki(zamulają człowieka ),a nie rąbanki.

Ja miałem okazje słuchać w piątkowy wieczór francuskie radio CFM .Tam to dopiero są rąbanki.

 

RMI FM to dobra stacja nadająca muzykę klubową,na pewno będzie jej szkoda jak zniknie z eteru :(
Jak to znikinie ? Przecież Eska ,RMF Maxxx i Planeta FM są obecne w Poznaniu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...