Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo coś a propos transmisji klubowych mistrzostw świata FIFA, które od 12 grudnia  ruszają w ZEA? W ostatnich latach impreza była pokazywana w TVP Sport.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty, należy wyrażać się w nich precyzyjnie. Wątek jest o ściśle określonej stacji TV. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś potwierdzenie tej informacji? Plan transmisji? Bo tego na stronie TVP sport nie widać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs PŚ w skokach narciarskich z Willingen z roku 2001, w którym to Adam Małysz skoczył 151,5 metra, zostanie pokazany 18 Grudnia o godzinie 20.00 w ramach cyklu "Retro TVP SPORT". Zawody komentował Stanisław Snopek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ,dzisiaj mnie zaskoczyło (myślałem że pokażą powtórkę )archiwalnym magazynem "Gol" z niezapomnianą czołówką w programie było o inauguracji sezonu 94-95 w naszej ekstraklasie.

Edytowane przez TELEWIDZ123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego komentatorzy TV Sport już po raz kolejny powtarzają błąd, że Kamil Stoch ma 31 pucharowych zwycięstw, wystarczy spojrzeć na dowolna stronę, zresztą podczas drugiej serii wyświetlana jest grafika na ekranie. juz drugi raz w tym sezonie powtarzają ten błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne bo tutaj https://www.fis-ski.com/DB/general/athlete-biography.html?sectorcode=JP&competitorid=73228&type=podiums po dodaniu wychodzi 32 zwycięstwa i Ja też byłem przekonany, że Kamil ma tyle zwycięstw, wczoraj na grafice podczas drugiej serii też była podana liczba 32. Kto ma rację, bo już zgłupiałem a skokami interesuję się od dziecka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po "Retro TVP Sport". Pokazano skróty z obu konkursów rozegranych w niemieckim Willingen z sezonu 2000/2001. Fajne przeżycie. Ciekaw jestem czy TVP musiala coś uzgadniać z FIS, bo wiadomo,że prawa wygasają po pewnym czasie i TVP zawsze twierdziła,że nie może sobie tak po prostu pokazać tych konkursów czy np. wydać je na DVD. Chętnie bym sobie nabył takie DVD z wszystkimi konkursami z sezonów 2000/2001-2002/2003.Zaś gościem P. Babiarza był Stanisław Snopek. 

 W ramach tego cyklu w kolejnym odcinku zostanie pokazany jakiś mecz NBA z lat 90 z tym słynnym "Hej, Hej, tu NBA !". 

 

TVP SPORT 13 Lutego pokaże mecz Tottenham- Borussia Dortmund w 1/8 finału LM. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We włoskim odpowiedniku TVP Sport, czyli Rai Sport takie "Powroty do przeszłości" to przez wiele lat był standard. Zauważyłem, że gdy Włosi mieli problem z licencjami to pokazywali choćby wielogodzinne programy studyjne z lat 60., 70., 80., 90. XX wieku. 

 

Mnie się ta idea również bardzo podoba, a zarazem jestem wściekły, że jest taki problem z odtwarzaniem starych retransmisji. W dzisiejszych czasach gdzie wiele archiwów jest dostępnych za darmo jako ogólne dobro (choćby prasa) takie chowanie po kątach albo wyłudzanie za to pieniędzy jest chore. 

 

Brakuje mi ogólnonarodowych regulacji prawnych w tym aspekcie. Tym bardziej, że i tak niewiele osób takie odgrzewane kotlety obchodzą. Czasem mam takie "hipsterskie ciągutki" żeby jakiś stary mecz Ekstraklasy sobie obejrzeć. Na przykład te mecze w czasach korupcji gdy Wit Żelazko robił za eksperta w Canal+. 

 

Albo jakiś mecz NHL z lat 90. XX z udziałem Czerkawskiego lub Oliwy. Szkoda, że właściwie poza YouTubem i tego typu stronami nie ma jakiejś ogólnodostępnej bazy danych starych meczów, imprez sportowych choćby dla potomnych.

 

Jestem ciekawy tych starych meczów NBA w TVP Sport. Ostatnio sporo tego oglądam na YouTube, ale jakość w internecie jest bardzo marna (VHS - wiadomo). Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w telewizji. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...