Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy Kurski i Szkolnikowski przehandlują te nieistotne 30% widzów , w tym mnie i pozbawią mnie kanału sportowego, który miał być niby w każdym polskim za darmo. Dodam,że przecież Ci co mają kablówki i satelity za kanał TVP SPORT płacą, więc cała ta reklama jest kłamliwa i znowu to,że w Polsce kanał sportowy musi być płatny będzie niestety prawdą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że operatorzy mogli już renegocjować swoje umowy, skoro na czas 2018 FIFA World Cup przenieśli kanał do niższych pakietów. To niewkluczone, że w przyszłości tak może pozostać na stałe u wszystkich. Co będzie wręcz wymuszone przez obecność TVP SPORT w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Kurski i Szkolnikowski przehandlują te nieistotne 30% widzów , w tym mnie i pozbawią mnie kanału sportowego, który miał być niby w każdym polskim za darmo. Dodam,że przecież Ci co mają kablówki i satelity za kanał TVP SPORT płacą, więc cała ta reklama jest kłamliwa i znowu to,że w Polsce kanał sportowy musi być płatny będzie niestety prawdą .

Nie siej niczym nie popartego defetyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie konkretnie jest jeszcze zakodowany i dodatkowo płatny?

Grasz słowami. Nawet będąc w najniższych pakietach by móc oglądać TVP SPORT trzeba zapłacić. Za darmo - oznacza 0,00 zł. To,że TVP dogada się z Emitelem co do ceny za jaką TVP SPORT wejdzie do MUX VIII nie zmieni istoty sprawy czyli zasięgu tego MUX VIII. Usunięcie TVP SPORT z MUX III oznacza,że znacząca część odbiorców Naziemnej Telewizji Cyfrowej straci do niego dostęp. 

Oferta na ten weekend TVP SPORT bardzo dobra - MP w LA, ICC czy LGP w skokach. W poniedziałek obszerny magazyn Ekstraklasy. Po PSN za bardzo nie żałowałem,ale TVP SPORT ma naprawdę dobrą ofertę i jego utratę w NTC na pewno mocno odczuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W platformach satelitarnych czy kablówkach płaci się za te kanały, które są wypisane w umowie, także za TVP Sport, niezależnie od tego w jakim pakiecie by ten kanał był. Dopóki tego kanału nie było w naziemnej to za dostęp do niego i możliwość oglądania trzeba było zapłacić, i taka była jedyna forma dostępu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP jako jedyni mają dość kanałów otwartych by pokazywać mecze eliminacyjne do LM i LE polskich drużyn, a pokazują tylko Legię. Zresztą to samo w Ekstraklasie, tylko mecze Legii.

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały może mają,ale pieniędzy na nabycie praw nie mają. Konkurencja jest :)

Mnie cieszy,że MP w LA skomentuje P. Babiarz.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...