Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze na poczatku bedzie FTA :D

Nie widzę takiej możliwości( może dla abonentów platform puszczą kanał odkodowany przez jakiś czas bez żadnych ewent. dodatkowych opłat)- prawa do transmisji sportowych to święta rzecz(poza małymi wyjątkami) nawet na TVP3 z Astry jak leci np. mecz koszykówki to zaraz jest kodowany choć Trójka jest FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 listopada o godz. 16.00 rozpocznie nadawanie kanał sportowy telewizji publicznej. Jeszcze tego samego dnia w programie zobaczymy rozgrywki tenisu stołowego, a także PŚ w łyżwiarstwie szybkim.

 

TVP Sport pokaże również relacje przygotowywane przez ośrodki regionalne telewizji publicznej. Jako pierwszy przedstawiony zostanie mecz II ligi piłki nożnej - spotkanie Polonia Warszawa-Zawisza Bydgoszcz.

 

O godz. 21:05 pojawi się magazyn "Futbol Mistrzów", a zaraz po nim program z cyklu "Z archiwum TVP", a w nim historia polskiego tyczkarstwa.

 

Późnym wieczorem pokazany zostanie mecz z eliminacji do Mistrzostw Europy - spotkanie Belgia-Polska.

 

Najważniejszym punktem będzie kilkuminutowy serwis sportowy "Sprint", który pojawiać się będzie o każdej pełnej godzinie od 9 do 23.

 

W niedzielę, 19 listopada, czyli drugiego dnia nadawania, TVP Sport poszerzy swoją ofertę. Pojawi się program "Mała liga", czyli magazyn piłkarski skierowany do młodzieży. W cyklu "Z archiwum TVP" zobaczymy powtórkę programu poświęconego polskiej tyczce, a także historię Igrzysk w Berlinie, a także odcinek poświęcony Januszowi Kusocińskiemu.

 

Skrót spotkania FC Barcelona-Chelsea Londyn, które odbyło się w ramach Ligi Mistrzów także pojawi się na antenie TVP Sport.

 

Stacja pokaże również rozgrywki polskiej Ligi Koszykarskiej Kobiet, m.in. mecz Wisła Kraków-AZS Gorzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem to CP nawet dwa razy zeby nie bylo ze polegam na jednej pani z BOK - obie powiedzily mi, ze rozmowy na temat wlaczenia TVP Sport do oferty trwaja i ze nic wiecej nie moze powiedziec a jesli kanal uda sie wlaczyc to dostaniemy komunikat na dekoderze

 

Wiec, Burli to nie jest takie pewne ze bedzie TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem to CP nawet dwa razy zeby nie bylo ze polegam na jednej pani z BOK - obie powiedzily mi, ze rozmowy na temat wlaczenia TVP Sport do oferty trwaja i ze nic wiecej nie moze powiedziec a jesli kanal uda sie wlaczyc to dostaniemy komunikat na dekoderze

 

Pozostaje nam czekać na komunikat,który pojawi się na dekoderze.Mogliby cos więcej powiedzieć,ale wszystko jak zwykle jest owiane tajemnicą :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 29 listopada sportowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Sport będzie transmitowany Puchar Świata w biathlonie.

 

Po raz pierwszy widzowie Telewizji Polskiej zobaczą relacje ze wszystkich konkurencji Pucharu Świata. Średnio z każdej konkurencji będzie ok. półtorej godziny transmisji.

 

Głównym komentatorem będzie Krzysztof Miklas. Na stanowisku komentatorskim pojawi się także Piotr Sobczyński, a reporterskim Grzegorz Mędrzejewski.

 

żróło;media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do TVP i dostałem odpowiedź:

 

Witamy

 

Z ostatnich informacji wynika,że Kanał Sport ruszy 18 listopada.Ma być dostępny w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych.Narazie nie znamy więcej szczegółów.Trwa podpisywanie umów z sieciami, które zechcą emitować Kanał Sport.

 

Na to wygląda że będzie TVP Sport na CP i innych platformach

SUPER!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie "trwa podpisywanie umów", więc niewiadomo czy "TVP Sport" będzie w "C+" i na "Polsacie" od początku nadawania (ciekawe, że "N" od razu podpisała umowę, a inni czekają do ostatniej chwili - może uczą się od "N" budować napięcie, tak jak to było z ujawnieniem nazwy platformy "ITI" itp. :D )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem to CP nawet dwa razy zeby nie bylo ze polegam na jednej pani z BOK - obie powiedzily mi, ze rozmowy na temat wlaczenia TVP Sport do oferty trwaja i ze nic wiecej nie moze powiedziec a jesli kanal uda sie wlaczyc to dostaniemy komunikat na dekoderze

 

Wiec, Burli to nie jest takie pewne ze bedzie TVP Sport

 

CP zawsze trzyma wszystko w tajemnicy do ostatniej chwili (no może poza Disney Ch.). Znając życie to nie będzie żadnych komunikatów na dekoderach, a info o nowym kanale pojawi się na programie "Dla Abonentów" z co najmniej 2-tygodniowym opóźnieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Media2.pl › Media › ME w koszykówce w TVP

 

ME w koszykówce w TVP

 

 

Widzowie Telewizji Polskiej przez najbliższe 3 lata będą mogli oglądać mecze drużyny Polski w koszykówce mężczyzn.

 

TVP wygrała przetarg na zakup praw do pokazywania Mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn EuroBasket 2009, które odbędą się w Polsce.

 

Telewizja publiczna będzie miała również prawa do transmitowania meczów towarzyskich i turniejów reprezentacji koszykarzy w latach 2007 - 2009, rozgrywanych w naszym kraju.

 

Wkrótce rozpoczną się szczegółowe negocjacje między Telewizją Polską i Polskim Związkiem Koszykówki, które zaowocują podpisaniem umowy.

 

Mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na antenie TVP Sport i głównych antenach.

data publikacji: 24 listopada 2006, godz. 8:26

 

No to pierwszy od dłuższego czasu sukces TVP na sportowym poletku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Przypomiała mi się ta historia (prawdziwa) - teraz kończymy transmisję meczu informując, że ostanie sześć minut meczu nagrywamy i zaraz po Wiadomościach lub po wystąpieniu Premiera, odtworzymy zapisany materiał. Albo tu kończymy i już zapraszamy na dalszą transmisję do dwójki lub trójki - a tu walą kolejne 10 minut reklam. Teraz nie wiem, czy to takie fajne ??, a może teraz wszystko na kodowanym TVPsport ???

Czy tak powinno być ??.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"teraz kończymy transmisję meczu informując, że ostanie sześć minut meczu nagrywamy"

 

 

bogdan425 ten numer (o ile nie było podobnych) to koszykarski FINAŁ pley- of! ostatni mecz pomiędzy Anwilem a Śląskiem i te ...... puścili reklamy i "Teleekspres" :!::!::!: myślałem że mnie szlak trafi, ale wtedy ktoś "dostał po zaworach" za to :wink:

Edycja:bogdan425 - pisać trzeba ładnie i bez żadnych brzydkich domysłów.

 

I tak byłem delikatny :!::lol::lol::lol: żebyś wiedział jak w orginale brzmiały moje słowa :shock: jak bym zacytował to na pewno forum by się zablokowało :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...