Skocz do zawartości

Strona internetowa Cyfry+


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strona Cyfry+ jest chyba mocno s[beep]ona, zawsze mam problem z jej otwieraniem się w Firefoksie. Czasami da się coś otworzyć (np. program tv) ale po kilku kliknięciach umiera. Teraz np. wszedłem do ankiety, wypełniłem ją, kliknałem OK, zaczeła się odczytywać nowa strona i... śpi po wczytaniu części. Ktoś musiał ją źle napisać, dziwne, że przez tak długi czas tego nie naprawili, może myślą, że każdy używa IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Największym plusem jest, rozdzielenie stron dla nowych klientów i obecnych abonentów ;-) I nareszcie białe tło bo to granatowe zrobiło się już trochę męczące dla wzroku :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście strona jest lepsza od tej poprzedniej, ale to dziwne, że wchodzą z nową stroną, która już na samym początku prezentuje się gorzej niż strony konkurencji - czy to Cyfrowego Polsatu, który może się pochwalić najlepszym w sieci programem telewizyjnym czy to N, najbardziej rozbudowaną o filmy, zdjęcia, prezentacje i forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś pomoże.

Nie mogę wysłać maila do Cyfry. Za każdym razem jak wchodzę na stronę internetowa w dział Kontakt -> Formularz e-mail to w polu gdzie powinien pojawic się ten formularz jest tylko "Nie udało się nawiązac połaczenia" Mam tak od zawsze, bez wzgledu czy to w nowej czy starej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś pomoże.

Nie mogę wysłać maila do Cyfry. Za każdym razem jak wchodzę na stronę internetowa w dział Kontakt -> Formularz e-mail to w polu gdzie powinien pojawic się ten formularz jest tylko "Nie udało się nawiązac połaczenia" Mam tak od zawsze, bez wzgledu czy to w nowej czy starej stronie.

U mnie dziala prawidłowo, spróbuj innej przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam FF3, a jak wiadomo ten jest wymagający sam w sobie, więc doliczyć wymagającą stronę i... co mamy? Zawieche gwarantowaną.

Nie przeglądałem dokładnie strony, ale jak tylko wyłączę wszystkie programy jakie się da to zabiorę się za przeglądanie i zobaczymy co oni tam dokładnie zmienili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Wejdz w panel sterowania i wybierz dodawanie lub usuwanie programów, tam wybierz z listy Adobe Flash Player 10 plugin usuń i potem jeszcze Adobe Flash Player ActiveX. Zrestartuj kompa, potem uruchom firefoxa i sam Cię przekieruje na stronę Adobe i od nowa ściągniesz flash playera. Powinno śmigać, możliwe że masz tak zasyfionego kompa, że już flash gdzieś źle chodzi. Spróbuj i napisz czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po awatarze - Linux User :wink:Poland weź przeinstaluj Firefoxa. Najlepiej jak usuniesz cały katalog i wpisy w rejestrze. Pamiętaj przed tym o wyeksportowaniu zakładek :!: Gdzieś na dniach dostępna była aktualizacja do Firefoxa. Przeinstalowanie plus zainstalowanie najnowszej wersji może coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...