Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Cyfra+ nie obniży cen póki mają zysk i opłaca im się to. A jak narazie wiele osób kupuje ich platformę, choć wiadomo, że są lepsi. Myślę, że strata kilku procent abonentów uzmysłowi im co się dzieje, jednak to może potrwać. W sumie ja bym się cieszył jakby doszło do jakieś fuzji (najlepiej ITI przejęłoby C+ 8) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mam nadzieję, że nie będzie tak źle :D A jak pojawi się jakaś spekulacja kto z kim i dlaczego to poleci do kosza :!::wink: Dla mnie to wspomnienie o fuzji to była tylko informacja, co pozwoliłoby uniknąć zrywania umowy z platformą i przechodzenie do innej platformy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!Najlepiej samemu o czyms wspomniec,zaczac watek i od razu grozic wywalaniem postow do kosza.To mi sie podoba,nie ma to jak wolnosc slowa.Nie chce sie wyklocac,prowokowac,ale coraz czesciej mam wrazenie,ze do tego forum dociera kaczyzm,pomimo iz te osoby najczesciej(niby?)sa jego wrogami.(Wiem,ze trafi to do kosza,ale nie moglem sie powstrzymac-SORRY

 

Edit PawelU1981

Ja tylko wspomniałem o tym, co mogłoby być dla nas najlepsze, jednak temat nie dotyczy fuzji i dlatego nie chcę, aby ten wątek był tutaj poruszany, chyba że ktoś przy okazji wypowiedzi na temat wrzuci słówko na temat fuzji. Ale tak jak wspomniał mój przedmówce niestety jakby znów zaczęła się dyskusja na temat fuzji to byłby tu niezły bałagan. A co do kaczyzmu to mam nadzieję, że wyleczysz się z tej mani - jak widzę wielu na to choruje :wink: Post nie poleci do kosza, ponieważ jest niegroźny i raczej pokazuje twoje frustracje. Dla mnie temat zakończony. Tak na marginesie o czym dyskutować, jeśli sprawa fuzji to ciemna dziura nic nie wiadomo w tym temacie, a spekulować nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, antykaczyści ograniczają wolność słowa, he, he :lol: Zaprzeczenie zaprzeczenia jest potwierdzeniem, czyli kaczyści są OK.

Wychodzi na moje :lol:

 

Edit PawelU1981

Temat dotyczy umów z C+, więc tego się trzymajmy, a nie kaczyzmu. Panowie ten etap mamy za sobą, żyjecie przeszłością :wink: - OK. Ale nie zaśmiecajcie forum takimi tekstami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałem Cyfrę+ dla premier filmowych a nie dla sportu bo nie przepadam za piłką(chyba że gra reprezentacja Polski). I dla mnie w canal+ nie musi byc sportu wogóle ale sa tacy co lubia tylko sport i filmy ich wogóle nie interesują.Ale to oczywiscie rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawami do OE mogliby się podzielić z innymi (i chyba tak będzie o czym donosi prasa) wtedy cena Canal+ może by spadła. I powinni rozdzielić film od sportu przecież nie każdy chce jednego i drugiego.

Oznacza to mniejsze wpływy dla klubów.

 

@Koran, chcesz powiedzieć, że w C+ nie ma nowości filmowych :lol::?:

Jeżeli tak, to proponuje wizyte u okilisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytę u okulisty powiadasz?

No to proszę: w sobotę - ani jednego filmu z 2007 roku, w niedzielę - to samo. Podobnie w poniedziałek, środę, czwartek i piątek.

We wtorek będzie film dokumentalny - "Wielkie czasopisma" ;)

Jak dla Ciebie nowościami są filmy z lat 2004-05 i czasem 2006 to ja Tobie proponuję wizytę u specjalisty. Powtarzam - nowości to są na torrentach!

Filmy w kanałach premium powinny być puszczane tuż po premierach kinowych, a nie rok, dwa. Wtedy już nie są nowościami mój drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No właśnie. Poza tym jakby go dawali zaraz w C+, czy HBO to pewnie taka emisja by słono kosztowała, a tak wszystko się toczy swoim torem i jest wilk syty i owca cała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę już nie komentować tego, co napisał @Koran, bo widzę, że chłopak nie zna się raczej na kanałach premium i ich zasadach jakie dotychczas praktykowały, widzę jednak, że kolega lepiej orientuje się w nowościach na torrentach :lol::roll: Kolego, patrząc z tego punktu, zobacz, filmy na torrentach nie jest to raczej legalne udostępnianie a w CANAL+ czy HBO mamy to w pełni legalnie :-) Co do czasu emisji filmu w kanale premium to możemy założyć, że jest to rok, więc to normalka w kanałach premium i jak na telewizję płatną są to nowości, dobrze Paweł wspomniałeś, też sądzę, że gdyby film miałby być w CANAL+ czy HBO od razu po premierze w kinie to by ich to sporo kosztowało. Jest pewien czas wyznaczony i kanały premium się tego trzymają i idą tą drogą co dotychczas. A rezultaty widzimy, choćby w CANAL+, dobrze trzyma oby tak dalej. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kolega jednak myśli o kanałach premium, tutaj dowód:

 

Ja np wolałbym zapłacić 15zł za sam sport niż 30 za 3 kanały na których i tak NIE MA nowości. No i żeby można było jego dokupić do powitalnego...

 

Ach, wolę już tego wszystkiego nie czytać, bo już nie mogę.. :lol::wink:

''NIE MA nowości.'' :shock::lol::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, kiedy najlepiej podpisac, umowę z cyfrą +,

wiadomo, że jest na 13 miesięcy,

 

lepiej podpisac, np. 01.12 i miec, do końca 2008 r.

 

czy 01.01.2008 , i miec do końca stycznia 2009 r.

 

chodzi mi o opcje promocyjne. chcę pakiet podst. za 18 zł.

 

 

i jeszcze jedno , oni dają jedną kartę , ja mam dwójkę dzieci, jak mi mały gdzieś to wpierniczy, to nie oglądam cyfry........??

 

 

przybliżcie mi te tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia - wydaje mi się, że jak Ci wygodnie, bo to wielkiej różnicy nie robi. Chyba, że chodzi o jakieś promocje, ale to może inni będą wiedzieć. Co do karty to tak. Jak mały pogryzie/pomle/wyrzuci/zrobi wycinanki/etc. to nie będziesz mógł oglądać. Idziesz do Cyfry, płacisz karę za zniszczoną kartę i dostajesz nową. Ale wystarczy chyba jak położysz wyżej dekoder :) Albo zrobisz zamki w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...