Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Przypomnę jeszcze, że nie ma na razie modułu Nagravision do Polsatu, bo ciągle między Polsatem i Kudelskim jest pat. Ale jakiś czas temu dzwoniłem do Polsatu i pytałem o moduły. Powiedzieli mi, że będą w listopadzie. Ale czy to prawda, to nie wiadomo

To mój własny post z innego tematu - https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=28 - teraz już się dogadali, albo była to tylko wymówka CP, że nie mogą się dodagać. Wygląda na to, że obiecanki-cacanki Polsatu się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco odświeżam - chyba CP nam nie urwie głowy, jak zdradzę, że od jutra będziemy (a dokładniej to p. Janusz - ja się muszę obejść smaczkiem narazie :P ) w redakcji testować moduł CI Polsatu.

 

Mam nadzieję, że redakcja nie straciła głów i niedługo będą szczególiki. :)

 

Jeśli to możliwe byłbym wdzięczny za przetestowanie modułu też ze starszymi tunerkami (takimi jak np. mój "Humax CI-5100") !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Humaxa-HDCI 2000, testowałem z modułem dostarczonym od polsatowców do kablówki (praca) i nie wygląda to zbyt ciekawie.

Tuner działa tylko gdy jest moduł nagra, jak się podłączy np. CI ASTON 2.14 z kartą cyferki, to kicha, szatkowanie... zawiesza się.

Same kanały polsatowe działaja ok. oczywiście z 1 modułem.

Jest EPG PL, ale tylko na dwie audycje, aktualną i następną.

 

P.S. działa też z tunerem Echostar DVR-5000, też tylko z 1 modułem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Humaxa-HDCI 2000, testowałem z modułem dostarczonym od polsatowców do kablówki (praca) i nie wygląda to zbyt ciekawie.

Tuner działa tylko gdy jest moduł nagra, jak się podłączy np. CI ASTON 2.14 z kartą cyferki, to kicha, szatkowanie... zawiesza się.

Same kanały polsatowe działaja ok. oczywiście z 1 modułem.

 

Ciekawe w takim układzie czy da się jakoś bez kombinowania odczytać numer seryjny modułu, żeby go wpisać do "Dragona" (nie wiem czy inne moduły uniwersalne, poza nowszym "T-Rexem" rzecz jasna mają taką opcję) i "sparować" z kartą ("Dragon" by chyba nie sprawiał kłopocików w połączeniu np. z "Astonem", który obsługiwałby kartę "Cyfry"... - warto by było i to sprawdzić w testach)???

 

Chyba do takiej zabawy nikt by się nie mógł przyczepić w temacie prawnym, bo w końcu karta jest oryginalna i to ona dekoduje (co o tym sądzicie??? - może są tu jacyś znawcy przepisów :) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem dziś nowe moduły nagra z pomarańczową naklejką na travel, to już totalna kicha, zawiesza się na Humax 5500, Scientific Atlanta D9840, itd.

Nie ma to jak "świat najlepszych telewizji"...?

 

A mógłbyś właśnie sprawdzić przy okazji jak wygląda sprawa łatwości dostępu do numeru seryjnego modułu (jest gdzieś w menu, albo może na nalepce???)???

 

P. S. Przypomniałem sobie, że według opisu (sam rzecz jasna nie miałem okazji sprawdzić) "Dragon" nie wyłapuje uprawnień dla kart w "NDS", które też są "sparowane" i żeby chodziły trzeba wpisać numer "Digiboxa" do modułu. Ciekawe czy taka sama sytuacja byłaby z kartą "Polsatu" (znaczy, że trzebaby ją wkładać raz na miesiąc do polsatowego modułu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...