Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was aktualną listę kanałów PolsatBox, którą można zaaplikować do TV Samsung z serii ES?

Wykaz na stronie Polsatu jest z sierpnia 2021 roku - kontaktowałem się z BOK, ale odpowiedź była mało satysfakcjonująca: "pracujemy nad nową listą"... tak pracują od 2022 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Pulse 4K z modułem od Polsatu. 

Jak zmusić ten dekoder albo moduł, żeby to wszystko działało tak jak należy.

Na module wyłączyłem już kontrole rodzicielską. Część kanałów się całkiem szybko dekoduje jakaś część wcale nie chce.

Bo póki co zaczynam tęsknić za dekoderem od Polsatu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, potrzebuję listę kanałów aktualną, może być do posortowania w ChanSort.

Chciałem nawet sam edytować starą listę, ale nie znalazłem żadnego edytora parametrów kanałów.

Podpowie coś ktoś?

Edytowane przez MrVV
orty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, Po resecie telewizora LG do ustawień fabrycznych nie  wyszukuje mi kanałów polsatu przy wyborze auto platformy polsat. Postęp wyszukiwania kanałów stoi na 0%. Przy ręcznym wyborze transponderów odnajduje kanały ale kolejność jest tragiczna. Pytanie czy ktoś posiada listę do tv LG z rozszerzeniem TLL albo pomysł jak sprawić aby wyszukało kanały w kolejności jak na dekoderach polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2024 o 21:06, rafal_zg napisał(a):

Witam, Po resecie telewizora LG do ustawień fabrycznych

Siema. Od wczoraj mam ten sam problem. Podłączony Moduł SCM 05 z Polsatu. TV dostał dziwnego świra i nie chciał odtwarzać ani obrazu streamingowego ani z satelity. Postanowiłem zrobić reset, po czym aplikacje streamingowe zaczęły działać OK, tak automatyczne strojenie kanałów już nie. Po wyborze dostawcy NC+ albo wyszukiwaniu manualnym wszystko łapie dobrze z tym że wiadomo, lista jest trochę chaotyczna. Problem można rozwiązać samemu poprzez samodzielne układanie listy ale dziwny jest sam fakt czemu od tak nie może akurat pobrać listy Polsat Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...