Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dyskusjach z kimś z rodziny, przekonałem się ze jakość zależy od łącza. Nie wiem tylko konkretnie od czego, bo przepustowość mb/s mamy niemal identyczną a jednak u niego jest podobno trochę gorzej niż w Netflixie a lepiej niż w Showmaxie. Od czego to zależy to nie wiem, poddaję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciły informacje do kiedy dana pozycja jest dostępna w serwisie.

W którym miejscu?

Po dyskusjach z kimś z rodziny, przekonałem się ze jakość zależy od łącza. Nie wiem tylko konkretnie od czego, bo przepustowość mb/s mamy niemal identyczną a jednak u niego jest podobno trochę gorzej niż w Netflixie a lepiej niż w Showmaxie. Od czego to zależy to nie wiem, poddaję się.

I Po co było się spierać?  :P

 

Tak na marginesie, to na HBO Go pojawiły się starsze filmy MGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Po co było się spierać?  :P

 

 

 

Co nie zmienia faktu, że obowiązkiem HBO jest stworzyć taką aplikację by jakość była dobra na różnych łączach, niech biorą przykład z Netflixa.

 

Jak u Was wygląda przewijanie w aplikacjach ? Bo w mojej aplikacji ciężko się tym steruje jak nacisnę przycisk przewijania to od razu przeskakuje o kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o dacie jest po wejściu na daną pozycję, tam gdzie reżyser, aktorzy itp. Korzystam z aplikacji na Android TV, nieoficjalna wersja dla TV Sony więc być może w innych wersjach tego nadal nie ma.

Ja sprawdzałem na stronie i wczoraj nie było

Co nie zmienia faktu, że obowiązkiem HBO jest stworzyć taką aplikację by jakość była dobra na różnych łączach, niech biorą przykład z Netflixa.

 

Jak u Was wygląda przewijanie w aplikacjach ? Bo w mojej aplikacji ciężko się tym steruje jak nacisnę przycisk przewijania to od razu przeskakuje o kilka minut.

Masz rację, taka marka jak HBO, powinna zadbać o to, by abonent nie miał na co narzekać.

 

U mnie na starej apce na Samsungu też było przewijanie skokowe o ok 5 min, przez co praktycznie nie dało się z tego korzystać. Kilka dni temu pojawiła się nowa apka i tam już jest to zrobione prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na PS3 i aplikacji mobilnej przewijanie działa poprawnie.

Na PS4 również działa poprawnie.

Edit:

Wszystkie kanały HBO już są dostępne na konsoli PS4 :jupi:

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli brak możliwości manualnego wyboru jakości w aplikacji mobilnej. Automat często głupieje, serwując pikselozę nawet przy bardzo szybkim, stabilnym internecie domowym. 

 

Potwierdzam u mnie też tak było, w trakcie filmy były okresy, że co kilkanaście sekund zmieniał jakość. U mnie póki co (mam nadzieję, że na stałe) pomogło wprowadzenie DNS Google. Spróbuj u siebie jeśli ich nie używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam działał serwis wczoraj wieczorem? U mnie wczoraj bardzo częste spadki jakości do minimum i ładowanie się od nowa. Jeszcze w dzień oglądałem film i ani razu się to nie zdarzyło. A od wczoraj wieczorem automat co 5-10 minut głupiał. Dziś rano tak na szybko sprawdziłem wyrywkowo jakiś film i już po włączeniu się bardzo długo ustawiał jakość, zwykle to były 1-3 sekundy. Po minucie oglądania już nastąpił spadek do minimum. Nawet DNSy Google nie pomagały. Jakoś Netflix sobie z tym radzi bez problemu, po załadowaniu się ani razu nie zdarzył mi się spadek. W Showmaxie raz może dwa razy na film kręciło się kółko. HBO mogłoby dać możliwość ręcznego ustawienia jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO mogłoby dać możliwość ręcznego ustawienia jakości.

Mogłoby, tylko wtedy by się okazało jaką nam dają naprawdę rozdzielczość. 1080p czy może 720p. Tego zapewne nie chcą zrobić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

w Netflixie masz do ustawień opisowo,bodajże niska, średnia i wysoka lub automatycznie.

Racja, ale prócz tego Netflix daje możliwość sprawdzenia jaka to jest rozdzielczość i tego mi brakuje w HBO GO. Jeśli chodzi o mnie, to ja lubię wiedzieć, z jaką rozdzielczością oglądam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sama informacja o rozdzielczości też niekoniecznie wszystko wyjaśni. Możesz mieć bowiem 1080p ale z tak marnym bitratem, że będzie to przypominało w najlepszym razie 720p. I myślę, że tak może być z HBO GO. W scenach statycznych jest w miarę dobrze ale przy szybkich ruchach widać piksele, brakuje mu szczegółów. Sporo też zależy od filmu, jeden ma niezły obraz, inny znacznie gorszy. Ale w tym przypadku najważniejszy czynnik to wielkość tv. Ci co mają 55" i niżej będą zadowoleni, posiadacze 60" wzwyż będą kręcili nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni z 55" :D Raczej mając HBO/HBO GO/Canal+, a nie mający większych problemów ze wzrokiem, można kręcić nosem już przy 32".

Akurat kanały C+ to jedne z lepszych HD w naszym kraju, podobnie jak HBO brane światłowodem przez kablówki. Sprawa HBO Go już została wyjaśniona, ale Ty dalej swoje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...