Skocz do zawartości


Zdjęcie

„NIELEGALNI”


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Emil.1603

Emil.1603

    Mocny Full! :D

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10795 postów
  • Od: 21 sie 2011
  • LokalizacjaWielka Brytania.

Napisano 04 grudzień 2017 - 03:25

W październiku rozpoczęły się pierwsze zdjęcia na planie nowego serialu premium od CANAL+ — „NIELEGALNI”.

 

„NIELEGALNI” to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Mocno osadzony we współczesnych realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

 

W rolę głównego bohatera Konrada Wolskiego wcieli się Grzegorz Damięcki, który podbił serca widzów rolą Grzegorza Molendy w pierwszym sezonie „BELFRA”. Na ekranie towarzyszyć mu będzie plejada gwiazd polskiego kina: Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Sylwia Juszczak („Krew z krwi” 2), Filip Pławiak („Czerwony pająk”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Adam Woronowicz („Sługi boże”), Tomasz Schuchardt („Cicha noc”) i wielu innych.

 

22366442_124948654873827_601476438709622

 

„NIELEGALNI” to także najlepsi realizatorzy: reżyser Leszek Dawid („Jesteś bogiem”, „Ki”), operator obrazu Piotr Sobociński jr („Wołyń”), scenarzyści Dorota Jankojć-Poddębniak („Czuwaj”), Maciej Kubicki i Bartosz Staszczyszyn oraz producenci Anna Kępińska i Maciej Kubicki z Telemark („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

 

Warto przypomnieć, że CANAL+ poinformował 10 listopada 2016 r. o zakupie praw do przeniesienia na ekran ukazującej się w wydawnictwie Czarna Owca bestsellerowej serii trylogii szpiegowskiej Vincenta V. Severskiego. W skład cyklu wchodzą powieści: wspomnieni „Nielegalni” oraz „Niewierni” i „Nieśmiertelni”. Trwają już prace nad adaptacją książek. 9 listopada 2016 r. natomiast premierę swoją miała najnowsza powieść autora pt. „Niepokorni”.

 

Vincent V. Severski to pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu, który przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Na własną prośbę odszedł ze służby w 2007 r. i zajął się pisaniem książek. Jego debiutancka powieść „Nielegalni” szybko stała się bestsellerem, a sukces powtórzyły kolejne książki z serii.

 

Facebook: https://www.facebook...galnicanalplus/

 

Premiera serialu odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w 2018 r.

 

źródełko: Brand journal nc+


32a428a2626a1.png