Skocz do zawartości

Smartfon + smartwatch + słuchawki bezprzewodowe (bluetooth)


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam obecnie smartfon Samsung Galaxy S5. Niedawno też zakupiłem sobie smartwatch Samsung Gear S3. Wszystko działa poprawnie, zegarek ten prawidłowo łączy się i współpracuje z moim smartfonem.

Chciałbym teraz zakupić sobie jeszcze słuchawki bezprzewodowe w standardzie bluetooth, aby za ich pomocą słuchać muzyki zapisanej w pamięci smartfonu. Obecnie korzystam z takich zwykłych, kablowych.

Zegarek Samsung Gear S3 ma możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki w smartfonie, tzn. można zmieniać utwory, pauzować itp. W smartfonie mam zainstalowany odtwarzacz muzyczny Poweramp, który niegdyś zakupiłem w Sklepie Play. Wszystko działa poprawnie, zegarek ten poprawnie steruje odtwarzaniem muzyki za pomocą tej aplikacji Poweramp.

I teraz pytanie: Czy do takiego "zestawu" mogę teraz jeszcze dołączyć słuchawki bezprzewodowe typu bluetooth? Upatrzyłem sobie dokładnie ten oto model: :arrow:https://www.euro.com.pl/sluchawki/samsung-level-u-pro-eo-bn920cbegww-czarny.bhtml

Chciałbym zachować możliwość sterowania odtwarzaczem muzycznym w smartfonie za pomocą mojego smartwatch'a przy jednoczesnym korzystaniu ze słuchawek bezprzewodowych typu bluetooth połączonych ze smartfonem. Da rady takie coś? W tym samym czasie za pomocą bluetooth ze smartfonem połączony musi być mój smartwatch oraz właśnie te słuchawki bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, normalnie widzę tutaj las odpowiedzi! :>

 

No dobra, to sam sobie odpowiem. :P

Kupiłem wczoraj (a właściwie to już przedwczoraj ;)) te słuchawki, do których link podałem w powyższym moim poście. :)

No i wszystko działa elegancko! :D Zarówno mój smartwatch, jak i teraz te słuchawki typu Bluetooth są jednocześnie połączone z moim telefonem i wszystko funkcjonuje poprawnie. :) Słuchając muzyki przez te słuchawki, mogę jednocześnie sterować też odtwarzaczem muzycznym w telefonie za pomocą mojego smartwatch'a. :D Świetna sprawa i duża wygoda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...