Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wataha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Solderowy123

Solderowy123

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1535 postów
  • Od: 03 maj 2014

Napisano 22 listopad 2017 - 09:05

Co sądzicie o tym serialu? Ja dopiero rozpoczynam drugi sezon. Wstępnie zapowiada się naprawdę dobry sezon , pierwszy epizod zrobił na mnie większe wrażenie niż ostatnie epizody pierwszego sezonu, które już nie były aż tak emocjonujące jak te pieewsze epizody, które oglądałem jeden po drugim. W drugim sezonie postać pani prokurator, o ile wcześniej uczepiła się Rebrowa jak rzep psiego ogona, tak jak na razie, po powrocie na Bieszczady, robi to co należy. Jak na razie, moim zdaniem wątek z masowymi zabójstwami dokonywanych przez imigrantów jest nieco wciśnięty na siłę. A co wy sądzicie o drugim, jak i pierwszym sezonie?
CP: Familijny Max HD/Sport HD/HBO HD HBO GO/Cinemax HD/Film HD/Multiroom HD/Katalog ONLINE (CP:GO)/Pakiet VOD Dekodery: Echostar HDS-400E/HD 3000 PS3 Slim 160 GB: 18 gier PSP E-1004: 9 gier
sol_der-123.png

#2 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4770 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 22 listopad 2017 - 11:16

Obejrzałem oba sezony i daję mocne 8/10. Plusem serialu jest przede wszystkim fakt, że drugi sezon nie różni się poziomem od pierwszego... :) Przykładowo drugi sezon Paktu robionego przez HBO zmienił trochę tematykę i moim zdaniem był dużo mniej ciekawy. 

#3 qmaster

qmaster

Niedoświadczony

• Konto zablokowane
  • 66 postów
  • Od: 13 lis 2017

Napisano 22 listopad 2017 - 12:01

W tym serialu na pewno trzeba docenić, ze i producentom, i studiu wykonawczemu chciało się zrobić super sequel.. Wiadomo  serial sensacyjny nie musi mieć pełnego zaczepienia w realiach ale dobór aktorów, scenografia i lokalizacje zdjęć robią wrażenie ( na pewno wielu widzów w czasie urlopu w Bieszczadach rozpozna ujęcia serialowe). Niezła p. reżyser itd, itp. Fajne 6 wieczorów z krajobrazem przypominającym, ze warto rozejrzec się za łopata do sniegu.

A przecież wykonawcy mogli uznać;

skoro 1 sezon był hitem to w 2. poprószymy śniegiem parę drzew w parku,, a na dworcu w Otwocku zawiesimy szyld SIANKI  i parę dokrętek z użyciem komputera wystarczy aby oddać produkt do emisji..

Mnie i współogladającym  ta dobra robota była widoczna. I to doceniamy.

#4 TomPL

TomPL

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 723 postów
  • Od: 14 gru 2008
  • Lokalizacjapod Olsztynem

Napisano 24 listopad 2017 - 09:08

Świetna robota, najlepsze co oglądałem w tym roku. No może trochę ostatni odcinek zbyt ściśnięty, jakby ledwo upchali wszystko co było w scenariuszu i nie dało się wszystkiego logicznie wyjaśnić, ale to szczegóły...

Platforma Orange, dekoder UHD-88 (DTH) (wcześniej SHD-85)