Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atrakcyjni rywale będą w fazie pucharowej :D

 

Grupę prawie trafiłem, obstawiałem Kolumbie, Maroko a nie Senegal i Kostarykę, ale Japonia też może być. 

No i bądźmy poważni, jeśli mamy się obawiać takich rywali jak Japonia czy Senegal (z Kolumbią będzie wyrównany mecz, reprezentacja podobna do naszej) to po co był nam 1 koszyk i te MŚ, 6 punktów to minimum co tam muszą osiągnąć. 

 

I [beep]a... tak liczyłem na Panamę, mógł być taki fajny mecz :D 

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa wydaje się łatwa, gdyby nie ta Kolumbia. Kluczowy będzie pierwszy mecz z Senegalem... :) Taka grupa pułapka :) I jeśli wyjdziemy z grupy wpadamy prawdopodobnie na Anglię lub Belgię.

Ani nie łatwa, ani nie trudna. Grupa z w której każdy może wygrać z każdym i nie będzie to wielką niespodzianką. Niesamowita konfrontacja różnych stylów gry. Esencja mundialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza grupa nie jest aż tak zła, zobaczcie sobie grupę gdzie jest: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria 

Dla mnie to grupa śmierci. 

 

Były mistrz świata, aktualny wicemistrz świata, drużyna jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu vs trzy czarne konie, bo właściwie każda z tych trzech drużyn może zaskoczyć. Osobiście nie zdziwię się jeśli Argentyna nie wyjdzie z grupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewygodne losowanie, z drugiego koszyka można było trafić gorzej ale Kolumbia to w moim odczuciu drużyna o podobnym potencjale co Polska. Senegal za to bardzo niewygodny, kilku szybkich i zwinnych zawodników jak Sadio Mane, patrząc na komentarze na szybko po losowaniu sporo osób ich lekceważny. O Japonii za wiele nie mogę powiedzieć, nie ma co ukrywać, nie znam tej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie jeszcze na grupę B gdzie jest Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran. Tam to jest też miazga i moim zdaniem to też grupa śmierci a wracając do naszej grupy H w której jesteśmy z Kolumbią, Senegalem i Japonią to spodziewałem się chociaż jednej drużyny z Europy i nie spodziewałem się że każda drużyna będzie z innego kontynentu. Grupa jest wyrównana a grupy śmierci to B, D, E  reszta jest wyrównana. Dobrze że nie wylosowaliśmy potęg tj. Brazylia, Hiszpania, Francja, Kostaryka, Meksyk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, to się będzie murował w każdym meczu, pamiętam ich mecz z Argentyną na ostatnim mundialu, w samej końcówce z tego co pamiętam Messi strzelił jedynego gola. Wszystkie ich mecze eliminacyjne, to praktycznie 1:0, albo 0:0...

Hiszpania i Portugalia zdecydowanymi faworytami grupy B.

Putin, to chyba i za losowanie zapłacił sowicie, że trafili na taką grupę... 

A na kogo @Project_Alf trafiła wielka Italia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie było losowanie bo tego nikt nie wie; wiem natomiast że skomentują to wszystko ci co dziś dają popis wiedzy - kurowski i spółka z przenikliwością umysłu pociągu towarowego; jak ich słyszę to się zastanawiam czy oni gadają takie banialuki bo kierują się w stronę niewymagających widzów których jest najwięcej czy tez sami są niewymagający: czekam kiedy dojdą do tego że mecz z Senegalem to godzina 16 miejscowego czasu a oni już plączą że gramy o 14 i to tak wcześnie; ale cóż tu wymagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że Rosja po zapewnieniach o uczciwym losowaniu trafiła na grupę marzeń, którą wielu przewidywało już od kilku dni, zupełnie przypadkiem oczywiście :D

 

nie wiem jakie było losowanie bo tego nikt nie wie; wiem natomiast że skomentują to wszystko ci co dziś dają popis wiedzy - kurowski i spółka z przenikliwością umysłu pociągu towarowego; jak ich słyszę to się zastanawiam czy oni gadają takie banialuki bo kierują się w stronę niewymagających widzów których jest najwięcej czy tez sami są niewymagający: czekam kiedy dojdą do tego że mecz z Senegalem to godzina 16 miejscowego czasu a oni już plączą że gramy o 14 i to tak wcześnie; ale cóż tu wymagać

Mecz jest o 15 miejscowego czasu, co chyba dla wielu piłkarzy nie robi już różnicy bo Lewy gra tak na przykład bardzo często, ale właśnie sam czekam aż ktoś im uświadomi nawet przez słuchawkę, jak widać w TVP ogarniętych ludzi brakuje.

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewygodne losowanie, z drugiego koszyka można było trafić gorzej ale Kolumbia to w moim odczuciu drużyna o podobnym potencjale co Polska. Senegal za to bardzo niewygodny, kilku szybkich i zwinnych zawodników jak Sadio Mane, patrząc na komentarze na szybko po losowaniu sporo osób ich lekceważny. O Japonii za wiele nie mogę powiedzieć, nie ma co ukrywać, nie znam tej reprezentacji.

To jest tak jak w boksie. Styl robi walkę. Jeśli ktoś zapytałby się mnie kto był lepszym bokserem czy Roy Jones jr czy Antonio Tarver to odpowiedziałbym, że zdecydowanie ten pierwszy choć w bezpośrednich konfrontacjach lepszy był Tarver. Zmierzam do tego, że mundial to zetknięcie się różnych kultur piłkarskich, różnych pomysłów na futbol. Polska może być lepsza od wielu pozostałych silnych drużyn z Europy, ale może jej kompletnie nie przypasować styl zawsze świetnie zorganizowanej, mobilnej Japonii, zwariowanych i znakomitych technicznie Kolumbijczyków lub zdrowych, silnych, wybieganych, skocznych Senegalczyków i tak jak Jonesowi nie pasował Tarver tak nam może nie przypasować któraś z tych ekip. Tym bardziej, że my ich nie znamy. Kiedy ostatni raz graliśmy z Japonią, Kolumbią i Senegalem? No właśnie... 

 

Zanim piłkarskie Mistrzostwa Europy rozrosły się do 24 drużyn panowała opinia, że EURO stoi na wyższym poziomie od mundialu gdyż nie grają w nim małe egzotyczne reprezentacje z innych kontynentów tylko 12-16 silnych europejskich ekip. Nigdy się z tym zdaniem nie zgadzałem. Zresztą pamiętamy nasze potyczki z Koreą czy Ekwadorem. Niestety, ale z przyjemnością oglądało się naszych przeciwników.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polska na Euro 2012 trafiła do grupy śmiechu to też trzymaliście się tej retoryki? :)

 

Fajnie będzie jak wyjdziemy z grupy, w 1/8 może być Belgia albo Anglia czyli drużyny z potencjałem, które nie potrafią go wykorzystać. Ehh... szkoda że trzeba jeszcze pół roku czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...