Skocz do zawartości

Telewizor 40-43 cale do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jak potrzebujesz TV z ogarniętym na Polskę smartem, to odpuść sobie Hitachi, Sharp, Toshiba, Panasonic, Philips bez Android TV  itd. Najlepszy Smart pod Polskę ma Samsung, całkiem niezły LG. Sony i wspomniany Philips, tylko modele z Androidem. Bierz tego Samsunga, bo widełki cenowe które podałeś, bardzo mocno ograniczają wybór. Jednak musisz widzieć, że samsungowa seria J to modele z 2015r, więc na dzień dzisiejszy jakieś leżaki magazynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już wiadomo, że Curved to niewypał. Na krótko zainteresował klientów, ale generalnie sens zakrzywienia ekranu tak naprawdę zaczyna się od 80 cali. Jeśli miałbym coś poradzić ze swojej strony muszę dyskutować o konkretnych modelach, bo nie wiem jaki masz budżet ani jaka wielkość cię interesuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu prześwietliliśmy rynek telewizorów ekonomicznych.

Bezapelacyjnie wygrał (i wszystkie egzemplarze bezawarynie chodzą do dziś) model Samsung UE32 (40) J5100. Ewentualnie do tego zewnętrzny Smart TV. Dziś literkę J pewnie już zastępuje K.

Wybór dokonany na podstawie wielu opinii z sieci, a teraz potwierdzonych przez kilku bardzo zadowolonych uzytkowników. 40-ka pewnie kosztuje dziś ok. 1200 zł.

Chociaż w domu korzystamy z modeli Sony.

Edytowane przez qmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No ja od czasu pierwszego posta na ten temat w tym wątku zdania nie zmieniłem - albo Philips 6412 albo 6262. Jeśli chodzi o ten LG warto jednak mieć jakiegoś smarta - to naprawdę jest coś wartościowego w czasach, w których ciężko o jakiś fajny film w telewizji. Ale to Ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu prześwietliliśmy rynek telewizorów ekonomicznych.

Bezapelacyjnie wygrał (i wszystkie egzemplarze bezawarynie chodzą do dziś) model Samsung UE32 (40) J5100. Ewentualnie do tego zewnętrzny Smart TV. Dziś literkę J pewnie już zastępuje K.

Wybór dokonany na podstawie wielu opinii z sieci, a teraz potwierdzonych przez kilku bardzo zadowolonych uzytkowników. 40-ka pewnie kosztuje dziś ok. 1200 zł.

Chociaż w domu korzystamy z modeli Sony.

 

Mam Samusng UE40J5100 od ponad roku i pod względem cena/jakość jest naprawdę świetnie. Kupiłem go na promocji za 1099 zł więc śmieszne pieniądze. Tylko, że TV nie ma SMART TV. Jednak może sobie dokupić Chromecasta 2 za niecałe 200 zł i już masz. Ja telewizor polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zeszłoroczny LG nie wchodzi w grę..

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-43up78003lb-tv-4k-50hz-quad-core

 

Xiaomi gdzieś oglądałem recenzje na YT , nie zachwalał obrazu, może telefony to pewnie ich atut.

TCL to bodajże były THOMSON , jak już miedzy tymi dwoma wybierać, to jak @Kiler wspomniał.

Znajomy z roboty ma od miesiąca TCL , na szybko miałem mu poustawiać , ale jakoś mi czegoś tam w menu brakowało,

i już nie pamiętam o co to chodziło.. Tylko że on ogląda nie z naziemnej, a ma podłączonego jimboxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie polecam marek typu Hisense lub TCL. Jak już pisałem w innym temacie zamierzałem kupić tani telewizor więc go kupiłem a dokładnie TCL 40S5200. Zapłaciłem za niego aż 1260 zł, po rozpakowaniu w domu pełen zachwyt bo TV nie był z tandetnego plastiku rodem z bazaru i sprawiał wrażenie porządnego. Pierwsza konfiguracja również bajecznie prosta i błyskawiczna, i tu koniec plusów. Po włączeniu źródła sygnału z HDMI obraz zrobił się za mgłą z bardzo kiepską ostrością, obejrzenie czegokolwiek kończyło się bólem oczu i głowy. Na szczęście udało mi się ten wynalazek zwrócić, sięgnęłem głębiej do portfela i kupiłem SAMSUNG UE43BU8002K za 2079 zł , obraz żyleta i w końcu da się komfortowo oglądać telewizję. Nie piszę tego by robić reklamę Samsungowi tylko by przestrzec forumowiczów przed dziwnymi markami, mnie ostrzegano i nie słuchałem tylko musiałem przekonać się na własnej skórze że tanie mięso psy jedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...