Skocz do zawartości

[INEA, Mulitmedia, Vectra] Dekoder ADB 3831 CDX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam dekoder ADB 3831 CDX. Od pewnego czasu mam jakiś problem z przełączaniem kanałów. W pilocie wymieniłem baterie. Nie wiem teraz, czy to wina pilota czy dekodera. Czy mieliście podobny problem?

Edytowane przez Barti
Uaktualniono tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie odbyła się aktualizacja oprogramowania dekodera PVR ADB 3831 CDX. Z nowości widzę sterowanie HDMI CEC.Szkoda, że przy wyświetlaniu informacji o programie nie usunięto koszmarnego niebieskiego tła.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do wątku o dekoderze na bazie zgłoszenia użytkownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej aktualizacji dekodera ADB 3831CDX  dodano w menu funkcję : " sterowanie HDMI CEC" .

Z tego co zauważyłem możliwe jest automatyczne włączanie i wyłączanie dekodera i TV jednym pilotem w określonej kolejności : 
1. Aby uruchomić należy włączyć dekoder i tym samym uruchomi się nam TV
2. Aby wyłączyć należy wyłączyć TV i wtedy nastąpi również automatyczne wyłączenie dekodera.

 

Oczywiście funkcja sterowania HDMI CEC musi być włączona zarówno w dekoderze jak i telewizorze.

Czy ktoś zauważył inne funkcjonalności ? / np. możliwość przełączania jednym pilotem kanałami / 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej aktualizacji dekodera ADB 3831CDX  dodano w menu funkcję : " sterowanie HDMI CEC" .

Z tego co zauważyłem możliwe jest automatyczne włączanie i wyłączanie dekodera i TV jednym pilotem w określonej kolejności : 

1. Aby uruchomić należy włączyć dekoder i tym samym uruchomi się nam TV

2. Aby wyłączyć należy wyłączyć TV i wtedy nastąpi również automatyczne wyłączenie dekodera.

 

Oczywiście funkcja sterowania HDMI CEC musi być włączona zarówno w dekoderze jak i telewizorze.

 

Czy ktoś zauważył inne funkcjonalności ? / np. możliwość przełączania jednym pilotem kanałami / 

 

tylko wł/wył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam od Inei router Technicolor CGA2121. Podłączyłem do niego dysk zewnętrzny. Czy jest możliwość wykorzystania go jakoś przez dekoder ADB3831CDX? Np. do nagrywania, ponieważ USB w tym dekoderze zapewne nie obsługuje dysków zewnętrznych.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cennik Vectry przedstawia dodatkową usługę USB PVR w cenie 2 zł miesięcznie.

 

Dekodery: ADB 3830CD, ADB 3831CD, ADB 5810CD (chociaż strona dawno nie była aktualizowana).

 

Więcej info tutaj: http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/03/61/361/FAQ_USB_PVR.pdf

 

Minimalne wymagania dla zewnętrznego nośnika USB:

Pendrive USB

- Pojemność dysku co najmniej 8 GB

- Szybkość zapisu/odczytu danych 54 Mbit/s

- Szybkość nagrywania 36 Mbit/s

- Szybkość odtwarzania 18 Mbit/s

Dyski zewnętrzne - HDD USB

- Pojemność dysku co najmniej 32GB

- Szybkość zapisu/odczytu danych 72 Mbit/s

- Szybkość nagrywania 54 Mbit/s

- Szybkość odtwarzania 18 Mbit/s

Maksymalna pojemność wykorzystywana przez USŁUGĘ USB PVR wynosi 1 TB. W przypadku pojemność między 8 a 32 GB zewnętrznego nośnika danych USB, usługa działa w trybie Pause TV.

Edytowane przez rocker760
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od dziś jestem klientem VECTRY. Otrzymałem dekoder PVR STB HD 3831 CDX. Mam jednak pytanie o połączenie z Internetem i VOD. Czy muszę go jakoś specjalnie połączyć z Internetem, żeby działał portal VECTRY oraz VOD? Bo jak naciskam na pilocie przycisk VOD to nic się nie dzieje, a jak wchodzę na portal VECTRY, to mam informację żeby dokupić Internet (a mam paczkę TV + Internet) - na wyświetlaczu świeci się symbol "@".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy po przełączeniu na inny kanał, też macie zjawisko zmniejszenia siły głosu, który powraca do normy automatycznie po kilkunastu sekundach? Mam dekoder ADB 3831 CDX. Nie wiem ,czy to wina dekodera, czy telewizora.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś mający dekoder ADB 3831 CDX po ostatniej aktualizacji oprogramowania zauważył, że np. na Comedy Central Family , TVP Seriale nieprawidłowo nagrywa programy? Następuje stop klatka, zawieszenia nagranego obrazu, widać obraz, a dźwięku nie ma. Bardzo proszę, żeby ktoś mający ten dekoder i te programy nagrał coś z tych programów i potwierdził moje uwagi. Już dwa tygodnie walczę z BOK, a oni twierdzą, że czekają na poprawkę softu z ADB. A ja chciałbym wiedzieć, czy to nie kwestia wady mojego dekodera i po prostu nie chcą go wymienić.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...