Skocz do zawartości

Telewizja na kartę i antena Cyfrowy Polsat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić sobie coś bez umowy na dłuższy okres czasu. Tak żeby były w miarę programy. No więc jest teraz promocja w marketach, sprzedają telewizję na kartę z 12 miesięcznym pakietem start + i mi ta oferta odpowiada. Niestety tu pojawia się problem. Bo właściciel mieszkania a jednocześnie mój współlokator ma już zamontowany u siebie w pokoju Cyfrowy Polsat i antenę na balkonie właśnie od cyfrowego Polsatu. Drugiej anteny nie można zamontować i tak naprawdę pozostaje jedno wyjście. Czyli podłączanie dekodera TNK pod antenę cyfrowego Polsatu no bo tak jak wspomniałem, nie chce się wiązać umowami itp. Pytałem współlokatora i powiedział, że mogę kabel pociągnąć z anteny. No, ale tak jak wspomniałem, czy to w ogóle da radę tak zrobić? Ze jak podłącze dekoder TNK pod antenę od Polsatu to będzie chodziło wszystko i u niego i u mnie? Proszę o pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo Polsatu na antenie nie ma nic do odbioru, obie platformy nadają z tego samego satelity. Ale najprawdopodobniej trzeba będzie wymienić konwerter na podwójny, to jest taki, który umożliwia odbiór na dwóch odbiornikach jednocześnie. Zwykle to oznacza, że trzeba będzie wezwać fachowca, żeby to zrobił i ponownie ustwił antenę. Samo pociągnięcie kabla nie wystarczy, bo nie będziesz miał go gdzie podłączyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma taki na przykład konwenter to będzie działać u ciebie i u niego:

 

21_1264014746.jpg

 

 

Kupujesz zestaw z oferty NC+ Mix na przykład - zestaw z dekoderem ADB2850ST są najmniej awaryjne. Możesz podłączyć dysk 2,5 cala na usb i na takim dysku nagrywać.

 

30181.jpg

 

https://satkurier.pl/news/127330/rusza-nc-telewizja-na-karte-z-pakietem-start.html

 

Na początek przez miesiąc masz ofertę pełną wraz z 8xC - po miesiącu doładowanie pakiet Start+ za 25 zł miesięcznie. Chyba że doładowanie robisz od razu na 3 miesiące to wychodzi ci po 19,99 zł miesięcznie. Doładowanie robisz na konto przypisane do karty i po problemie.

 

Pakiet Start+

 

pakietSTARTplus.jpg:

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna promocja. Pozbywają się starego sprzętu, którego bez pakietu nikt by nie kupił. Ja tylko zwrócę uwagę, że na ten sprzęt, jako odnowiony, jest tylko rok gwarancji, a jak padnie (a jestem prawie pewien, że tak się stanie), to jak nic 2 tygodnie w serwisie i zero oglądania. Pakietu też nie przedłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...