Skocz do zawartości

Polsat Box na dwa telewizory


chyrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam cyfrowy polsat dekoder mini z podłączonym modulatorem do drugiego telewizora do tej pory oba telewizory odbierały bez problemu.Jednak gdy wróciłem po wczasach drugi telewizor obraz odbiera nienagannie natomiast głos szumi nie wiem co z tym zrobić , sprawdzałem wszystkie kable , zakresy modulatora , a po przeniesieniu telewizora do pokoju i podłączenia bezpośrednio do modulatora jest szum tylko mniejszy.Proszę o porady co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem jest podłączenie video-sendera z wbudowanym przedłużaczem pilota.Zasięg w mieszkaniu około 50-60 metrów.Działa on na częstotliwości 2,4GHZ. Jest to dobra rzecz,gdy nie chcemy lub nie mamy możliwości kładzenia kabla.Przez prawie 2lata mam tak podłączone i do tej pory działa bez zarzutu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak naprawdę to wyrażajcie się precyzyjniej nie sam Cyfrowy Polsat jest zacofany technologicznie a raczej system kodowania nakłada pewne ograniczenia co do podziału takiej karty.

Być może kiedyś taka usługa pojawi się i w CP ale narazie pozostaje tylko drugi dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to problem? w n-ce jest tak samo i jakoś multiroom funkcjonuje, wystarczy że zepnie się kablem ETHERNET dwa dekodery. Ale w Cyfrowym Polsacie nawet jak dekoder ma złącze Ethernet to i tak ono nie działa.

 

tak naprawde nie chodzi o podział karty ale uprawnień, przez ethernet można zrobić jeszcze mocniejsze szyfrowanie, sprawdzać mac dekodera do ktorego jest podpięty serwer, podawać klucz 256bitowy szyfrowania przesyłu, sprawdzać długość kabla którym spięte są dekodery (!!!) mozna spiąć w standardzie Cyclades a nie Ethernet. Ale Cyfrowy Polsat tego nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom w wydaniu CP to drugi dekoder z drugim abonamentem.

 

Dokładnie tak. Wielokrotnie widziałem jak na domach wiszą po 2-3 talerze cyfrowego polsatu. Trochę to śmieszne. Szkoda, że zanim oszpecili swój dom, nikt tym biednym ludziom nie powiedział że wystarczy odpowiedni konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Po przedłużeniu umowy z cyfrowym Polsatem dostałem nowy dekoder HD5000 i mam w związku z tym pytanie jak mogę mieć obraz na dwóch telewizorach? Mam 1 antena konwerter standardowy pojedynczy , 2 dekodery z kartami (drugi to stary samsung dsg s305g). Czy wystarczy zmienić konwerter na Twin ? I czy będę mógł jednocześnie oglądać na 2 tv inne programy ?

Proszę o wyrozumiałość bo jestem zielony w tym . Widziałem schematy na jednej stronie ale to dla mnie czarna magia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...