Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Michu_97 napisał(a):

Czyli co? Nie będzie "Tańca z gwiazdami", "Hell's Kitchen" i "Doda. 12 kroków do miłości" tej wiosny?

Ja bym się niezmiernie cieszył, jakby z Polsatu zdjęto program "Doda. 12 kroków do miłości", jednego "szkodnika" mniej na Polsacie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w ogóle ki gdzie twierdził, że program z Dodą będzie miał jakąkolwiek kontynuację? Sama Doda uważa, że był porażką i nikogo ciekawego jej zdaniem nie udalo jej sie znaleźć. Ponadto jest teraz w związku więc już nie ma kogo szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, September77 napisał(a):

I wszystkie te seriale (w tym jeszcze te, które się nie pojawiły w Polsat BOX GO), są pomysłem Niny Terentiew. Wiele osób pisało tutaj, że Nina, w ostatnim czasie nie potrafiła stworzyć nic nowego, a tu proszę, kilkanaście nowych seriali. Brawo pani Nino! :D

Czy dokładnie ona to wymyśliła, to tego nie wiemy, prędzej mogło być tak, że Terentiew dała zielone światło do realizacji. Sam jestem ciekaw dwóch propozycji: "Wotum nieufności" gdyż czytałem książkowy pierwowzór i już wtedy czułem, że to jest dobry materiał do ekranizacji, jestem też ciekaw, jak wypadnie "Sługa narodu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pihał102 napisał(a):

Nowości w wiosennej ramówce Polsatu. Wszystkie produkcje są serialami.

"Matka" (PON) o 20:00 od 27.02
"Wotum nieufności" (PON) o 21:00 od 27.02
"Lulu" (ŚRO) o 20:00 od 1.03
"Sługa narodu" (SOB) o 20:00 od 4.03
"Rodzina na Maxa" (SOB) o 21:00 od 4.03
 

To jakie jeszcze seriale zostały w Polsat Box GO a nie zostały zaplanowane do wiosennej ramówki? Podejrzewam że produkcje pokroju ”Kuchni 2" mogą zostać opchnięte w mniejszych antenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na większe rewolucje w ramówce np. przesuniecie ramówki o godzinę pon - czw i przesunięcie programu Ninja Warrior na inny dzień a nie w dniu LM.  Kabarety tez na środek tygodnia. Mega Hit na sobotę a nie serialiki komediowe. Cos w stylu rozrywka i serial nie dwa seriale po rząd.

 

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś liczyłem na śniadaniówkę i przetasowania w day time które to akurat Polsatowi bardzo by się przydały. Liczył też na nowości inne niż seriale i to nawet inspirowane tym co było w TVNie za rządów Pana Miszczaka. Chodzi mi tu o talk show, teleturniej czy też o inne wieczorne produkcje w stylu tych od konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora Mega Hitu jest już tak ugruntowana w ramówce, że nie miałoby chyba sensu jego przenoszenie na inny dzień. Z kabaretem podobnie, Polsat już przecież próbował z programem bodajże we wtorki albo środy, gdy swój show mieli Paranienormalni i się to nie przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był "Taniec z gwiazdami" w poniedziałek tu bym dał Ninja Warrior. Seriale premium już były w sobotę teraz jako Mega Hit w poniedziałek tak skaczą po tej ramówce, komediowe były w środę teraz sobota. TVN z tego słynął ze miał po jednym serial i rozrywkę nie dwa na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seriale komediowe w sobotę to strzał w stopę choć wiem że Polsat szuka sobie zapełnienie luki po Kiepskich. 

Najbardziej dobre ustawienie dla Polsatu:

Poniedziałek - Mega Hit

Wtorek - Ninja Warrior Polska i produkcje własne

Środa - Seriale Komediowe

Czwartek - Seriale Obyczajowe (także w porze programu „Nasz nowy dom" który to poleciałby na 17:45 w weekend)

Piątek - Programy Muzyczne 

Sobota - Seriale Kryminalne + Hell's Kitchen

Niedziela - Kabarety i produkcje własne

Wiosenną ramówkę Polsatu porównałbym do toalety do której to Pan Miszczak wrzuca pozostałości po Ninie Terentiew w Polsat Box GO celem ich spłukania. Szkoda że w letniej ramówce pewnie będą same filmy bo tam można by się pozbyć chociażby „Kuchni 2" i innych seriali które nie są premium.

Swoją drogą ślubny program Izabelii Janachowskiej dopiero będzie jesienią.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie filmów do późna i rano do pracy i szkoły? 

Zakładając ze serial Lulu ma 20 odcinków, Sługa narodu 24 odcinki trwa 22 minuty a reszta max 13 to bym dał oba dwa razy w tygodniu wtedy zrobiłbym pasmo serialowe

 

Poniedziałek - 20:00 Ninja Warrior Polska 22:00 Wotum nieufności 23:00 Serial zagr.

Wtorek - 20:00 Sługa narodu 20:30 Lulu i 21:30 Matka 22:30 Film

Środa - 20:00 Nasz nowy dom 21:00 Rodzina na Maksa 22:00 Hell's Kitchen 23:00 Serial zagr.

Czwartek - 20:00 Sługa narodu 20:30 Lulu i 21:30 Przyjaciółki 22:30 Film

Piątek - Twoja twarz brzmi znajomo 22:00 Film

Sobota - Mega Hit

Niedziela - Kabarety 

 

I do tego wyrzucić Gość Wydarzeń który i tak nie jest w całości, dać 19:30 Interwencje

Program śniadaniowy nie raczej program obiadowy miedzy Wydarzeniami w południe do Wydarzeniami popołudniowymi wtedy "Na ratunek 12:15 i Dlaczego ja 16:15 Pierwsza miłość bez długiej reklamy od 18:05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej program „Doda - 12 kroków do miłości” okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w internecie. Kontynuujemy z Dodą współpracę, pracujemy nad nowym projektem, który trafi do emisji najprawdopodobniej w jesiennej ramówce. Na chwile obecną nie zdradzamy szczegółów na ten temat

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/doda-polsat-nowy-program-jesien-2023-edward-miszczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świetny, że przecież nasz rynek telewizyjny to... beton.

Już Pytanie na śniadanie i Dzień dobry TVN ze sobą mocno konkurują, a trzecia siła niestety ale nie da rady. "Nowy dzień" wystarczy. Tylko go przedłużyć no bo powtórki Malanowskiego zapewne niektórym już się znudziły.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne złote myśli Miszczak obnażające co Polsat robił na swoim podwórku - już była krytyka szajsowych seriali na platformie VOD a teraz jeszcze o TV4 

Tam są ogromne możliwości, wszystko wymaga inwestowania - mówi. - Czasem nie było na nią szans finansowych, były ważniejsze inwestycje do wykonania. 

 

Ciezko w to uwierzyć że w Polsacie nie było środków na rozwój. Powód jest innych - chodziło o blokowanie konkurencji i utrudnianie dostania zasobów naziemnej tv. Zakup i porzucenie - to samo z Eska, Polo tv czy TV6. Wszystko w tej chwili zaczyna wegetować.

Edward nie wyjaśnia, ale publicznie obnaża jak w tak potężnej korporacji wszystko leży. Takie są skutki rządów tyranów ekonomicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno pytanie - po co i dla kogo to rozwijać :).  Polsat po tylu latach nie stanie się nagle poważaną marką i produktem premium.

Zrobią lepsze seriale, jakiś tam show i urośnie im 0,5 czy 1% a poniosą np. 5x takie nakłady finansowe na ramówkę niż jakby pokazywali dalej na 10 kanałach jednocześnie "Nasz nowy dom" i "Chłopaków do wzięcia".

Widownia się starzeje, jest mało wymagająca (bo ci którzy chcą oglądać coś lepszego dawno wyemigrowali do Netflixa, Prime, Disney+ itd) i tego trendu już nic nie zmieni.

Jedyny sens widzę rzeczywiście w uporządkowaniu ich serwisów VOD bo tu względem Ipli wykonali samozaoranie osobnymi PG I PBG, zresztą widać to w Gemiusie.
Podziwiam zapał Edwarda Miszczaka, ale IMHO sprawa jest przegrana. A jak za dużo zacznie kombinować z ulepszeniami to jeszcze może stracić starych widzów przyzwyczajonych do obecnej badziewiastej ramówki ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...