Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego od pewnego czasu podczas wejść na żywo zarówno na kanałach informacyjnych TVN jak i Polsat jest taka tragiczna jakość dźwięku jak z pirackich streamów online? Np. teraz kabaretu na Polsacie w ogóle nie da się słuchać, bo dźwięk brzmi jakby miał bardzo mało kbps. Czy ktoś wie z czego to wynika? (taki dźwięk, co dziwne, jest w CP na Evobox PVR i HD ileś tam, a w DVB-T problem nie występuje).

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Poland napisał:

Polsat pokaże dwudniowy „Festiwal Neonówki" którego to nagrania będą w październiku: https://www.facebook.com/100044434986410/posts/pfbid02DfybxbkM2ZCNiupxLc1Zh64wgMzSTuDKKZ2aCBKAtbz6HrHHNRKbE5JEoLYNfH4Jl/

Odgrzewane kotlety tzw bo żywot Mariana może na necie sobie obejrzeć i beż cenzury tak jak  20 lecie bo to będzie 20 lecie na bis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak...

A co do skeczu, to dziwi mnie że wywołał takie ,,kontrowersje" (a raczej aferę o nic) dopiero teraz, skoro tak naprawdę to była tylko odświeżona wersja. Czyżby społeczeństwo zaczynało sobie zdawać sprawę ze swoich wad? 

 

Sam skecz jak dla mnie dobry i oddający bardzo dobrze polskie realia, choć momentami starsza wersja była lepsza. Są jednak i minusy...

 

...to niestety prawda. 

No i szkoda włosów...

 

Z drugiej strony, czy jest jakikolwiek kraj na świecie w którym ludzie nie byliby z sobą skłóceni w podobny sposób? O ile u nas jest to kwestia polityki, o tyle na Zachodzie odnoszę wrażenie, że problem jest dużo bardziej głęboki i tyczy się mentalności, kultury, korzeni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 20:41, Lannan napisał:

W zasadzie tak...

A co do skeczu, to dziwi mnie że wywołał takie ,,kontrowersje" (a raczej aferę o nic) dopiero teraz, skoro tak naprawdę to była tylko odświeżona wersja. Czyżby społeczeństwo zaczynało sobie zdawać sprawę ze swoich wad? 

Tu nie o same wady chodzi, ale przytaczane argumentacje. Skecze zawsze przekoloryzowują, gdyż inaczej nie byłyby zabawne. Ale mówi się że skeczów nie umieją się śmiać  Ci którzy nie przyjmują do wiadomości że mają wady lub postępują niewłaściwie. Taki skecz traktują jako atak. Widzą w nich siebie paradoksalnie. 

 

 

Skeczu na żywo nie widziałem, ale po tak głośnej rekomendacji obejrzałem w sieci. 

Dziwiło mnie, a może i nie dziwiło natomiast że w początkowym okresie Polsat nie dał skeczu na swoją stronę. 

Kabaret był na żywo i wg informacji jakie przeczytałem w sieci Polsat nie do końca wiedział co w nim będzie. Emisja na żywo poszła, ale potem przez jakiś czas jakaś dziwna cenzura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże. 

Czasem się trafi jakiś rodzynek, ale przeważnie są to tanie, mało wciągające produkcje. Ilość nie zawsze odpowiada jakości. 

Pozostaje mieć nadzieję że z tej sporej liczby przynajmniej jeden lub dwa bedą na wysokim poziomie. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...