Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Poland napisał:

Tymczasem Polsat znowu urządzi wesele którego kumulacją będzie chyba już trzeci w historii koncert jubileuszowy zespołu Ich Troje:

file.php?id=14046&mode=view

 

Mam nadzieję że znowu zobaczymy ten koncert w formie jednego dnia. tak jak rok czy 2 lata temu. ale fakt że znowu zobaczę Urszulę czy Wojciecha Gąssowskiego, który w Niedziele Występował na Dni Zawiercia. oraz Sławomira który również występował na dni Zawiercia w Sobotę. czekam na te dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zygzaczeq napisał:

Mam nadzieję że znowu zobaczymy ten koncert w formie jednego dnia. tak jak rok czy 2 lata temu. ale fakt że znowu zobaczę Urszulę czy Wojciecha Gąssowskiego, który w Niedziele Występował na Dni Zawiercia. oraz Sławomira który również występował na dni Zawiercia w Sobotę. czekam na te dni.

Jak widać po plakacie główny koncert będzie jednodniowy. Koncert jubileuszowy Ich Troje będzie osobno bo tak już bywało z poprzednimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Poland napisał:

Koncert jubileuszowy Ich Troje będzie osobno bo tak już bywało z poprzednimi. 

Ale jubileusz Ich Troje powinno być na koncercie "Magiczne zakończenie wakacji Kielce 2022" a nie na "Festiwalu weselnych przebojów". Rok temu był tylko jeden dzień tego festiwalu

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie ramowka Polsatu jest git! Jak zawsze u mnie Polsat wygrywa przez ramówkę, z innymi kanałami komercyjnymi, które są dostępne w NTC! :D A Nina Terentiew, w przeciwieństwie do innych dyrektorów programowych nie wprowadza, żadnych nowych seriali takich jak Dlaczego Ja, Trudne Sprawy, Ukryta Prawda i ostanie nowości wśród tej grupy seriali, programów grupy TVN WBD

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby na swoje 30,-lecie Polsat chciał przywrócić jeden z kultowych teleturniejów Pana Zygmunta Chajzera? Chodzi tu o „Idź ma Całość" nad którego to rebootem pracuje FremantleMedia?

https://variety.com/2022/tv/news/lets-make-a-deal-expanding-to-international-territories-exclusive-1235321503/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland Oby tym się udało. To już druga próba reaktywacji tego teleturnieju. Poprzednia próba reaktywacji zakończyła się klapą z powodu braku zainteresowania marek, która mogłaby sponsorować nagrody. Tylko TVP I TVN-owi udały się reaktywacje teleturniejów ( Mam na myśli "Koło Fortuny" , "Va Banque" czy "Millionerzy" ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kiepskich, to nowy sezon już niebawem. Chciałbym byśmy mieli zakończenie wyjaśniające to i owo, ale nie nastawiam się na to jakoś zbytnio...

 

A co do teleturniejów, to mnie się marzy przywrócenie Awantury o Kasę w nowej formie. Albo Życiowej Szansy, pamięta ktoś? ;)

No ale to już wspomnienia, i tamten Polsat z początku lat dwutysięcznych już pewnie nie wróci. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...