Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że odświeżyli oprawę i logotyp ekranowy. Choć dopisek pod logo bez dodatkowej belki, (z przyzwyczajenia) wydaje się dziwny. (Tak, wiem na PG już tak jest) ZmieniIi dopisek HD, a mogli go wyrzucić. (poprzedni był ładniejszy - > do zobaczenia na Polsat 2 HD) belka "Polsat" jest bardziej transparentna od górnej części logo i to jest bardzo fajny efekt. Wszystkich elementów jeszcze nie widziałem, ale zapowiada się dobrze. Belka za chwilę też ładna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak się skończy to wiosenne promo, to "Reklama" będzie tak samo wyglądać jak teraz np. "Ogłoszenie Nadawcy". Co ciekawe w zapowiedziach (przynajmniej w wersji SD) logo ekranowe jest półprzezroczyste, ale kolorowe. Ciekawy zabieg. Podobną taktykę stosuje np. Nickelodeon, ale oni mają odwrotnie; kolorowe w trakcie emisji, półprzezroczyste w trakcie zapowiedzi/reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełaczając kanały dziś wieczorem załapałem się w ogóle na stary jingiel - pomiędzy "Nasz nowy dom" a serialem "Przyjaciółki".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, neo_patryk napisał:

Dla mnie nowa oprawa jest całkiem niezła, z wyjątkiem tej melodyjki, która niezbyt przypadła mi do gustu, chociaż jest i tak lepsza od tych tzw. hitów. Ogólnie to w całości widzę drobne podobieństwa do TVN.

Oprawę robiła firmę, która też robiła oprawę dla TVN. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603: W takiej sytuacji chcę restrukturyzacji całej spółki Polsatu.

 

A poza tym, nie zmienili oznaczeń dostępności audycji dla osób niepełnosprawnych (wciąż jest w użyciu stara typografia, ponieważ się zmieniła). Oznaczenia powinny być też wyświetlane 5 sekund, a nie 10 sekund, co jest dla mnie teraz ZDECYDOWANIE za długo.

 

Powinni też otworzyć archiwa dla wszystkich zainteresowanych, ponieważ są one dostępne wyłącznie dla pracowników Polsatu oraz stacji spoza Grupy Polsat kupujących licencje na nadawanie ich programów. Każdy mógłby dzięki temu kupić za dodatkową opłatą, do wykorzystania prywatnego, dowolny program z archiwów Polsatu. 3 lata temu pisałem do nich z prośbą o udostępnienie zasobów archiwalnych, prośbę niestety odrzucili z wyżej wymienionego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27 luty 2019 o 15:35, bugmenot napisał:

Oprawa jest całkiem fajna, odpowiada aktualnym trendom - na minus tylko te zmieniające kolor litery, to bardziej pasuje do jakiegoś MTV ;).

Dla mnie minusem dziwna lokalizacja godziny i dnia emisji programu. Owszem na początek jest w dobrym miejscu ale na koniec gdy pojawia się nazwa programu całość mogłaby wyglądać mniej więcej tak:

VErg64P.png

Zresztą minusem obecnych zapowiedzi jest to że nazwa programu zajmuje dwie linijki kiedy to jest zupełnie zbędne.

Swoją drogą mogliby uprosić logo ekranowe do mniej więcej takiej formy:

wuQUzqA.png

CbVUzJf.png

Minus byłby taki że chyba loga ekranowe innych stacji trzeba byłoby robić od początku a nie wiem czy logo bez obwódki nie gryzłoby się z dotychczasowym.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże albo w "Medialnych", albo też na forum, wspominałem o tym, że dobrze by było, aby impreza taka jak właśnie PAKA była transmitowana w telewizji, a jednak w ostatnich latach różnie z tym bywało. Mam nadzieję, że to będzie już coroczna tradycja, tak jak z Ryjkiem, który telewizyjnie też właśnie Polsat wyciągnął do rangi jednej z głównych imprez.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 20:28, Patjyk napisał:

W Poniedziałek Wielkanocny Polsat przez cały dzień pokaże filmy z Disneya - ''Disney Day'.

A dokładnie to będzie tak:

7:10 ''Mała Syrenka''

9:05 ''Gdzie jest Nemo''

11:20 ''Gdzie jest Dory'

13:35 ''Nie wierzcie bliźniaczkom''

16:30 ''Zaplątani''

20:05 Premiera ''Piękna i Bestia''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak choć zapachniało realnością z uwagi na przejęcie kontroli nad stacjami muzycznymi przez Polsat. Poza tym na wakacje słoneczna telewizja planuje już jeden program z disco polo więc to mogłoby być realne. Jeżeli "Disco Polo Live" miałoby wracać do "dużego" Polsatu to tylko z "Disco Relax'em" w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...