Skocz do zawartości

9°East - Eurobird 9A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś sprawdzić czy działa jeszcze na tym satelicie fashion hd czy ? Działa fashion one hd.Ten drugi kanał jest chwilowo fta.

Jeśli chodzi o transponder 11.785 cały czas jest fta.

FTV HD wyłączony został kilka dni temu (przeniósł się na 13°E), a Fashion One HD na razie jest odkodowany (przed chwilą sprawdzałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jaki jest najsilniejszy transponder na 9A, bo mam problem z namierzeniem tej satelity na zezie "typu szyna" przy antenie 90cm centralnie na HB ustawionej, używając satfindera nawet. Dodam, że np thora znajduję "z ręki". Znalazłem info, że ten niby: 9 east EB 9A 11804V 27500 Lux SD & Lux HD, ale sam E9 nienamierzony póki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odbiór pozycji 9° powstał dość przypadkowo.Oczywiście dwie główne pozycje to 13 i 19,2°.Ze starej instalacji został mi jeden konwerter który wrzuciłem obok tego na HB.Tak po prostu na styk na ile się dało.Ta pozycja nie jest dokładnie 9° ale prawdopodobnie coś bardziej w kierunku na 8° bo często odbiera też programy tureckie z pozycji 7°.Sygnał ca 7 dB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
12341 V 31400 3/5 to Multistream z PLS. Możliwy do odbioru tylko na kartach do komputera TBS (5925, 6925 i jeszcze niesprzedawanej 6983). Ale inne podane przez Ciebie transpondery powinny bez problemu działać, spróbuj jeszcze dokładniej ustawić zeza (może pokombinuj ze skew).

Ok dzięki za odp.

Pewnie problemem jest to, że łapię jednym konwerterem 9E i 7E. Zbliżyłem go na maxa do centralnego 13E (styka się z nim i jest dziwnie przekręcony, nie patrzy w ten sam punkt talerza do lnb od HB), ale konwerter ma chyba ze 100 lat i główkę o połowę większą niż inverto black. W sumie to, na czym mi zależało z 9E to mam, a na 7 się nawet nie nastawiałem i przypadkowo zobaczyłem, ze też łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Węgierskie M1 już kodowane? Widać tylko plansze z tekstem, że M1 Europe tylko dla Węgier a M1 w ogóle mam zakodowane.

Kanał o ID: M1 HD jest czasowo kodowany, tj. szyfrowane są audycje, co do których nadawca nie posiada praw na całą Europę. W tym samym czasie na kanale M1 HD Europe widnieje własnie plansza informacyjna, iż dana audycja jest dostępna tylko na terytorium Węgier. Podobny zabieg stosują M2 oraz Duna TV. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No właśnie chyba wczoraj :( Razem z NT1 HD i TMC HD. Kolejna smutna wiadomość po wyłączeniu kanałów France TV z 5W.

Ale może to tylko jakiś błąd, bo W9 i 6ther jeszcze działają i dodatkowo nie działające kanały fizycznie się wyszukują, nawet mają EPG aktualne, tylko brak PID PMT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...