Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

otrzymałem tel z nc, że jeden z dekoderów podlega wymianie, bo jak mniemam koniec supportu. Przesyłają nowy. Natomiast odnośnie starego philipsa powiedziano mi, że mam go zutylizować we własnym zakresie. No właśnie czy muszę ? Może da się go jakoś wykorzystać ? Czy on działa tylko kartami nc + ? 

może pokrótce podpowiecie do czego mogę go wykorzystać ? Zwykła satelita, jakiś prepaid ? Nie wiem, nie w temacie jestem. 

dzięki

pozdr

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z istniejącym wątkiem dot. tego modelu dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips PVR 250 działa tylko z kartami camelon (Cyfra +) i co ważne bez włożonej karty nie odbiera niczego, nawet FTA.

Jeszcze taka uwaga dla Ciebie, podejrzewam, że oferują Ci na wymianę Pace 500 który ma zdecydowanie gorszą jakość obrazu od Philipsa,

wiem bo też go dostałem i teraz leży sobie w kartonie schowanym do szafy. Inne dekodery były do wzięcia ale z opłatą miesięczną

więc nie brałem (zresztą i tak korzystam z własnego sprzętu, dzięki Bogu) i tu Ci nie pomogę odnośnie ich jakości.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mialem dwa philipsy pvr 7201 bodajże. Jednego juz wymieniłem, teraz wymiana takze na oace 500. Te 7201 to jedne ze starszych, także chyba pace powinien być lepszy ? Teraz tego co mam jest podłączony pod 32" także ja tam różnicy nie widzę. Do rzeczy

7201 także będę mógł wyrzucić, bo nic z nim nie zrobię? Sorry za literówki, ale z Tel.lipnie sie pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Dostałem niedawno również telefon o wymianie dekodera Philips PVR 7201 na inny, nowy. Najprawdopodobniej chodzi o Pace PVR.

- Czy ktoś mi może tutaj objaśnić czy ta wymiana wiąże się ze zmianą warunków świadczenia usługi?

- Czy przedłuża umowę?

- Czy zmienia mi to karty Cameleon?

- Czy będę musiał parować jakoś sprzęty?

Chętnie bym zmienił ten wolny, resetujący się dekoder Philipsa na jakiś inny najlepiej też z dyskiem, ale obawiam się zmiany systemu z Cameleona, który dobrze się sprawdza na ten parujący karty i dekodery. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, prośba aby było to wytłumaczone jak najprościej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
"Niestety wygląda na to, że choć dekoder wyszukuje kanały, to nadal operator musi przypisać pozycję danemu serwisowi i przy stanie na 8 czerwca nc+ jeszcze nie zareagowała na zmianę w ofercie DVB-T. Kanały z MUX3 trafiają na listę, co widać np. po obecności TVP3 Kraków, ale samego TVP Sport nie ma."

Czy ktoś coś wie więcej na temat j/w.
Edytowane przez piotrunia04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Stary, poczciwy PHILIPS przywitał mnie w sobotę komunikatem: "Karta uszkodzona lub włożona nieprawidłowo". Na drugim deku ta karta (Cameleon) działa bezproblemowo, a karta z drugiego dekodera nie działa w PHILIPSie - taki sam komunikat. Czy to oznacza, że ostatecznie wyzionął ducha, czy jest jeszcze jakaś szansa na wskrzeszenie go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, UglyKid napisał:

Stary, poczciwy PHILIPS przywitał mnie w sobotę komunikatem: "Karta uszkodzona lub włożona nieprawidłowo". Na drugim deku ta karta (Cameleon) działa bezproblemowo, a karta z drugiego dekodera nie działa w PHILIPSie - taki sam komunikat. Czy to oznacza, że ostatecznie wyzionął ducha, czy jest jeszcze jakaś szansa na wskrzeszenie go?

 

Powinieneś się raczej cieszyć, że ten złom w końcu padł.Myślałem, że dawno temu zostały wycofane te dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta śmiga w DSI87 i w wyciągniętym teraz z szafy WifiBoxie. Ale nie jest niemożliwe, że to właśnie kartę unieruchomili w tym sprzęcie.

 

Była akcja wymiany, ale w domu był płacz, że nagrania, że przyzwyczajenie itp., więc sprawę olałem. Z drugiej strony, przy przedłużaniu umowy, półtora roku temu, też nikt nie nalegał, że sprzęt musi zostać wymieniony, więc głowy sobie tym nie zawracałem. Jak coś się jeszcze da zrobić, to chętnie zrobię, a jak tylko wymiana, to wymienię. Bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawel napisał:

 

Powinieneś się raczej cieszyć, że ten złom w końcu padł.Myślałem, że dawno temu zostały wycofane te dekodery.

Dostał FEDEC. Z dekoderem wszystko ok.

 

@UglyKid Phil jest prywatny chyba? Bo masz Sagemcoma i Wifiboxa. Jeśli tak, to będzie chyba trudno zostać z niezależnym MR. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...