Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

czyżbym miał racje:P:P teraz musi sie sprawdzic o co mowie o nowych dekoderkach hd z dyskiem!!

 

Słucham? Pierwsze słyszę. Prawda to jest? :roll: A skąd to wiesz?? Możesz podać jakieś źródło skąd zaczerpnąłeś tą informację?

:wink:

 

Sajmon no widzisz zobacz sobie na moj pierwszy post ktory tu napisałem juz troche temu w tym temacie!! to nie bedziesz mowił ze pierwsze słyszysz!!

 

Edycja Burli: Skleiłem dwa posty. Korzystaj z opcji Zmień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc otrzymaliśmy właśnie pierwsze sztuki Strongów 6860 8)

 

1. Mały odbiornik w srerbnej obudowie, bardzo ładny design.

 

2. Posiada pamięć 4000 kanałów

 

3. DiseqC 1.0, 1.2 z możliwością zaprogramowania 16 pozycji satelitarnych, sterowanie obrotnicą.

 

4. Skanowanie poprzez TRANSPONDER, SIEĆ lub AUTO SCAN

 

5. SR w przedziale od 2 do 45 Ms/s

 

6. Możliwośc edycji listy kanałów wg. nazwy, typu (kodowane i niekodowane), wg. częstotliwości oraz dowolnie wg. własnego uznania.

 

7. Dodatkowo 4 listy własnych kanałów ulubionych

 

8. Zaprogramowana lista satelitów i transponderów od Yamala 102 do Hispasata :D

 

9. Pełna edycja SR, FEC, częstotliwości i PID'ów 8)

 

10. Dekoder normalnie pracuje bez włożonej karty CYFRY+ :D

 

12. Możliwość konfiguracji 16 konwerterów lub sieci SMATV

 

13. Możliowość ustawienia automatycznego uruchamiania dekodera na wybrany kanał po zaniku napiecia sieciowego.

 

14. Wyjścia SPDiF, Audio L+R, 2 x SCART

 

15. EPG zgodne z DVB

 

Jak coś ciekawego znajdę podczas wieczornego użytkowania to dam znać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dyskiem... rozumiem, że Philips HD z PVR i VOD. Wiadomo, że lepszy, bo z HD i dyskiem co umożliwia nagrywanie (PVR) i wypożyczanie filmów wideo (VoD). No, ale nie spieszyli się zbytnio z tym nowym dekoderem... mieli na to kilka lat, aby wprowadzić coś lepszego od Mediasatów i Philipsów, a te strucle powinni wycować z salonów, wszystkie jakie maja, bo graty totalne... A co do EPG zgodnego z DVB to jeszcze Cyfra powinna tak nadawać a nie, a moze to początek zmian na lepsze, bo lekko to jest nie do wytrzymania. Mnie w EPG wkurza jeszcze to, że tytuł jest nie pełny, np. "Harry Poter i..." a powinno być "Harry Poter i Czara ogania" to był tylko przykład z dzisiaj, bo akurat trafiłem. No zrobiłem lekko off top, ale taki Polsat daje całą nazwę, co jest dobre, a nie, że trzeba często sprawdzac w gazecie czy czymś innym. Mi ciężko chodzi też EPG na kilka dni, no o ile chodzi, bo nie ładuje się, nie wiem jak jest teraz, bo z niego nie korzystam, bo jak nie działa tak jak powinien to po co. Na CP szybko wchodzi itd a tutaj :roll: ale cóż, kiedyś będą musieli to naprawić. A się napisałem, sorry, za lekki off top o EPG, ale jak już zaczepiłem temat to go dokńczylem, żeby nie pisać więcej w następnym poście o ile go napiszę...

 

Pozdrawiam 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spliterów do zobaczysz, zobaczymy jak będzie.

a co do obejżenia, nabycia czy coś to od 1 października będzie, przynajmniej wg. użytkownika @cyfra.tv i wycofają wkoncu te strucle- Philipsy. Zapewne w necie pokaże się jakiś ich bardzo dokładny(techniczny) opis. Jakiś opis jest na forum, ale nie duży :arrow:TUTAJ napiany przez @cyfra.tv, na lepszy poczekajmy trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stron ma ogólnie juz WIELKĄ przewagę nad dzisiejszymid ekdeorami (nie licząc Philipsa HD) zobacz co napisał jeden z użytwkoników @cyfra.tv 15 punktów, które pokazują przewagę Zobacz aż 15 :!: punktów, które pokazują przewagę nad tymi starymi struclami :!::!: To jest 15 pkt które pokazują, że te starocie na pewno przegrają i Strong wygra.

 

 

Sorry za powtórzenia, ale kilkakrtotnie zmieniałem treść posta przed jego wysłaniem a nie chce mi się już poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...