Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Mimo, że nie jestem abonentem CP to sobie ponarzekam. Na co? Ano na to, że chciałbym oglądać Polsat i TV4, a nie mogę, bo muszę zakupić drugi tuner albo moduł. Za moduł w pakiecie mini to żądają takiej kasy, że szok. 299zł? To ja tuner taniej kupiłem. A po co mi drugi tuner i kolejne kable, wymiana konwertera na twin itp.? Kupić moduł w ofercie pre-paid to też masakra. Skończy się okres przedpłacony to muszę wziąć co najmniej pakiet familijny. Ale mnie interesuje tylko Polsat i TV4. Więc jaka tu swoboda pre-paid typu "płacisz kiedy chcesz i oglądasz co chcesz"? Chciałbym, szczerze chciałbym zostać ich abonentem, ale oni takich jak ja to mają głęboko w poważaniu, dla nich liczy się tylko kasa. A ja nie chcę płacić za coś czego nie oglądam. Dlaczego nie ma opcji wynajmu modułu za jakieś rozsądne pieniądze?

 

 

Z FTA można przejść na MINI. Wystarczy zamówić umowę na infolinii. Umowa na 13 miesięcy, 3 miesiące okresu wypowiedzenia. Bez obowiązku abonamentowego MINI odbierać nie można :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do Cyfrowego Polsatu nie mam większych zażaleń, tylko chciałbym zwrócić uwagę na to, że Cyfrowy Polsat, tak jak i inne platformy, często ma swoich abonentów gdzieś. Ale tak było zawsze i nie ma co czekać na zmiany, bo zawsze ktoś będzie uważał się za "wyższego" od drugiego. Taka odwieczna wada ludzkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne każda z platform nie jest idealna. I to chyba dobrze bo dzięki temu i naszym narzekaniom mogą się rozwijać z korzyścią dla nas. Coraz więcej kanałów, niższa cena ..... itd. Tylko,że ciężko jest mieć wszystkie, bo albo skazani jesteśmy na conajmniej dwa tunery i znaczny wydatek finansowy. Mam CP z pakietem familijnym i też czasami na niego "psioczę" ale staram się znajdować również pozytywy, a tym niewątpliwie jest fakt, że potrafią się dogadać z prawie każdym i swoja ofertę wzbogacać o kanały konkurencji i to przy utrzymaniu tej samej ceny. Zastanawia mnie dlaczego konkurencja nie myśli podobnie .... :brawo: CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie widziałeś - no to nareszcie miałeś okazję zobaczyć :> Widzisz jaki CP jest dobry, że ci to umożliwił - i na co tu narzekać :mrgreen: A tak na serio, to jakby AXN przenieśli na ten nowy tp., to może byłoby lepiej, ale tylko do czasu, aż znowu poupychali by na tym tp. kilkanaście kanałów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co mnie złośći w tej platformie?? Hmmm kilka rzeczry i to jeszcze podstawowych. Po pierwsze cena,przeciez to miala byc platforna za darmo jaj dobrze pamietam a teraz jest droga. Po drugie mam dekoder CP od 2001 roku czyli juz ladny kawakek czasu i co mi w zamian daje CP ??? Oczywiscie nic bedac abo tej platformy liczylem na to ze dadza jakies znizki dla stalych abonentow a oni nic wrecz przeciwnie,nowi abonenci maja lepsze warunki. Po trzecie wkurza mnie to ze nie ma dobrego kanalu filmowego,i nie dolaczaja zadnych dobrych kanalow tylko jakis szmelc. Jak dalej pojdzie to przejde do konkurencji najprawdopodobniej C+ bo N to jeszcze gorszy szmelc.Podziela ktos moja opinnie czy ja jestem przewrazliwiony na tym punkcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wam radze ,rezygnujcie z CP.Ja tez byłem z nimi od 2001r,w lutym chciałem wymienić sobie dekoder ponieważ mój sagem to był przestarzały szmelc,zadzwoniłem wiec do biura obsługi czy mogę to zrobić (oczywiście podpisał bym nową umowę),pani na infolinii zbyła mnie i wyśmiała,stwierdziła ze nie ma takiej możliwości,więc ja ich zbyłem i pozbyłem się tego syfu :brawo: , zakupiłem opticuma 7300 kartę TNK oraz abonament podstawowy z orange sport w CPLUS i jestem bardzo zadowolony :D ,a ci z polsatu poszli po rozum do głowy bo widziałem artykuł ze wymieniają dekodery,chyba takich jak ja było więcej :lol2: szkoda ze tak pózno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie denerwuje w tej platformie to cena, np. w familijnym trzeba płacić 37,90zł za byle co, nawet TVP Sport nie dali do tego pakietu. A tak w ogóle to mogli być trochę bardziej postępowi i dołączyć do oferty te nowe kanały, w końcu Cyfrze nawet w wakacje się udało, to nie sądzę żeby CP miał z tym problem (jakby tylko chciał). Lubie nawet tą platformę, ale to co oni teraz wyprawiają i ciągle zakłócenia sygnałów (ich czy nie ich wina mnie to nie obchodzi) ma to swoje granice. Już bym wolał, żeby Cyfra miała więcej klientów od CP to może chociaż postaraliby się bardziej nadgonić trochę i klient by na tym zyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem właśnie w tym ze CP jest teraz gigantem i może sobie pozwolić na małe granie w kulki z abonentami ale wszystko ma swoje granice ,na razie ja się cieszę bo cyfra plus do której przeszedłem robi wszystko żeby uatrakcyjnić swoją ofertę co im się doskonale udaje ,im bardziej polsat będzie tak się zachowywał tym dla mnie lepiej i dla wszystkich abonentów cyfry plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ta pewnosc? wg mnie cp nic nie bedzie robic, jesienia wprowadza pewnie internet, dekoder hd pvr, nowe polsaty i tv market 24 na wiecej nowosci bym nie liczyl na 10 urodziny cp pewnie zrobi jakies dobre promocje i duza reklame :curious: (cyfra+ tez nie dawno obchodila urodziny i zadych rewolucji nie bylo)

 

tnk wystartowala juz dawno i ma 100 razy lepsza oferte od cp (mini, mini max) a cp nic z tym nie robi (najwyrazniej sprzedaz tych pakietow jest dobra) wiec dlaczego teraz gdy cyfra wlacza nowe kanaly myslicie ze cp bedzie robil to samo? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...