Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gregory003 napisał:

No moim problemem nie są pakiety, ale jak to dziadostwo działa. U konkurencji albo w kablówce jest lepiej? 

 

Narzekasz, a tak naprawdę nawet nie napisałeś jaki masz dekoder, w czym problem?

Może trafiłeś uszkodzoną sztukę.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oprogramowaniem dekodera, które nie obsługuje usług które sprzedaje mi polsat, czyli VOD od HBO. Mam też problem z usługami, z których nie da się korzystać, chociaż są w pakiecie, ponieważ wykonano je tak tragicznie i antykonsumencko (Catch Up i Time Shift). Oraz z tym że polsat utrudnia mi korzystanie z usługi telewizji, za którą zapłaciłem w sposób w jaki chce korzystać. I robi to chyba celowo, bo nie wiem jak można przypadkiem po cztery, pięć razy wyświetlić ten sam kanał na liście i jednocześnie zakopywać inny na pozycjach, do których rzadko komu chce się docierać.

 

Mam też problem w tym że całe to oprogramowanie to jeden wielki marketingowy pierd, który ciągle promuje usługi które polsat JUŻ MI SPRZEDAŁ, za to niewiele robi żeby faktycznie dało się z nich korzystać bez przeklinania pod nosem

 

Sam sprzęt też mógłby działać szybciej i mieć lepszego pilota, ale gdyby inne wady zniknęły i zostało tylko to, spokojnie bym przebolał. 

Edytowane przez gregory003
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gregory003 napisał:

Mam problem z oprogramowaniem dekodera, które nie obsługuje usług które sprzedaje mi polsat, czyli VOD od HBO. Mam też problem z usługami, z których nie da się korzystać, chociaż są w pakiecie, ponieważ wykonano je tak tragicznie i antykonsumencko (Catch Up i Time Shift). Oraz z tym że polsat utrudnia mi korzystanie z usługi telewizji, za którą zapłaciłem w sposób w jaki chce korzystać. I robi to chyba celowo, bo nie wiem jak można przypadkiem po cztery, pięć razy wyświetlić ten sam kanał na liście i jednocześnie zakopywać inny na pozycjach, do których rzadko komu chce się docierać.

 

Mam też problem w tym że całe to oprogramowanie to jeden wielki marketingowy pierd, który ciągle promuje usługi które polsat JUŻ MI SPRZEDAŁ, za to niewiele robi żeby faktycznie dało się z nich korzystać bez przeklinania pod nosem

 

Sam sprzęt też mógłby działać szybciej i mieć lepszego pilota, ale gdyby inne wady zniknęły i zostało tylko to, spokojnie bym przebolał. 

 

Nie rozumiem, przecież w warunkach umowy masz informacje na jakich zasadach są świadczone usługi dodatkowe HBO oraz Disney+.

Nieczytanie nie zwalnia z zobowiązań. Wystarczyło zapytać sprzedawcy. To że nie masz TV z oprogramowaniem wpieranym przez HBO i Disney+ również nie jest argumentem. Kupując usługi zawsze warto upewnić się, że będą one działać na posiadanych lub nowych urządzeniach. Tak jest w PB oraz w każdej innej firmie świadczącej dowolne usługi. Wystarczyło zakupić PB przez internet wtedy masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

 

5 godzin temu, Paweł 68 napisał:

Przecież napisał, dwa dekodery Box Lite, brak dostępu do HBO MAX i Disney+ z poziomu dekodera, wystarczy spokojnie przeczytać.

 OK umknęło.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem że nieczytanie umów nie zwalnia z odpowiedzialności usługobiorcy, ale rozumiem też że fałszywa reklama i praktyki zakazane prawem (drobny druk) też z niej nie zwalniają usługodawcy. Zapadały już wyroki nakazujące wykonanie usługi zgodnie z reklamą, pomimo odmiennych zapisów w umowie. 

Edytowane przez gregory003
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś, nie zapytałeś i źle zrozumiałeś, a teraz obwiniasz tylko nie siebie. Rzucasz ogólnikami, tu nie ma żadnych zakazanych praktyk. Szukasz odpowiedzialności za popełniony błąd, ale nie u siebie. Przecież przysługuje Tobie prawo reklamacji, skoro odwołujesz się do prawa.

Tylko najpierw dobrze sformułuj reklamację w odniesieniu do swojej umowy, skoro uważasz, że coś jest niezgodne z prawem.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet trzeba uważać co mówią pracownicy w punktach Polsatu.

Sprawdzajcie dokładnie co podpisujecie.

Mogą podsunąć umowę niezgodną z ustnymi zapewnieniami.

Nie ma możliwości 2 tygodniowego wycofania się a reklamacja nie zostanie uznana.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kupiłem POLSAT BOX  z wszystkimi kanałami sportowymi , gdzie miała być pokazywana na kanale Eleven liga hiszpańska  takie zapewnienia dostałem od   sprzedawcy  w punkcie POLSATU we Wrocławiu  . Jak zwykle nie pofatygował się mi powiedzieć ,że nie wszystkie mecze ligi hiszpańskiej będą transmitowane na tym kanale . Ostatnio mecz Villarreal : Barcelona był pokazywany tylko w Canal + SPORT  . Poprzednio mecz REALU MADRYT też nie było na kanale Eleven . Poszperałem w internecie i okazało sie że ligę hiszpańską wykupił Canal+ i Eleven na spółke . A POLSATOWI   z ligi hiszpańskiej  dali mecze bez udziału BARCELONY  I REALU , na osłodę dodali tylko GRAND DERBY . Więc uważajcie bo liga hiszpańska w POLSACIE  to niezły KIT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jozefk napisał(a):

Kupiłem POLSAT BOX  z wszystkimi kanałami sportowymi , gdzie miała być pokazywana na kanale Eleven liga hiszpańska  takie zapewnienia dostałem od   sprzedawcy  w punkcie POLSATU

/.../

okazało sie że ligę hiszpańską wykupił Canal+ i Eleven na spółke . A POLSATOWI   z ligi hiszpańskiej  dali mecze bez udziału BARCELONY  I REALU , na osłodę dodali tylko GRAND DERBY . Więc uważajcie bo liga hiszpańska w POLSACIE  to niezły KIT

Kolego po pierwsze gdybyś kupił Polsat Box online to mógłbyś mieć powód do zerwania umowy w ciągu 14 dni, ale że PB wziąłeś punkcie gdzie zapytałeś się czy Elevan pokazuje ligę hiszpańską to sprzedawca zgodnie z prawdą ci to potwierdził a przecież ty nie pytałeś czy pokazują wszystkie mecze.

Jeśli chodzi o to co kto i kiedy pokazuje to nie jest zupełnie tak jak myślisz- obie stacje mogą pokazywać chyba wszystkie za wyjątkiem meczu pierwszego wyboru- tzn. najważniejszego meczu w kolejce bo te solidarnie pokazują na zmianę za wyjątkiem meczy pomiędzy Realem a Barceloną zwanych potocznie El Clásico, które to mecze równolegle nadają obie stacje.

To tyle co pamiętam z tego tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jozefk napisał(a):

Kupiłem POLSAT BOX  z wszystkimi kanałami sportowymi , gdzie miała być pokazywana na kanale Eleven liga hiszpańska  takie zapewnienia dostałem od   sprzedawcy  w punkcie POLSATU we Wrocławiu.

Na tak postawione pytanie, to jest zgodne z prawdą, bo jest liga hiszpańska. Jakbyś zapytał czy są transmitowane wszystkie mecze i odpowiedź byłaby "tak", to twoje pretensje byłyby uzasadnione. Każdy ma dostęp do internetu więc sam może sprawdzić który operator ma prawa do transmisji za nim podpisze umowę.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jozefk napisał(a):

Kupiłem POLSAT BOX  z wszystkimi kanałami sportowymi , gdzie miała być pokazywana na kanale Eleven liga hiszpańska  takie zapewnienia dostałem od   sprzedawcy  w punkcie POLSATU we Wrocławiu  . Jak zwykle nie pofatygował się mi powiedzieć ,że nie wszystkie mecze ligi hiszpańskiej będą transmitowane na tym kanale . Ostatnio mecz Villarreal : Barcelona był pokazywany tylko w Canal + SPORT  . Poprzednio mecz REALU MADRYT też nie było na kanale Eleven . Poszperałem w internecie i okazało sie że ligę hiszpańską wykupił Canal+ i Eleven na spółke . A POLSATOWI   z ligi hiszpańskiej  dali mecze bez udziału BARCELONY  I REALU , na osłodę dodali tylko GRAND DERBY . Więc uważajcie bo liga hiszpańska w POLSACIE  to niezły KIT. 

Dziś na Eleven 1 jest mecz Realu o 21.00

A na przyszłość lepiej dokładnie się dopytaj.

Polsat nie pokazuje ligi hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OlafS napisał(a):

Jeśli chodzi o to co kto i kiedy pokazuje to nie jest zupełnie tak jak myślisz- obie stacje mogą pokazywać chyba wszystkie za wyjątkiem meczu pierwszego wyboru- tzn. najważniejszego meczu w kolejce bo te solidarnie pokazują na zmianę za wyjątkiem meczy pomiędzy Realem a Barceloną zwanych potocznie El Clásico, które to mecze równolegle nadają obie stacje.

Jeżeli chodzi o LaLiga to C+ i Eleven mają prawa prawie po połowie (po pięć spotkań w kolejce) poza El Clásico, które to mecze równolegle nadają obie stacje. Przeważnie jest tak, że mecz Barcelony jednego tygodnia jest u jednego nadawcy, a mecz Realu u drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 17:52, czytnik napisał(a):
Dziś na Eleven 1 jest mecz Realu o 21.00
A na przyszłość lepiej dokładnie się dopytaj.
Polsat nie pokazuje ligi hiszpańskiej.

Z tego co ja czytałam umowa zakłada naprzemienne okazywanie meczów Barcelony raz w Eleven raz w Canal+. Dodatkowo Eleven Sport ma prawo do pokazania meczów pucharu Hiszpanii i Pucharu Króla, bądź jedno z powyższych. Proszę o poprawienie jeśli ktoś ma lepszą wiedzę.
 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...