Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dziwicie że stanął w miejscu?? Umoczyli kasę telefonii komórkowej, która generuje straty więc brak kasy na postęp techniczny i programowy.

Póki co straty generuje N'ka, a CP ma najwyższe zyski za III kwartały ze wszystkich platform. Nie dają promocji bo pewnie sprzedaż idzie im zgodnie z planem i nie muszą, albo po prostu nie są w stanie obecnie obsłużyc większej liczby abonentów bez koniecznych inwestycji. Byłem dzisiaj w MM i punkcie M-zone widziałem taki obrazek: przy stoliku CP trzy osoby wydawały Samsungi 370G wprost z europalety, koło stoiska Cyfry też sporo klientów (jednak wyraźnie mniejniz w CP), a na n-ce pustki (ale n'ka ma w tym markecie drugi punkt w Play-Germanos więc może to nie być miarodajne). Ja osobiście od jakiegoś czasu łączę CP z Canal+ (teraz wziąlem Cyfrę bo w obecnej promocji bardziej się to opłacało niż sam Multipakiet). Moim zdaniem oferta CP znakomicie uzupełniała się w tym roku z Canal+ (CP: F1, tenis, siatka, ręczna, EURO C+: piłka klubowa, lekkoatletyka). Przyznam, że długo zastanawiałe na promocją "korzystna zmiana" w n, ale po wnikliwej analizie doszedłem do wniosku, ze nie znajdę tam nic ciekawego dla siebie (poza VOD może). Obecna promocja Cyfry i planowane uruchomienie VOD przesadziły srawę. Z CP raczej nie zrezygnuję chociaż niedługo kończy mi się umowa. Po promocji świątecznej wprowadza pewnie umowy roczne (tak było w zeszłym roku). Sprzęt mam w dzierżawie (samsung 370G za 0zł/m i mam nadzieje, ze tak zostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP w ogóle się nie rozwija tylko stoi w miejscu. Promocje mają beznadziejne na chwilę obecną i w grudniu wydaje mi się, że Cyfra zyska o wiele więcej nowych abonentów. Mają taką promocję teraz, że mucha nie siada - przez pół roku za darmo Filmboxy i HBO a do tego przez 13 miesięcy paczka CANAL+ ! Jak to się mówi - tylko głupi by nie wziął i wybrał jakąś inną platformę.
na chwile obecną polsat ma najlepszą promocję, na którą ludzie sie łapią, cyfra nie zyska wiecej abonentów bo ludzie ktozy nie mają pojecia o tv cyfrowej wezmą polsat bo maja 6 mies za darmo, a nie wiedzą co to canal plus, a widzą ze HBO tez jest w polsacie !!! wiec polsat zmiecie wszystkich i bedzie 3mln abonentow !!! wiedze jak w moim miescie ludzie sie pchają po polsat a w c+ pustki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Polsat sport sama siatka prawie ,no moze piłkarska liga holenderksa jest jeszcze na jakimś tam poziomie ale innej pilki to tam chyba oprócz eliminacji do euro 2010 to nie ma .

 

Dlatego stworzyli Polsat Sport Extra.

 

A w PSExtra masz jakie ligi? Szkocka? Grecka (jest jeszcze?), Rosyjska? Co to za ligi? Poprzerzucali ze zwyklego polsatu sport na extra zeby ludzi przeciągnąć. Niewielu jednak wyda 14 (pakiet sport) lub 20 zl (pakiet relax mix) dla takich argumentów.

 

CP w ogóle się nie rozwija tylko stoi w miejscu. Promocje mają beznadziejne na chwilę obecną i w grudniu wydaje mi się, że Cyfra zyska o wiele więcej nowych abonentów. Mają taką promocję teraz, że mucha nie siada - przez pół roku za darmo Filmboxy i HBO a do tego przez 13 miesięcy paczka CANAL+ ! Jak to się mówi - tylko głupi by nie wziął i wybrał jakąś inną platformę.
na chwile obecną polsat ma najlepszą promocję, na którą ludzie sie łapią, cyfra nie zyska wiecej abonentów bo ludzie ktozy nie mają pojecia o tv cyfrowej wezmą polsat bo maja 6 mies za darmo, a nie wiedzą co to canal plus, a widzą ze HBO tez jest w polsacie !!! wiec polsat zmiecie wszystkich i bedzie 3mln abonentow !!! wiedze jak w moim miescie ludzie sie pchają po polsat a w c+ pustki

 

Kto się nabierze? tylko ten kto nie zapyta. A normalny klient spyta "na ile jest zatem umowa?"

Prześledzileś promocje CP z ostatnich 2 lat?

17 miesiecy i 1m gratisu = 16 miesiecy oplat

24 miesiace i 5 miesiecy gratisu = 19 miesiecy oplat

24 miesiace i 1m gratisu = 23 miesiace oplat

24 miesiace i 3m gratisu = 21 miesiecy oplat

29 miesiace i 6m gratisu = 21 miesiecy oplat

Gdzie tutaj widzisz promocje? Wydluzanie umowy i wydluzanie okresu darmowego to slaba promocja. Do tego masz swiadomosc ze musisz się z umową kisić przez 2,5 roku. Wolę mieć umowę na 1-1,5 roku bez darmochy i z mozliwoscia jej zakonczenia. Wiadomo, ze chodzi o zatrzymanie klientow przy operatorze, ale robi się to konkretną ofertą i jakością usługi a nie na siłę trzymając klienta z umową.

 

Reasumując kiedy klient polsatu będzie miał umowę na 29 miesiecy i w niej 6 za darmo, to w trakcie tej umowy klient C+ będzie juz mógł po roku, półtora, dwóch latach rozglądać się za kolejną promocją i "zaoszczędzeniem". Ty, podpisując umowę na 2,5 roku bedziesz siedziec co najmniej 0,5 dluzej czekając do swiat na kolejne szokujące promocje. Moze wtedy dostaniesz jakis nowszy dekoder, ale znajac cp bedzie to dekoder za 500-700zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekamy na CP (oferta jakośc ilość ceny itp) a e cyfra i i n też nie mają jakości 100% SD i HD za kanały które są w CP w familijnym w C+ dodatkowa opłata (discovery x 3, AXN) a w n każdy pakiet 16 pln przeliczcie kase i nie narzekajcie że CP to badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laza1313

temat wymaga konstruktywnych opinii, a nie jechania po konkurentach. Odpuść sobie słowa hała, jeśli nie potrafisz napisać zdania argumentującego.

 

@abonentCP

nie mam nic do pakietu familijnego, gdyby nie jeden fakt. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że upycha się tam kanały na siłę i nie liczy się ich jakość. Owszem familijny to za tą cenę najlepszy z pakietów, ale byłby lepszy gdyby połowę z tych kanałów zabrano i obniżono tym samym cenę pakietu, a tym samym podwyższono jego jakość. Wiem, że u konkurencji za pewne kanały się dopłaca. To rzeczywiście plus familijnego i większość klientów chcących cokolwiek oglądać w CP bierze ten pakiet.

Co do n-ki to się nie zgodzę. Panują 2 nurty: zwolennicy pakietów mieszanych (wszystko w jednym) oraz zwolennicy możliwości wyboru pakietów. Ci drudzy wybiorą nkę bo będą mogli sobie wybrać to, co ich interesuje. Ci pierwsi wybiorą cp, bo mogą mieć taniej mniej wiecej więcej :D

 

Mi nie są potrzebne pakiety muzyczne, bajkowe, itp itd. jednakże patrząc na ofertę nki mogę sklecić sobie ofertę dla mnie

informacja i rozrywka, hity filmowe, kultura nauka świat - łącznie 38zł - w zupełności by mi to wystarczyło, ewentualnie za dodatkowe 16zł dodatkowo pakiet sport. wychodzi ~55zł - to mniej niż za relax mix, ale dla mnie treściwiej.

 

O kwestiach programowych nie dyskutujmy tylko narzekajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na ilość kanałów w pakietach CP , ale na jakość ich przekazu .

Przyznam się , że CP kupiłem tylko dlatego , aby mieć idealny odbiór w nowym telewizorze Lcd.

Mam kablówkę , za którą płacę 32 zł. a w niej 44 programy , ( wszystkie podstawowe , cała paczka discovery ,nat-geog. planete i inne ) oferta programowa lepsza niż w CP. Zachciało się staremu luksusów . Miałeś dobry odbiór , to chciałeś lepszy.

Teraz , gdy widzę jakość odbioru i porównam CP z kablówką , to ocena dla kabla 4 , a dla CP 2 z minusem. Z chęcią bym zrezygnował z CP , ale wiąże mnie cyrograf podpisany na dwa lata. ( jeszcze rok ).

Tak , narzekam na jakość odbioru i poniekąd na swoją naiwność , że dałem się zwieść propagandzie --- CP >>> cyfrowa jakość obrazu i dzwięku , teraz widzę jak dałem się nabrać . O jakości HD już nic nie piszę , bo gdy o nich pomyślę , to szlak mnie jasny trafia z nerwów i mojej niemocy w kwesti poprawy standardu odbioru.

Tylko narzekanie nic nie kosztuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem abonentem CP to sobie ponarzekam. Na co? Ano na to, że chciałbym oglądać Polsat i TV4, a nie mogę, bo muszę zakupić drugi tuner albo moduł. Za moduł w pakiecie mini to żądają takiej kasy, że szok. 299zł? To ja tuner taniej kupiłem. A po co mi drugi tuner i kolejne kable, wymiana konwertera na twin itp.? Kupić moduł w ofercie pre-paid to też masakra. Skończy się okres przedpłacony to muszę wziąć co najmniej pakiet familijny. Ale mnie interesuje tylko Polsat i TV4. Więc jaka tu swoboda pre-paid typu "płacisz kiedy chcesz i oglądasz co chcesz"? Chciałbym, szczerze chciałbym zostać ich abonentem, ale oni takich jak ja to mają głęboko w poważaniu, dla nich liczy się tylko kasa. A ja nie chcę płacić za coś czego nie oglądam. Dlaczego nie ma opcji wynajmu modułu za jakieś rozsądne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend bacelona-real, juventus-milan i lyon-marsylia, do etgo kilka innych.. Czy wolicie na polsacie ogladac caly zcas tylko siatkowke czy jednak co jakis czas obejrzec mecz ktorym interesuje sie pol Europy? Dziwie sie wam ze wybieracie polsat cyfrowy bo wam zal dac 10 zl miesiecznie za cyfre plus a pozniej narzekacie na polsat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pochwale Polsat news,a 3x HBO znane i przereklamowane ale nie dla wszystkich, a gdzie Comedy Central,Movies24 byłby w familijnym,2xfilmbox mogłyby zasilić pakiet film, one są dostępne nie mówiąc o zawartości programowej zawsze coś można pooglądać.Przez cały 2008 skupili się na HD i swoich 3 programach a HBO już w 2007 był zapowiadany na 01.01.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...