Skocz do zawartości
  • 0

Brak wejscia DVB-S2 w TV, a modul CAM CI+


marcinkowalskifejs
 Udostępnij

Pytanie

Mam modul CI+ od nc+ ale nie mam wejscia DVB-S2 dla anteny satelitarnej (TV to Samsung J5100). Wsparcie TV dla CI+ jest. Co moge zrobic? Rozwiazaniem bylby dekoder z DVB-S2 i wejsciem na CI+, ale takiego nie znajduje. Moze glupie pytanie, ale czy kupujac dekoder z DVB-S2 i podlaczajac antene do niego i włożeniu modulu CI+ z karta do TV odbiore kanaly nc+? Nie mam pojecia jak wyjsc z tej sytuacji.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post i tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Patrząc na cenę nie oplaca się :/

Nc plus pozwala wymienic dekoder stary na nowy. Szkoda ze nie podali informacji czy mozna wymienic modul i karte ci+. Wychodzi na to,ze musze anulowac umowe do 14dni, oddac antene i modul a nastepnie podpisac nowa umowe. Nie wiem czemu maja taka procedury ale to tylko zniecheca klienta i utrudnia sprawe bo i tak taką samą antene mi przyszla a jedyna roznica bedzie taka,ze zamiast modulu ci+ dostane dekoder. Mam nadzieje,ze sie myle i uda sie chociaz antene uchronić przed zdejmowaniem i ponownym wysylaniem bo juz jest ustawiona i zamontowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze glupie pytanie, ale czy kupujac dekoder z DVB-S2 i podlaczajac antene do niego i włożeniu modulu CI+ z karta do TV odbiore kanaly nc+? Nie mam pojecia jak wyjsc z tej sytuacji.

 

W takiej sytuacji moduł CAM wraz z kartą umieszczasz w gnieździe CI+ zewnętrznego tunera satelitarnego, a nie telewizora, skoro ten ostatni nie ma wbudowanego tunera satelitarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Antena zostanie. ;) Masz 30 dni na zwrot zdaje się (i nawet w APS można oddać, a tę wiszącą po prostu zamienisz z tą, co dadzą w salonie). Niestety, jedynie rozwiązanie obecnej umowy + nowa na dekoder. Niestety CI+ ma to do siebie, że ma duże wymagania (przez natywność ilość TV, czy dekoderów jest bliska zeru, jak ja to mówię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...