Skocz do zawartości
  • 0

Eurosport 1 HD - Vu+ Ultimo - restart GUI


wigru
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zrobiłem taki eksperyment: ponieważ nie sprzedałem jeszcze mojego starego nBox-a przerobionego na E2 wgrałem do niego tą samą listę co siedzi w Ultimo. Przełożyłem kartę z BSLA i oba Eurosporty w HD działają bez problemu. Czyli lista i parametry kanału OK.

 

Zacząłem kombinować z Ultimo i po wyciągnięciu nCam-a TNK HD nie resetuje się! Pytanie teraz dlaczego Ultimo resetuje się tylko na Eurosport 1 HD jak ma włożonego nCam-a? Zmiana slotów i ustawień nie pomogła - cały czas to samo po przełączeniu na Eurosport - restart GUI.

Edytowane przez wigru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej,

 

Mam taki problem:

Mam dekoder Vu+ Ultimo + karta z BSLA (tnk). Opłacony pakiet Domowy HD+.

Eurosport 2 HD działa, ale gdy przełączę na Eurosport 1 HD tuner zalicza restart GUI.

Co to może być?

Mam taki sam problem z moim Ultimo z VTI 11.0.2 od kiedy zacząłem używać CAM Polsata Cyfrowego. VTI 8 działa bez problemu. Załadowane ponownie 11.0.2 również działa ale tylko do czasu dokonania VTI software updates połączonym z restartem GUI. Jako tymczasowe rozwiązanie załadowałem jeszcze raz 11.0.2 i wstrzymałem się od s/w updates.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od VTI 8.2 w systemie znajduje się certyfikat do obsługi modułów CI+. Obstawiam, że w takim trybie wtedy pracuje twój moduł i gryzie się z tunerem.

W 11.0.2 pewnie zapomnieli wrzucić owego certyfikatu i moduł działa ponownie w CI, po dokonaniu aktualizacji certyfikat wraca i moduł przełącza się na CI+ sprawiając problemy.

 

Tak czy siak nie licz na naprawe tego, oni te tunery klepią pod niemieckiego klienta. Żaden polski handlarz nawet im nie zgłasza takich problemów :D

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...