Skocz do zawartości

Problem z tylnym głośnikiem w telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak szukałem po necie, ale za dużo ciekawego nie znalazłem, więc może wy pomożecie? ;)

"Tylny" głośnik w telefonie nagle przestał mi działać. Wczoraj wieczorem oglądałem coś na telefonie z głośnika, a nie słuchawek, a dziś od rana mi nie działa. Próbowałem już różnych sposobów typu wkładanie i wyciąganie słuchawek, sprawdzanie czystości głośnika itp. Nie mam też tak, że wyświetla mi się ikonka słuchawek, nawet gdy mam wyciągnięte. Wyciąganie baterii też nic nie dało oczywiście. Ktoś ma może jakiś pomysł, co jest problemem i jak go rozwiązać?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post oraz tytuł wątku dla jego sprecyzowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej będę musiał zgłosić reklamację. Niby można reklamować do 2 lat, ale tam są pewne oczywiście ograniczenia, jak ładowarka,itp. 6 miesięcy, ale też na niektóre wewnętrzne elementy można składać reklamację do 1 roku, a akurat termin mija u mnie w przyszłym tygodniu, więc muszę się lepiej pospieszyć.

 

A jeśli chodzi o cenę to rzeczywiście on był dość tani, bo nagle potrzebowałem nowego telefonu, a dużych funduszy nie miałem, więc ten kupiłem, ale kosztował wtedy nie 300, a ponad 400. :wink: Do tej pory raczej sprawował się bez zarzutu i dziwne, że głośnik padł nagle, ale nie podczas użytkowania, tylko gdy spałem w środku nocy. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamację najlepiej zgłoś bezpośrednio u sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową. Możesz przy tym żądać naprawy telefonu, bądź jego wymiany na nowy lub obniżenia jego ceny. Z punktu widzenia kupującego najlepszą opcją wydaje się wymiana sprzętu na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w telefonie problem z głośnikiem. Już był po gwarancji i zwyczajnie popukałem palcem w okolicach głośnika i od tej pory działa (coś w telefonie nie łączyło). W telefonach jest dużo elektroniki i wiadomo, coś pada. Dziś ludzie wymieniają telefony co rok, dwa lata na nowe przy przedłużeniu umowy z danym operatorem.

 

@fan tv, naprawią Ci na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...