Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 października start, będzie prowadząca Lady Nina i będzie prowadzić ten program newsowy. Poza tym będą pasma muzyczne i koncerty. Tyle wiadomo i nie wiem w sumie co jeszcze chcecie. Ramówka pewnie w październiku, akcja promocyjna też, więc wrzesień raczej będzie spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie dotyczy to nic MTV Music niestety. Chodzi o nowy program na Gazeta.pl, który Lady Nina poprowadzi. Myślę, że we wtorek dowiemy się na Facebooku Vivy o ramówce. W ten dzień powinna się pojawić także na stronie Viacomu.

Edytowane przez Barti
Po znaku przestankowym, a przed kolejnym zdaniem wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 października start, będzie prowadząca Lady Nina i będzie prowadzić ten program newsowy. Poza tym będą pasma muzyczne i koncerty. Tyle wiadomo i nie wiem w sumie co jeszcze chcecie. Ramówka pewnie w październiku, akcja promocyjna też, więc wrzesień raczej będzie spokojny.

Ale to wiadomo już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą przygotowałem mały smaczek związany z MTV Music :)

Dziękuję za pomoc w odnalezieniu czcionki @Patyjk oraz @nieczęstygość99

 

 

Oczywiście, zdaję sprawę sobie z tego, że tak to na pewno wyglądać nie będzie :)

Miłego oglądania, film trwa ok 2 minuty.

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą przygotowałem mały smaczek związany z MTV Music :)

Dziękuję za pomoc w odnalezieniu czcionki @Patyjk oraz @nieczęstygość99

 

https://www.youtube.com/watch?v=vM-VdgmY2fc

 

Oczywiście, zdaję sprawę sobie z tego, że tak to na pewno wyglądać nie będzie :)

Miłego oglądania, film trwa ok 2 minuty.

Ciekawe. Lecz oprawa polskiej wersji nie będzie się pewnie bardzo różnić od brytyjskiej, włoskiej, australijskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki będzie miała kolor? Zapy są dostępne tylko z wersji brytyjskiej, gdzie przy tym kanale jest wyjątkowo nieczytelna. Jeśli dobrze widzę, to brytyjska i włoska mają zielone logo, a australijska wersja ma pomarańczowe. To by wskazywało na to, że polska również będzie miała zielony; z drugiej strony brytyjskie i paneuropejskie MTV Dance różnią się barwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, zdaję sobie sprawę z tego, że tak to na pewno nie będzie wyglądać :D

+ belka też jest z efektem "lusterka".

Pierwszy ident nawiązuje do zdania "twarzami stacji mają być polscy wokaliści" :)

Strzelam, że u nas logo będzie zielone.

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki będzie miała kolor? Zapy są dostępne tylko z wersji brytyjskiej, gdzie przy tym kanale jest wyjątkowo nieczytelna. Jeśli dobrze widzę, to brytyjska i włoska mają zielone logo, a australijska wersja ma pomarańczowe. To by wskazywało na to, że polska również będzie miała zielony; z drugiej strony brytyjskie i paneuropejskie MTV Dance różnią się barwami.

Niekoniecznie. W komunikacie prasowym VIMN na ich stronie również występuje pomarańczowa odmiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zostały podane, 25 sierpnia. Nie wiem, czego od nich oczekiwałeś?

A ramówka i inne tego typu pie.rdoły zostaną pewnie udostępnione w okolicach startu, czyli - zważając na to, jaki jest polski rynek - jak zwykle.

Ramówka będzie wcześniej bo trzeba ją przecież udostępnić prasie. Viacom tylko leci w kulki z terminem jej podania :( Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą przygotowałem mały smaczek związany z MTV Music :)

Dziękuję za pomoc w odnalezieniu czcionki @Patyjk oraz @nieczęstygość99

 

 

Oczywiście, zdaję sprawę sobie z tego, że tak to na pewno wyglądać nie będzie :)

Miłego oglądania, film trwa ok 2 minuty.

Świetna oprawa, tylko mnie się nie podoba te lusterkowe logo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...