Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, nie wiem, czy VIVA jest kanałem darmowym. :roll: VIVA obecnie jest przecież kodowana. Dawniej, przez długi czas nie była.

To tak na marginesie. :read:

VIVA jest kanałem darmowym, a kodowanie jest tylko ze względu na to, że kiedyś stacja emitowała audycje z licencją tylko na Polskę. EOT :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiem, czy VIVA jest kanałem darmowym. :roll: VIVA obecnie jest przecież kodowana. Dawniej, przez długi czas nie była.

To tak na marginesie. :read:

Kodowanie sygnału nie wyklucza tego czy kanał jest darmowy czy nie. Polsat News 2 też jest darmowy dla operatorów i jednocześnie kodowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale MTV Music nie będzie dla widzą 30+, tylko dużo młodszego. Widz 30+ raczej nie słucha Taylor Swift, Justina Biebera, Ariany Grande, Margaret, Sarsy, czy Eweliny Lisowskiej.

Ja akurat tak - no poza Justinem, no ale może jestem wyjątkiem, który potwierdza regułę. :wink:  Ja w ogóle słucham sporo współczesnych klimatów. A tak dla wielkiego zdziwienia, to od dzisiaj już jestem 40+. :oops:

 

Summa summarum najważniejsze, żeby grali, a nie co 3 utwory pokazywali reklamy lub co gorsza "odmóżdżali" nas przez pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co liczyć, bo reklamy będą i to na pewno, tym bardziej, że i obecnie na VIVA Polska masz reklamy, więc nie sądzę, aby z nich zrezygnowano po przeprowadzeniu rebradingu. @A&G, ja też lubię muzykę współczesną, ale nie taką, która króluje w komercyjnych rozgłośniach radiowych typu Radio Eska, Zetka czy RMF FM. Strasznie nie lubię i strasznie mnie męczy ta radiowa popowo-dance'owa papka. Lubię mniej komercyjniej i ambitniej, czyli Antyradio, Czwórka - Polskie Radio, Muzo.FM, czy Chili Zet.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: o gustach się nie dyskutuje.

 

A co do reklam, to wiem, że muszą być, ale nie nachalne co 15 minut - nie przełknę, natomiast dajmy na to 25-30 - OK.

 

Krótko MTV Music, to ma być MUSIC i będzie w porządku. Więcej grania niż gadania (reklamowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widz 30+ raczej nie słucha ......, Justina Biebera

Justina Biebera nie, ale Justina Timberlake już się słucha. :P

Jego album " 20/20 Experience" rewelacja. Soul, r&b na wysokim poziomie. Jestem przekonany że ten nowy twór "MTV Music" nie będzie dla mnie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były ploty, że Viva PL zmieni się w inny kanał.

Moim zdaniem jednak lepiej było zamienić VH1 na MTV Music, bo VIVA była w Polsce rozpoznawalną marką.

Zgadzam się. Uważam, że zamykają coś co na prawdę ma mega potencjał, gdyby sie tylko tym odpowiednio zająć, a nie robić na zasadzie 'żeby coś grało'. Jeżeli MTV Music będzie miało rozbudowaną ramówkę (notowania, różnorodne pasma itp) a do tego jest informacja, że twarzami stacji bedą polskie gwiazdy to jest oczywiście, że oglądalność wzrośnie, biorąc pod uwagę jeszcze zasięg, w jakim kanał sie pojawi. Oglądalność VIVY również by wzrosła, gdyby zrobić to samo pod tą marką, bo właśnie to oferowała w momencie, gdy była najpopularniejszą stacją tematyczną w Polsce. Edytowane przez rafal6549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz 30+ raczej nie słucha Taylor Swift, Justina Biebera, Ariany Grande, Margaret, Sarsy, czy Eweliny Lisowskiej.

Dokładnie. Ja już jestem po 40-tce i nie bawią mnie gwiazdeczki tego typu. Mi brakuję porządnego kanału muzycznego z dobrą klasyczną nutą: Dire Straits, Gary Moore, R.E.M, Talk Talk, Ultravox itp. Takie MTV z lat 80. Najlepiej jeszcze z numerami nie oklepanymi.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego na YouTube jest?
Włącz sobie Stars TV. Żartowałem, oni też czasami próbują być "trendy".
Jeśli MTV Music będzie kolejnym kanałem nadającym popową sieczkę, również będę to omijał szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie widział nigdy, ten może sobie popatrzeć; tak wygląda MTV Music w WB i Irlandii: podobnie będzie pewnie tez u nas to wyglądać :http://www.itizaps.net/zapper/mtv-music-uk.html

Wersji Australijskiej nie mogłem znaleźć, wiem, że mają tam logo w innym kolorze ale zapów z oprawy nie mogę wygooglować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MTV Music będzie kolejnym kanałem nadającym popową sieczkę, również będę to omijał szerokim łukiem.

 

Przecież to oczywista oczywistość, że MTV Music będzie grał popową sieczkę z uwzględnieniem naszych polskich gwiazdek typu Margaret, Sarsa, Sylwia Grzeszczak, czy Ewelina Lisowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w MTV Music nie będzie tej brzydkiej oprawy i belek, jak na MTV Polska.

Będzie tak samo jak na MTV LIVE HD i MTV ROCKS, ale w innych kolorach.

 

Co do MTV MUSIC, to w Australii wraz z MTV DANCE są nadawane trzy 5-minutowe przerwy reklamowe na godzinę :-)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że Viacom liczy na to, że MTV Music będzie miał taką pozycję, jak kiedyś VIVA, w co osobiście wątpię. Przykład Polsat Music pokazuje, że na polskim rynku mamy już przesyt kanałów muzycznych, zwłaszcza grających hity na czasie, a nadawanie w HD w niczym nie pomaga. Tak, czy inaczej, decyzja Viacom ma racjonalne uzasadnienie biznesowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywista oczywistość, że MTV Music będzie grał popową sieczkę z uwzględnieniem naszych polskich gwiazdek typu Margaret, Sarsa, Sylwia Grzeszczak, czy Ewelina Lisowska.

 

I dobrze, bo z perspektywy czasu będzie to powrót na plus, bo niejako wróci dawna, prawdziwa formuła Vivy, tyle że pod nowym szyldem. Przy okazji cieszy mnie też to, że MTV Music nie będzie tylko stacją, która zastąpi Vivę, ale będzie też czerpać z jej muzycznego dziedzictwa (o czym mowa jest już w komunikacie), cokolwiek miałoby to oznaczać.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zdanie to jest rzucone ot tak, na otarcie łez. Takie ładne gadanie dużego koncernu, żeby wbić do głowy, że teraz będzie juz super. Człowiek ma zobaczyć równanie MTV + VIVA i ma mu wyjść coś niewyobrażalnie dobrego. A jak będzie? Tak na prawdę czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem bardzo ciekaw, jak to będzie wyglądać i wyczekuję tych pierwszych informacji co mają być pod koniec sierpnia. Ciekawe, czy to będzie na przemian "100% Music", "Music Mix" i dla odmiany "Night Music", czy rzeczywiście żywa stacja z prezenterami na wzór Eski, tylko korzystająca z bazy Viacomu? Chciałbym, żeby to wyglądało jak MTV, gdyby grało tylko muzykę.

 

Te obawy, że wraz z marką MTV przyjdą programy, są absurdalne. :lol2:  Przecież po to jest dopisek MUSIC, żeby było wiadomo, że tam jest tylko muzyka (i reklamy oczywiście).

 

Już w ogóle idealnie by było, gdyby wzorem francuskiego MTV Hits, polski MTV Music prezentował różnorodną gamę gatunków muzycznych, nie tylko popowe "hity na czasie". Tematyczne topy również mile widziane.

 

Swoją drogą, ciekawe co zrobią ze stroną internetową? Na ich miejscu bym po prostu wydzielił zakładkę muzyczną na mtv.pl, ale pozostawił profile na portalach społecznościowych, w końcu mają zawsze dużą liczbę obserwujących.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...