Skocz do zawartości

Czy VOD jest w Polsce potrzebny ?


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak w temacie. Ja osobiście gdybym miał wybierać między VOD a kanałem premium, to bym wybrał premium, bo kanały premium mają lepszy i większy wybór

 

To zależy JAKIE VoD i JAKI kanał premium.

Np. porównując VoD n do Canal+- ten drugi wygrywa (chociaż mam tę usługę w n, a Canal Plusa nie mam :wink: )

Tak ogólnie, to VoD jest o wiele ciekawszą usługą (możliwość oglądania wtedy, kiedy się chce).

Gdyby VoD i kanały premium miały taką samą zawartość i cenę- nie wahałbym się, wybrałbym VoD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

W Polsce nie bedzie Vod za darmo,przy wykupionym premium.Skad taka teoria?Chybaze mowisz o paru miesiacach promocyjnie.Premium natomiast ma te zalete,ze moge to samo obejrzec kilka razy jesli chce,a w dodatku na tych kanalach jest jeszcze sport na zywo...Dla kogos(jak ja),kto chce miec i sport i filmy-premium to idealne rozwiazanie.Jak wiele razy pisalem,mnie Vod i PPV nie interesuje w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie filozofuje,jak sie mieszka w innym swiecie 8) .Gdybysmy mieszkali w Japonii,to my wystepowalibysmy z takiej pozycji,jak kolega z USA do nas.W tej nedzy takie Vodu nie bedzie jeszcze przez lata.Specjalista owszem nie jestem,ale mniej wiecej wiem o czym mowie.Tu z kanalami HD nie jest tak jak nawet we Francji,a mamy tu sie rownac Vodem z USA?Moze za 10-15 lat bedzie tak tam obecnie.Jesli chodzi o najblizsze kilka lat,to nie ma tu nad czym sie zastanawiac i premium ma mniej wad mimo wszystko,niz rodzimy Vod.Jak dla mnie sprawa jest jasna.Oczywiscie to rzecz gustu,wiec nie zamierzam polemizowac na ten temat z nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dla mnie VoD może nie istnieć. Jakoś nigdy mnie to nie fascynowało, a HBO Digital wydaje się być tylko kolejnym sposobem na wyciągnięcie kasy od abonenta, bo VoD Nki nawet nie będę oceniał :roll::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ale pojawiają się już intrnetowe srwisy VoD, które nie są dopełnieniem oferty satelity, czy kabla. Mogą być propozycją dla tych, którzy postanowili wystawić telewizor za drzwi (a raczej tuner, czy dekoder). Istotne jest, aby zawarośc takiej platformy była na tyle szeroka tematycznie i gatunkowo oraz stale aktualizowała by z powodzeniem zastapić tv, ( te treści z tv, które nie są live). Newsy też z pwodzeniem można znaleźć w internecie. I wtedy mamy do czynienia bardziej z tv, tylko taką w której oglądasz, co chcesz i kiedy chcesz niż z wypożyczalnią pojedyńczego kontentu, tak jak to mam miejsce, póki co, w większości serwisów oferujących VoD w intenecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mi też się ten pomysł podoba ! Ja myślę , że gdy powstanie więcej portali z VOD , to zrobi się prawdziwa konkurencja i konkurencyjne ceny . W internecie ten dział się dopiero rozwija (chyba , żę o czymś nie wiem :D ) więc może nasz wpływ na jego rozwój będzie większy . A co do VOD w telewizji to wolałbym kanał premium . A tak przy okazji , czy ktoś mógłby podać , jakie działają obecnie portale z VOD w internecie (w Polsce) ? Może ożywię trochę ten temat , bo widzę , że już dawno tu nikt nie zaglądał , a ja tu dziwnym trafem dotarłem dopiero dziś :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...