Skocz do zawartości

Eska Rock TV


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za samo pasmo z klasyką mają już u mnie wielkiego plusa, co sprawia, że Eska Rock TV zapowiada się zdecydowanie lepiej niż Muzo.tv. Jedynie obawiam się tego, że ciężko będzie na tym kanale zobaczyć teledyski wykonawców z poza Polski i USA, zwłaszcza tych mniej znanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samo pasmo z klasyką mają już u mnie wielkiego plusa, co sprawia, że Eska Rock TV zapowiada się zdecydowanie lepiej niż Muzo.tv. Jedynie obawiam się tego, że ciężko będzie na tym kanale zobaczyć teledyski wykonawców z poza Polski i USA, zwłaszcza tych mniej znanych. 

W końcu to ma być kanał nastawiony na komercję i popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy logotyp z pierwszej strony jest pewny, czy to tylko logo Eski Rock TV wzięte z Eski GO?  Pytam, bo chcę sobię uzupełnić podpis.

Logotyp jest z najbardziej prawdopodobnego źródła czyli na chwile obecną eska go. Osobiście sądzę że pozostanie w takiej postaci, delikatnie pomniejszone do ekranów tv. 

 

Mnie osobiście pozytywnie zaskoczył tak wysoki procent polskiej muzyki. Co do klasyki to ta jest od zawsze lubiana w Polsce, STARS.TV może napisać o tym książkę  :cool:

 

ps.Nie wiem na ile można się sugerować aktualnością kablówki w kwestii logotypu...

hiphoptv-eskarock.png

źródło: satkol.pl

 

a tu wykaz kanałów...

c04567f484dd37a4gen.png

źródło: satkol.pl

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalna kablówka, zresztą dałem źródło jak byk pod obrazem.

W niektórych logotypach są do tyłu a w niektórych do przodu np. KINOTV, FILMBOX Premium HD czy docelowa Eska Rock TV. Kanałów jeszcze nie ma a oni już je mają w wykazie i co gorsze podpisują z ludźmi umowy na kanały które nie istnieją na chwile obecną - amatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko po chwili o ocenę kanału ale na pierwszy rzut oka, kanał prezentuje się okazale pod względem prezentowanych klipów. Co do samej oprawy graficznej (logo, belki, wejścia) średnio to wygląda, dziwne bo właśnie oprawa na eskago prezentuje się znacznie lepiej... aha i te reklamy co 30min ale z tym już nic nie zrobimy.

Teraz za wszelką cenę kanał musi się znaleźć na liście CP bo to zapewni większe grono potencjalnych widzów a co za tym idzie oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to do przewidzenia, skoro wiodący kanał pod nazwą ESKA TV, choć ma możliwości, nadaje w tym standardzie. 

 

Widzę, że wszystko zostało odziedziczone po HH, więc z jakością obraz/dźwięk jest dobrze.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej to wygląda niż za czasów Eska Go :(

Czy przesyłałeś wcześniej swoje już propozycje logotypów wszystkich kanałów Eski ?

Jeżeli nie, sądzę, że w ciemno mogę uznać, że nie będą gorsze, a na pewno zdecydowanie lepiej się będą prezentować na ekranie TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja mobilna Eska Go i tam jest w HD. Przynajmniej w teorii tak jest. :P

Jak ktoś lub taką muzykę to zapewne będzie oglądał, ja jednak się nie skuszę bo to nie moje klimaty.

 

wielka szkoda, że Hip Hop TV nie pozostawili nawet w przekazie internetowym, u mnie stream nie działa.

Faktycznie stream nie działa. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lata nieobecności w mainstreamowych mediach znakomicie odnaleźli się w internecie." te słowa nadawcy kanału HH doskonale oddają przyczyny upadku kanału. Obawiam się że podobnie jest z gatunkiem pod nazwą rock, choć tu nieobecności nie było bo zawsze jakiś kanał zapełniał ten brak: Rebel:TV, Muzo.TV... z wiadomym rezultatem.

 

Może to wynika z aktualnych czasów gdzie ludzie konkretnie nastawieni na dany styl mają własne playlisty w necie, i słuchają czego konkretnie chcą bez pośredników i natrętnych reklam...

 

Tak czy siak nie można skreślać tego kanału na starcie, życzę mu jak największej oglądalności bo coś czuje że to ostatnia szansa (ew. Rock TV) na to aby ten gatunek ocalał w polskiej TV.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesyłałeś wcześniej swoje już propozycje logotypów wszystkich kanałów Eski ?

Jeżeli nie, sądzę, że w ciemno mogę uznać, że nie będą gorsze, a na pewno zdecydowanie lepiej się będą prezentować na ekranie TV...

Moja Eska Rock TV w wątku grafik jest już od dawna.

Widać, że nad tym kanałem pracowali ludzie z HHTV a nie ci odpowiedzialni za Eski, bo wygląd kanału jest w stylu HHTV, koszmarne oznaczenie wiekowe, średnie logo, plansza teraz w stylu HHTV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...