Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawigacja samochodowa TomTom Start 25 M - Europa


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kx11

kx11

  Niedoświadczony

 • Użytkownicy
 • 30 postów
 • Od: 12 lis 2016

Napisano 14 lipiec 2017 - 09:05

Witam, jeśli to nieodpowiedni dział to proszę o przeniesienie. Mam pytanie odnośnie aktualizacji map oraz założenia kontra/rejestracji na stronie TomTom. Zacznę od początku - wczoraj kupiłem nawigację interesowało mnie oczywiście darmowa dożywotnia aktualizacja mapy, asystent pasa ruchu, ograniczenia prędkości itp. W sklepie powiedziano mi że po zakupie mam 30 dni do zarejestrowania produktu że wszystko będzie na stronie podane co jak robić. Dzisiaj założyłem konto na stronie podałem adres e-mail to co tam było podane. Do podłączenia urządzenia potrzebne było zainstalowanie programu TomTom MyDrive Connect tam zalogowałem się z konta które utworzyłem na stronie TomTom. I teraz 2 pytania:

1 - czy to wszystko co było wymagane czy to jest ta rejestracja produktu ? Czy jeszcze coś potrzebne ?

 

2 - dlaczego jak wchodzę na stronę TomTom to mapa np. Polski cena 179 zł bodajże jak to jest chodzi o to żeby były darmowe mapy czy to jakoś osobno się aktualizuje ? żeby później się nie okazało że dostaje rachunki za aktualizacje

 

Jest to moja pierwsza nawigacja jestem zielony w temacie proszę o wyrozumiałość i opisanie jak się urządzeniem posługiwać ( nie mam tu na myśli krok po kroku tylko te aktualizacje bezpłatne mam co jaki czas wychodzą czy coś jeszcze aktualizować oprócz mapy... ) :)#2 wigru

wigru

  Rozpisany

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Od: 14 lip 2015
 • LokalizacjaHolandia

Napisano 17 lipiec 2017 - 11:33

Hej,

 

Do zarejestrowania konta i produktu potrzebujesz tylko e-mail - to wystarczy do aktualizacji.

 

Jak kupiłeś urządzenie z "gwarancja najnowszych map" - to masz 30 dni na podłączenie i zaktualizowanie mapy do najnowszej od momentu rejestracji. Później aby mieć aktualizację musisz kupić subskrypcję na rok (średnio 4-6 aktualizacji rocznie) za te przykładowe 179zł.

 

Jeśli kupiłeś urządzenie z :dożywotnią gwarancją najnowszych map" - to masz dostęp do aktualizacji tak długo jak żyje produkt (w przypadku TomTom-a to powinno być kilka lat.


Vu+ Solo² OpenPLi, 13°E,

NC+: Start+ z C+ i Eleven, Smart HD+, nCAM TNK HD.

Polsat: CAM CI+ Familijny HD + Cinemax HD.

34057.png


#3 kx11

kx11

  Niedoświadczony

 • Użytkownicy
 • 30 postów
 • Od: 12 lis 2016

Napisano 17 lipiec 2017 - 21:01

Tj. dokładnie to urządzenie

https://www.euro.com...CFcdPGAodZ3kHLA

 

Zarejestrowałem je na drugi dzień po zakupie, podłączyłem do komputera ale jeszcze nie aktualizowałem ponieważ nie byłem pewien jeśli chodzi o te "ceny". Na meila dostałem 2 informację: "

 
Gratulacje! Państa Mapa/Usługa została aktywowana!
     

Drogi ...... ,

Udało się Panu/I aktywować Mapę/usługę na swoim urządzeniu. Można zacząć z nich korzystać.

Z pozdrowieniami,
TomTom Polska

 

Drugi meil był typu że Dziękujemy za podłączenie urządzenia.

 

Wersja którą posiadam ma dożywotnią aktualizację map czyli muszę w tym przypadku aktualizować mapę w ciągu 30 dni czy kiedy będę miał na to ochotę ? :)