Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie prawdziwa Viva to ta z lat 90-tych i Viva Polska do 2005 kiedy jeszcze nie była własnością Viacomu. Później na plus było tylko to, że nadawała muzykę całą dobę, co kończyło się na MTV. I Tyle. A te programy typu Fristajlo - błagam co to było??? A In & Out itp - to były programy z gadaniem VJ'ów o byle czym, a tak na prawdę całą dobę Viva puszczała w kółko to samo, dodając DWIE!!! nowości z piątku na sobotę w nocy. Później było juz tylko gorzej. Do 2005 było wszystko na odwrót - tematyczne programy, bogata playlista, Viva biła MTV prawie we wszystkim.

Obecna formuła Dance była dla mnie zaskoczeniem i to bardzo pozytywnym. Klipy, których nie puszczały żadne stacje u nas, Viva leciała u mnie najczęściej. Ale w tym roku niestety Viva jest nudna coraz bardziej i wyniki oglądalności same mówią za siebie, że już ratunku dla Vivy nie ma. 

Sentyment do stacji mam ogromny, dobrze że mam mnóstwo Vivy na VH-S'ach i na YT też jest dużo filmików i klipów. 

MTV Music może będzie lepszy, ale jak za to bierze się Viacom to zobaczycie, że przez parę miesięcy bedzie euforia, a później to co zawsze - słabe wyniki, rebranding itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli niestety nadchodzi chwila, którą można zwieńczyć tym obrazkiem z avatara jednego z naszych kolegów:
 

vufKqYn.jpg

Jeżeli chodzi o moje zdanie to Viva (i to nie tylko ta Polska) to legenda którą to zapamiętam jako jedno obok MTV źródło piosenek na kasety magnetofonowe, pierwszy program po zainstalowaniu satelity oraz miejsce znanych hitów i świetnych programów jak Fristajlo, Viva Muzzik Kłiz, In & Out czy kultowe 1500sto900 nadawane w Sylwestra. Ta stacja obok Atomic TV/MTV Polska była pionierem, jeżeli chodzi o telewizje muzyczne w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...