Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przez przypadek po pół roku użytkowania odkryłem, że przy odtwarzaniu nagranych materiałów przy wciśnięciu na pilocie przycisku numerycznego przeniesie cię do danej minuty (wciskając 30 przenosi do 30 minuty), super sprawa, a ja wcześniej przewijałem do określonego czasu. Znacie może jakieś inne "ukryte" funkcje?

 

Edytowane przez Nugens
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę - jak pod Evoboxa podłączam po usb dysk (lub ped-drive) z plikami .avi mogę oglądać bez problemu. Dla plików w formacie .mp4 nie ma dźwięku. Kwestia ustawień czy 'by design'? Stary plazmowy tv Panasonic nie ma z tym formatem kłopotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z dźwiękiem dotyczy oprogramowania samego Evoboxa.Było już o tym omawiane w tym dziale.Może przy najbliższej aktualizacji wyeliminują ten problem. Także nie jesteś sam z tym niedopracowanym  "niedostatkiem" co do odtwarzania filmów poprzez port usb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Ten problem z dźwiękiem dotyczy oprogramowania samego Evoboxa.Było już o tym omawiane w tym dziale.Może przy najbliższej aktualizacji wyeliminują ten problem. Także nie jesteś sam z tym niedopracowanym  "niedostatkiem" co do odtwarzania filmów poprzez port usb. 

Ten sam problem mam przy Uniwersal Media Serwer, tam w ogóle nie ma dźwięku ani mp4 ,  ani avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym Uniwersal Media Serwer, to ja sobie darowałem te mordęki.Liczę na to że wkrótce poprawią to odtwarzanie filmów poprzez usb z brakiem dźwięku, oraz uaktualnią listę radia internetowego. No i czas najwyższy na aktywację opcji zdalne nagrywanie  i pilot mobilny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim tokiem myślenia, to trzeba iść na kolanach do Częstochowy i dziękować im choćby za pilota, bo to luksus i nie musi być w komplecie, tak naprawdę to ten CP trochę przegina, choćby z przekładaniem kart w multiroomie i to zawsze 23.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś konkretna godzina jest co do przekładania kart?

Jakoś dotychczas nie zawracałem sobie głowy co do godzin w aktywacji dekodera od multiroom. Po prostu średnio raz na tydzień dokonywałem aktywacji dekodera dodatkowego przy okazji będąc w pokoju obok. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nugens napisał:

ten CP trochę przegina, choćby z przekładaniem kart w multiroomie i to zawsze 23.30.

No to zrób mu dowcip i włóż kartę kilka godzin wcześniej bądź na drugi dzień jak nikt wieczorem nie ogląda- może mu się w móz[beep]icy przestawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, OlafS napisał:

No to zrób mu dowcip i włóż kartę kilka godzin wcześniej bądź na drugi dzień jak nikt wieczorem nie ogląda- może mu się w móz[beep]icy przestawi

nic to nie da, kartę przełoży można dopiero jak grzecznie w pasku na dole o tym poinformuje, albo jak już zblokują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nugens napisał:

nic to nie da, kartę przełoży można dopiero jak grzecznie w pasku na dole o tym poinformuje, albo jak już zblokują

Co ty wciskasz :?: kartę to ty możesz nawet co dzień przekładać- tylko po co, ale jak ją wsadzisz w jakimś pewnym czasie do drugiego deka to on zostaje odkodowany na określony czas- najczęściej na 2 tygodnie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...