Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile Cyfrowy Polsat przepłacił za te prawa, a ile nc+ musiało wydać na przedłużenie Premier League, skoro jedna strona tyle zyskała, a druga znowu straciła. A jak wiemy, za PGE Ekstraligę ładnie przepłacili. Bo wątpię, że nc+ ulegało i nie proponowało dobrych ofert. Nawet na samą UEFA Champions League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat Volleyball nie były kanałami Cyfrowego Polsatu? Niewątpię,że mecze będą także na obecnych kanałach co nie wyklucza kanałów dedykowanych.. Dla mnie ten komunikat nic nie przesądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie na kanałach Cyfrowego Polsatu równie dobrze może przecież oznaczać emisję na jakichś dodatkowych serwisach dostępnych tylko w Cyfrowym Polsacie. Zresztą, do sierpnia 2018 r. mamy jeszcze nieco ponad rok. Także nie ma co wymyślać różnych i dziwnych scenariuszy, a jedynie pozostaje cierpliwie poczekać. Chociaż znając mentalność niektórych ludzi stąd, to będzie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w oficjalnym komunikacie jasno poinformowano, że "wszystkie ponad 1000 meczów będzie można zobaczyć wyłącznie w kanałach Polsatu, a jedyną platformą cyfrową która będzie to pokazywała to Cyfrowy Polsat"

Ale nie jest jasno napisane w jakich konkretnie kanałach. Ot taki drobny szczegół.

 

Jest napisane, że mecze będą w Polsat Sport czy Polsat Sport Extra? Ja tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytel powiedzial wyraznie ze LM wraca tez do Telewizji Polsat.

Uważam, że Polsat może puszczać szlagiery LM w TV otwartej z reklamami przed meczem, w przerwie i po jego zakończeniu albo pójdą krok dalej i będą pokazywać logotypy firm w trakcie meczu, bo Polsat to mistrz zarabiania na tego typu rzeczach. Wycisną te prawa jak cytrynę i zarobią zarówno na biedniejszych, jak i na bogatszych. Nc+ będzie mogła patrzeć i się uczyć jak się zarabia pieniądze...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest jasno napisane w jakich konkretnie kanałach. Ot taki drobny szczegół.

 

Jest napisane, że mecze będą w Polsat Sport czy Polsat Sport Extra? Ja tego nie widzę.

 

Spokojnie. W przeciwieństwie do nc+, Cyfrowy Polsat wie jak zarabiać na reklamach (Polsat), dekoderach i kablówkach (Polsaty Sport), internecie (Ipla) oraz komórkach (Plus). I pewnie zarobią na tym znacznie więcej niż Canal+.

 

Jak mieli Ligę Europejską, też specjalnie stworzyli Polsat Futbol + dedykowane kanały. Miałem w kablówce bez dodatkowych opłat. W CP chyba tez było bez dodatkowych opłat w pakiecie z Polsat Sport Extra.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bankowo powstanie kolejny kanał typu Polsat Futbol. Liga mistrzów jest we wtorek i środę od 19 do północy. Liga Europy w czwartek także gdzieś od godziny 19.  Czyli trzy wieczory w tygodniu są zapełnione piłką. A gdzie inne dyscypliny? Np. Liga Mistrzów i Mistrzyń w siatkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...