Skocz do zawartości


Zdjęcie

Typowanie LM i LE 2017/18


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#101 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12936 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 20 sierpień 2017 - 15:26

9 Kolejka

IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow 2

OGC Nice - SSC Napoli (0:1, Milik) 

Sevilla FC - Başakşehir FK 1

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus X

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa X1

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 1

Slavia Praga - APÓEL Nikozja 1

CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1 (1:0)

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona 2 (0:1)

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 2

Dynamo Kijów - CS Marítimo 1

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1

FC Salzburg - Viitorul Constanța 1

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa X

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 2

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam 2

SC Braga - FH Hafnarfjörður 1

  •  

Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#102 mingo

mingo

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1296 postów
  • Od: 06 paź 2015

Napisano 20 sierpień 2017 - 15:29

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow 1

OGC Nice - SSC Napoli 2

Sevilla FC - Başakşehir FK 1 (2:0)

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus X

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 1X

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 1 (3:0)

Slavia Praga - APÓEL Nikozja X (1:1)

CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona 2

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 2

Dynamo Kijów - CS Marítimo 1

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach X

FC Salzburg - Viitorul Constanța 1

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2 (Hamalainen)

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 1

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam X

SC Braga - FH Hafnarfjörður 1


Cyfrowy Polsat: Premium Max

Evobox PVR + HD 6000 + HD 5500s

nc+: Comfort + Canal +

WifiPremiumBox +


#103 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5762 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:01

Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia
FK Astana - Celtic Glasgow 2
OGC Nice - SSC Napoli 2 (1:2, Milik) P
Sevilla FC - Başakşehir FK 1
HNK Rijeka - Olympiakós Pireus 2
NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 2
FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 2
Slavia Praga - APÓEL Nikozja 2X
CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1
Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1 (2:0)
FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona 2
Liga Europy
Rewanże 24 sierpnia
AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 2
Dynamo Kijów - CS Marítimo 1
Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1
FC Salzburg - Viitorul Constanța 1
Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2 (1:2)
Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 1
Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2
FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2
Rosenborg BK - Ajax Amsterdam 1
SC Braga - FH Hafnarfjörður 1
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#104 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3886 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 21 sierpień 2017 - 12:43

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow 1

OGC Nice - SSC Napoli X2 (Mertens)

Sevilla FC - Başakşehir FK  1 P

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus 2

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 2

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 1

Slavia Praga - APÓEL Nikozja 1

CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1 

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona  2

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 2

Dynamo Kijów - CS Marítimo 1

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1

FC Salzburg - Viitorul Constanța 1

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 1

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 1

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2 (0:2)

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam 1 (1:0)

SC Braga - FH Hafnarfjörður 1 (4:0)



#105 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7441 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:30

9 Kolejka

 

IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow 2X

OGC Nice - SSC Napoli 2 A (Milik) (1:2)

Sevilla FC - Başakşehir FK 1

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus X

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 2

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam X

Slavia Praga - APÓEL Nikozja 1

CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1 (1:0)

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim X

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona  X

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno X

Dynamo Kijów - CS Marítimo 1

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1

FC Salzburg - Viitorul Constanța 1

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2P (1:2)

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 2

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam 2

SC Braga - FH Hafnarfjörður 1

 


   THE WALKING DEAD 8  Nd./Pon.  03:30/22:00    SK_FHD.png                 COLUMBO 3  Sobota 01:55   SK_PULS2.png

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI 3  Sobota/Niedziela 13:10/07:25  SK_PULSHD.png      KRÓTKIE SPIĘCIE  Niedziela 09:30   SK_NOWA.png

                                                             


#106 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:37

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow  1

OGC Nice - SSC Napoli  X2  (Arkadiusz Milik)

Sevilla FC - Başakşehir FK  1

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus  1

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa  X

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam  1

Slavia Praga - APÓEL Nikozja  1

CSKA Moskwa - Young Boys Berno  1

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim   1 (3:1) P

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona  2

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno  1

Dynamo Kijów - CS Marítimo  1 (2:1)

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach  1 (2:0)

FC Salzburg - Viitorul Constanța  1 

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa  1

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad  1

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb  1

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan  2

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam  2

SC Braga - FH Hafnarfjörður  1


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#107 tyrla

tyrla

    Aktywny

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 22 sierpień 2017 - 07:30

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow 1

OGC Nice - SSC Napoli X2

Sevilla FC - Başakşehir FK 1 P

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus 2

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 1

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 1

Slavia Praga - APÓEL Nikozja 1

CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1 (2:0, Firmino)

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona 2 (0:1)

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 1

Dynamo Kijów - CS Marítimo 1 (2:0)

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1

FC Salzburg - Viitorul Constanța 1

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad X

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam X

SC Braga - FH Hafnarfjörður 1



#108 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:20

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia
FK Astana - Celtic Glasgow X2
OGC Nice - SSC Napoli X
Sevilla FC - Başakşehir FK 1
HNK Rijeka - Olympiakós Pireus 2
NK Maribor - Hapoel Beer Szewa 2
FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam 1 (1:0)
Slavia Praga - APÓEL Nikozja 1 
CSKA Moskwa - Young Boys Berno 1 (1:0)
Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim 1
FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona X

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno 1
Dynamo Kijów - CS Marítimo 1
Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach 1
FC Salzburg - Viitorul Constanța 1 (Dabbur)
Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa 2 (0:1)
Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad 2
Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb 2
FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan 2
Rosenborg BK - Ajax Amsterdam 2
SC Braga - FH Hafnarfjörður 1 P

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#109 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 27 sierpień 2017 - 09:50

9 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 22 - 23 sierpnia

FK Astana - Celtic Glasgow  4:3

OGC Nice - SSC Napoli  0:2

Sevilla FC - Başakşehir FK  2:2

HNK Rijeka - Olympiakós Pireus  0:1

NK Maribor - Hapoel Beer Szewa  1:0

FC Kopenhaga - Qarabağ Ağdam  2:1

Slavia Praga - APÓEL Nikozja  0:0

CSKA Moskwa - Young Boys Berno  2:0

Liverpool - TSG 1899 Hoffenheim   4:2

FCSB Bukareszt - Sporting Lizbona  1:5

Liga Europy

Rewanże 24 sierpnia

AÉK Larnaka - Viktoria Pilzno  0:0

Dynamo Kijów - CS Marítimo  3:1

Maccabi Tel Awiw - SC Rheindorf Altach  2:2

FC Salzburg - Viitorul Constanța  4:0

Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa  0:0

Videoton FC Fehérvár - Partizan Belgrad  0:4

Skënderbeu Korçë - Dinamo Zagrzeb  0:0

FK Škendija 79 Tetovo - AC Milan  0:1

Rosenborg BK - Ajax Amsterdam  3:2

SC Braga - FH Hafnarfjörður  3:2

 

Wyniki 9 kolejki:

 

1.tyrla - 35 pkt

2.SatExpert - 34 pkt

3.Ilja - 33 pkt

4.andi12 -32 pkt

...aro - 32 pkt

...ezequiel93 - 32 pkt

7.kamil32145 - 31 pkt

8.mingo - 26 pkt

9.Pepek94 - 20 pkt

10.fan tv - 16 pkt

11,shark - 8 pkt

 

Klasyfikacja po 9 kolejce:

 

1.aro (4) - 239 pkt

2.tyrla (3) - 231 pkt

...Ilja (1) -231 pkt

4.SatExpert - 210 pkt

5.Pepek94 (1) - 208 pkt

6.andi12 (1) - 202 pkt

7.ezequiel93 - 198 pkt

8.fan tv - 177 pkt

...kamil32145 - 177 pkt

10.mingo - 118 pkt

11.gigablue - 41 pkt

12.luk122003 - 26 pkt

13.shark - 30 pkt

14.OlimpiaE - 0 pkt


Użytkownik aro edytował ten post 27 sierpień 2017 - 09:51

Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#110 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:28

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United - FC Basel

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC

AS Roma - Atlético Madryt

Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam

FC Barcelona - Juventus Turyn

Liverpool FC - Sevilla FC

Szachtar Donieck - SSC Napoli

Feyenoord Rotterdam - Manchester City

RB Lipsk - AS Monaco

Real Madryt - APÓEL Nikozja

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF - FK Astana

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga

Austria Wiedeń - AC Milan

Atalanta Bergamo - Everton FC

FC Zlín - Sheriff Tiraspol

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano

Arsenal Londyn -.FC Köln

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü

Hertha Berlin - Athletic Bilbao

SV Zulte Waregem - OGC Nice

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg

 

Typy oddajemy do 12 września  do godziny 19.45

W tej kolejce proszę wytypować po 3 kluby z LM i LE, które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach. Za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 punkty.


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#111 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:28

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United - FC Basel 1

Bayern Monachium A - Anderlecht Bruksela 1

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2

AS Roma - Atlético Madryt X

Chelsea Londyn A - Qarabağ Ağdam 1 [6:0]

FC Barcelona - Juventus Turyn X

Liverpool FC - Sevilla FC X

Szachtar Donieck - SSC Napoli 2

Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2

RB Lipsk - AS Monaco X

Real Madryt A - APÓEL Nikozja 1

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2X

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF A - FK Astana 1

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga X

Austria Wiedeń - AC Milan A 2

Atalanta Bergamo - Everton FC 2 [1:2] (Rooney) P

FC Zlín - Sheriff Tiraspol X

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 2

Arsenal Londyn A -.FC Köln 1 [2:0]

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2

SV Zulte Waregem - OGC Nice 2

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg 2


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#112 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 06 wrzesień 2017 - 16:27

W tej kolejce proszę wytypować po 3 kluby z LM i LE, (czyli razem 6) które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach na zakończenie fazy grupowej. Za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 punkty. Zaznaczyć należy wpisując A przy danym klubie.


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#113 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12936 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:05

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United - FC Basel 1

Bayern Monachium A - Anderlecht Bruksela 1 (1:0)

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2

AS Roma - Atlético Madryt X

Chelsea Londyn  - Qarabağ Ağdam 1 (2:0)

FC Barcelona A- Juventus Turyn X

Liverpool FC - Sevilla FC X

Szachtar Donieck - SSC Napoli 2

Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2

RB Lipsk - AS Monaco X

Real Madryt A - APÓEL Nikozja 1

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2X

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF A - FK Astana 1

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga 1

Austria Wiedeń - AC Milan A 2

Atalanta Bergamo - Everton FC 2 [0:1] (Rooney) P

FC Zlín - Sheriff Tiraspol X

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 2

Arsenal Londyn A -.FC Köln 1

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2

SV Zulte Waregem - OGC Nice 2

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg 2


Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#114 kamil32145

kamil32145

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Od: 28 lis 2013

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:53

10 Kolejka
Faza grupowa
Liga Mistrzów
1 Kolejka 12 - 13 września
Manchester United - FC Basel 1
Bayern Monachium A - Anderlecht Bruksela 1 (4:0) (Lewandowski) P
Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2
AS Roma - Atlético Madryt A 2
Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1
FC Barcelona - Juventus Turyn 1X
Liverpool FC - Sevilla FC X
Szachtar Donieck - SSC Napoli 2
Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2
RB Lipsk - AS Monaco 2
Real Madryt A - APÓEL Nikozja 1
Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2
Liga Europejska
1 Kolejka 14 września
Villarreal CF - FK Astana 1 
Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1
TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga 1
Austria Wiedeń - AC Milan A 2 (1:3) 
Atalanta Bergamo - Everton FC 2
FC Zlín - Sheriff Tiraspol X
Hapoel Beer Szewa - FC Lugano X 1:1
Arsenal Londyn A -FC Köln 1
Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1 
Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2
SV Zulte Waregem - OGC Nice 2
Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg A 2


#115 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5762 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:12

Liga Mistrzów
1 Kolejka 12 - 13 września
Manchester United (A) - FC Basel 1
Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1
Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2
AS Roma - Atlético Madryt 2X
Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1
FC Barcelona - Juventus Turyn 1(2:1)
Liverpool FC - Sevilla FC (A) X
Szachtar Donieck - SSC Napoli 2
Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2
RB Lipsk - AS Monaco 1
Real Madryt (A) - APÓEL Nikozja 1 (6:0, Ronaldo) P
Tottenham Londyn - Borussia Dortmund X
Liga Europejska
1 Kolejka 14 września
Villarreal CF (A) - FK Astana 1
Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1
TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga X
Austria Wiedeń - AC Milan (A) 2
Atalanta Bergamo - Everton FC 2
FC Zlín - Sheriff Tiraspol 2
Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 1
Arsenal Londyn (A) -.FC Köln 1 (3:0)
Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1
Hertha Berlin - Athletic Bilbao 2
SV Zulte Waregem - OGC Nice 2
Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg 2
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#116 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3886 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:37

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United (A) - FC Basel 1 (4:0)

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1 (4:0) P

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2 (0:3)

AS Roma - Atlético Madryt X

Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1

FC Barcelona - Juventus Turyn X2

Liverpool FC - Sevilla FC 1

Szachtar Donieck - SSC Napoli 2

Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2

RB Lipsk - AS Monaco (A) 2

Real Madryt (A) - APÓEL Nikozja 1 (Ronaldo)

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF - FK Astana 1

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga 1

Austria Wiedeń - AC Milan (A) 2

Atalanta Bergamo - Everton FC X

FC Zlín - Sheriff Tiraspol 2

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 1

Arsenal Londyn (a) -.FC Köln 1

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao (A) 2

SV Zulte Waregem - OGC Nice X

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg 2



#117 tyrla

tyrla

    Aktywny

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 08 wrzesień 2017 - 14:42

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United (A) - FC Basel 1 (2:0)

Bayern Monachium (A)- Anderlecht Bruksela 1

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2

AS Roma - Atlético Madryt X

Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1

FC Barcelona - Juventus Turyn X2

Liverpool FC - Sevilla FC 1

Szachtar Donieck - SSC Napoli 1

Feyenoord Rotterdam - Manchester City 2

RB Lipsk - AS Monaco 2

Real Madryt (A) - APÓEL Nikozja 1 P (Ronaldo)

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 1

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF (A) - FK Astana 1

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë 1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga 1

Austria Wiedeń - AC Milan (A) 2 (0:2)

Atalanta Bergamo - Everton FC 1

FC Zlín - Sheriff Tiraspol 1

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 1

Arsenal Londyn (A) -.FC Köln 1 (2:0)

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao X

SV Zulte Waregem - OGC Nice X

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg 2



#118 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7441 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:05

10 Kolejka

 

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United (A) - FC Basel 1

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1P (4:0) (Lewandowski)

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2

AS Roma - Atlético Madryt X

Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1 (5:0)

FC Barcelona - Juventus Turyn X

Liverpool FC - Sevilla FC 1

Szachtar Donieck - SSC Napoli X2

Feyenoord Rotterdam - Manchester City (A) X

RB Lipsk - AS Monaco X

Real Madryt (A) - APÓEL Nikozja 1

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF - FK Astana X (0:0)

Dynamo Kijów (A) - Skënderbeu Korçë 1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga 1

Austria Wiedeń - AC Milan 2

Atalanta Bergamo - Everton FC 1

FC Zlín - Sheriff Tiraspol 2

Hapoel Beer Szewa (A) - FC Lugano 1

Arsenal Londyn (A) -.FC Köln 1

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao X

SV Zulte Waregem - OGC Nice 1

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg (A) 2


   THE WALKING DEAD 8  Nd./Pon.  03:30/22:00    SK_FHD.png                 COLUMBO 3  Sobota 01:55   SK_PULS2.png

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI 3  Sobota/Niedziela 13:10/07:25  SK_PULSHD.png      KRÓTKIE SPIĘCIE  Niedziela 09:30   SK_NOWA.png

                                                             


#119 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:58

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United - FC Basel 1 
Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 1 (2:0)
Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC 2
AS Roma - Atlético Madryt 2 
Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam 1 P (Morata)
FC Barcelona - Juventus Turyn X
Liverpool FC (A) - Sevilla FC 1X
Szachtar Donieck - SSC Napoli 2
Feyenoord Rotterdam - Manchester City (A) 2
RB Lipsk - AS Monaco (A) 2
Real Madryt - APÓEL Nikozja 1 (3:0)
Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 2

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF - FK Astana 1
Dynamo Kijów (A) - Skënderbeu Korçë 1
TSG 1899 Hoffenheim (A) - SC Braga 1
Austria Wiedeń - AC Milan  2 (1:2)
Atalanta Bergamo - Everton FC 2
FC Zlín - Sheriff Tiraspol X
Hapoel Beer Szewa - FC Lugano 1
Arsenal Londyn -.FC Köln 1
Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü 1
Hertha Berlin - Athletic Bilbao 1
SV Zulte Waregem - OGC Nice 2
Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg (A) 2

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#120 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:31

10 Kolejka

Faza grupowa

Liga Mistrzów

1 Kolejka 12 - 13 września

Manchester United - FC Basel  1  (2:0)

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela  1 (Robert Lewandowski)

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain FC  2

AS Roma - Atlético Madryt  2

Chelsea Londyn - Qarabağ Ağdam  1 

FC Barcelona - Juventus Turyn  X

Liverpool FC (A) - Sevilla FC  1

Szachtar Donieck - SSC Napoli  2

Feyenoord Rotterdam - Manchester City  2

RB Lipsk - AS Monaco (A) 2

Real Madry (A) - APÓEL Nikozja  1  (3:0)  P

Tottenham Londyn - Borussia Dortmund  1X

Liga Europejska

1 Kolejka 14 września

Villarreal CF - FK Astana  1

Dynamo Kijów - Skënderbeu Korçë  1

TSG 1899 Hoffenheim - SC Braga  1

Austria Wiedeń - AC Milan  (A)  2  (1:2)

Atalanta Bergamo - Everton FC  X

FC Zlín - Sheriff Tiraspol  1

Hapoel Beer Szewa - FC Lugano  1

Arsenal Londyn (A) -.FC Köln  1

Olympique Marsylia - Konyaspor Kulübü  1

Hertha Berlin - Athletic Bilbao  1

SV Zulte Waregem - OGC Nice  2

Vardar Skopje - Zienit Sankt Petersburg  (A) 2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W