Skocz do zawartości


Zdjęcie

Typowanie LM i LE 2017/18


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#41 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7439 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 16 lipiec 2017 - 08:50

4 Kolejka

 

II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 1X

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 1

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1P (4:0)

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2 (0:2)

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) X

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) 2

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) X

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1 (Jevtić)

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 1

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1 A (2:1)

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) X


                          THE WALKING DEAD 8  Nd./Pon.  03:30/22:00    SK_FHD.png        COLUMBO 3  Niedziela 00:25   SK_PULS2.png

                                                             


#42 mingo

mingo

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1296 postów
  • Od: 06 paź 2015

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:04

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) X2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2 (0:2)

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1 (3:0)

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)  X

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1 (3:0)(Sadiku)

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) X

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) X

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) X

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2

 

Typy oddajemy do 18 lipca do godziny 19.00


Cyfrowy Polsat: Premium Max

Evobox PVR + HD 6000 + HD 5500s

nc+: Comfort + Canal +

WifiPremiumBox +


#43 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3885 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:09

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 1X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1 (5:0)

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1 P (Nagy)

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) 1

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1 (1:0)

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1 (3:1)

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2



#44 tyrla

tyrla

    Aktywny

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:15

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 1

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1 (2:0)

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1P (Sadiku)

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 1

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1 (2:0)

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) 1

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 1X

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1 (3:0)

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2



#45 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:20

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia)  1  (2:1)

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja)  2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia)  X

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr)  2

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia)  1

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa)  1  (3:0)

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta)  1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)  1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia)  1

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)  1

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia)  1

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania)  2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa)  1

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein)  1

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia)  1  (3:1) (Darko Jevtić) P

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)  1

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan)  1X

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia)  1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael)  2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#46 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:13

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca
Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjör?ur (Islandia) 2
The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2
FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 2
Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2
FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 1
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1
FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1 (2:0) P
NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) X
Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1
Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 1X

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1
Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brondby IF (Dania) 2
Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) X
Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 2
AÉL Limassol (Cypr) - FC Progres Niedercorn (Luksemburg) 1 (1:0)
Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1
Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) X (Gerard Gohou)
Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1
Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nomme Kalju (Estonia) 1
KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2 (0:1)
 

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#47 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5762 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:44

Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca
Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2
The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 1X
FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 2
Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2
FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 2
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1
FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1
NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1
Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1 (3:0, Hamalainen) P
Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2
Liga Europy
Rewanże 20 lipca
Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1
Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2
Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) 1
Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1
AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1
Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1 (2:0)
Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2
Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1 (2:1)
Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1
KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2
 
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#48 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12934 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 18 lipiec 2017 - 17:15

4 Kolejka

 

II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 1

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) X2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2 (0:2)

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) 1 (1:0)

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1 (2:0)

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1P 

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) X

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) X

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1 (Jevtić)

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 1

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2


Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#49 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 21 lipiec 2017 - 07:38

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus

FK Astana - Legia Warszawa

Dynamo Kijów - Young Boys Berno

FC Salzburg - HNK Rijeka

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja

NK Maribor - FH Hafnarfjörður

OGC Nice - Ajax Amsterdam

Club Brugge KV - Başakşehir FK

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań

Arka Gdynia - FC Midtjylland

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk

Brøndby IF - Hajduk Split

Östersunds FK - CS Fola Esch

Universitatea Craiova - AC Milan

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga

Botew Płowdiw - CS Marítimo

 

Typy oddajemy do 25 lipca do godziny 18.00


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#50 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 21 lipiec 2017 - 11:07

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów 1

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 2

FK Astana - Legia Warszawa A X [2:2] (Sadiku) P

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 2

FC Salzburg - HNK Rijeka 1

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 1

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja 1

NK Maribor - FH Hafnarfjörður X

OGC Nice - Ajax Amsterdam 2X

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań A 2 [1:2]

Arka Gdynia - FC Midtjylland 1

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1 [7:0]

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 2

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK - CS Fola Esch 1

Universitatea Craiova - AC Milan 2

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë 1

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga 2

Botew Płowdiw - CS Marítimo 2


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#51 kamil32145

kamil32145

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Od: 28 lis 2013

Napisano 21 lipiec 2017 - 13:51

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów 1

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 2

FK Astana - Legia Warszawa 2 (1:2) Nagy A

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1

FC Salzburg - HNK Rijeka X

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad X

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja X

NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1

OGC Nice - Ajax Amsterdam X

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1X

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 2 (1:2) Jevtić A

Arka Gdynia - FC Midtjylland 2

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 2

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK - CS Fola Esch 1

Universitatea Craiova - AC Milan 2

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë X

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga 2

Botew Płowdiw - CS Marítimo 2



#52 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 22 lipiec 2017 - 10:23

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia)  0:2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja)  1:5

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia)  0:0

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr)  0:1

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia)  2:1

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa)  4:1

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta)  3:0

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)  1:1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia)  6:0

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)  2:3

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia)  3:0

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania)  2:1

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa)  0:1

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein)  1:0

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  2:1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia)  2:0

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)  2:0

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan)  0:2

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia)  1:1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael)  0:2

 

Wyniki 4 kolejki:

 

1.aro - 41 pkt

2.kamil32145 - 39 pkt

3.Ilja - 36 pkt

...SatExpert - 36 pkt

5.andi12 - 35 pkt

6.tyrla - 34 pkt

7.ezequiel95 - 32 pkt

8.fan tv - 31 pkt

9.Pepek94 - 30 pkt

10.mingo - 26 pkt

 

Klasyfikacja po 4 kolejce:

 

1.aro (3) - 120 pkt

2.Ilja (1) - 118 pkt

3.SatExpert - 116 pkt

4.Pepek94 (1) - 109 pkt

5.tyrla - 105 pkt

6.ezequiel93 - 98 pkt

7.fan tv - 91 pkt

8.kamil32145 - 85 pkt

9.andi12 - 79 pkt

10.mingo - 62 pkt

11.gigablue - 41 pkt

12.luk122003 - 26 pkt


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#53 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7439 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 22 lipiec 2017 - 12:33

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów 1

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus X

FK Astana - Legia Warszawa X2 (Kucharczyk)

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1 (2:0)

FC Salzburg - HNK Rijeka 1

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad X

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja 2

NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1

OGC Nice - Ajax Amsterdam 2

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 1 (1:0)

Arka Gdynia - FC Midtjylland 2 (0:3)

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 2

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 2

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK - CS Fola Esch 1

Universitatea Craiova - AC Milan A 2P 

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë X

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga 2

Botew Płowdiw - CS Marítimo 2


Użytkownik fan tv edytował ten post 22 lipiec 2017 - 12:33

                          THE WALKING DEAD 8  Nd./Pon.  03:30/22:00    SK_FHD.png        COLUMBO 3  Niedziela 00:25   SK_PULS2.png

                                                             


#54 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12934 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 22 lipiec 2017 - 16:10

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów 2

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 2 (0:1)

FK Astana - Legia Warszawa X2 (Kucharczyk)

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1 (1:0) P

FC Salzburg - HNK Rijeka 1

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 1

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja 2

NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1

OGC Nice - Ajax Amsterdam 2 (0:1)

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 1 

Arka Gdynia - FC Midtjylland X

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 2

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK - CS Fola Esch 1

Universitatea Craiova - AC Milan A 2 

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë X

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga 1

Botew Płowdiw - CS Marítimo 2


Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#55 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 486 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:45

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca
Slavia Praga - BATE Borysów X
Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 2
FK Astana - Legia Warszawa X
Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1 A
FC Salzburg - HNK Rijeka 1
Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 1
Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja X (0:0)
NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1
OGC Nice - Ajax Amsterdam 1
Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 1 
Arka Gdynia - FC Midtjylland 2 (0:2) (P. Onuachu)
Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1 A
AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 2
Brøndby IF - Hajduk Split 1 (1:0)
Östersunds FK - CS Fola Esch X
Universitatea Craiova - AC Milan 2 P
FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë 1
Crvena Zvezda Belgrad - Sparta Praga X2
Botew Płowdiw - CS Marítimo 2

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#56 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:49

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów  1

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus  1X

FK Astana - Legia Warszawa  1

Dynamo Kijów - Young Boys Berno  1

FC Salzburg (A) - HNK Rijeka  1 (2:0) 

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad  1

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja  2

NK Maribor - FH Hafnarfjörður  1

OGC Nice - Ajax Amsterdam  X

Club Brugge KV - Başakşehir FK  1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań  2  (1:2) (Mario Šitum) P A

Arka Gdynia - FC Midtjylland  1

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK  1

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk  1

Brøndby IF - Hajduk Split  1

Östersunds FK - CS Fola Esch  1

Universitatea Craiova - AC Milan  2  (0:3)

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë  X

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga  X

Botew Płowdiw - CS Marítimo  1


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#57 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3885 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:55

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga - BATE Borysów 1

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 1

FK Astana - Legia Warszawa 2 (1:2) 

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1

FC Salzburg - HNK Rijeka 1

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 1

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja X

NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1 (3:0)

OGC Nice - Ajax Amsterdam 1 (1:0)

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 1X (Majewski)

Arka Gdynia - FC Midtjylland 2 P

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 1

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK - CS Fola Esch 1

Universitatea Craiova - AC Milan 2

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë X

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga X

Botew Płowdiw - CS Marítimo X



#58 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5762 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:24

Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca
Slavia Praga - BATE Borysów 1
Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus 2
FK Astana - Legia Warszawa (A) 2 (0:2, Kucharczyk) P
Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1X
FC Salzburg - HNK Rijeka 1
Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 2
Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja 2
NK Maribor - FH Hafnarfjörður 2
OGC Nice - Ajax Amsterdam 1
Club Brugge KV - Başakşehir FK 1
Liga Europy
Pierwsze mecze 27 lipca
FC Utrecht - Lech Poznań (A) 1 (2:1)
Arka Gdynia - FC Midtjylland 2 (1:2)
Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK X
AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 1
Brøndby IF - Hajduk Split 1
Östersunds FK - CS Fola Esch 1
Universitatea Craiova - AC Milan 2
FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë 1
Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga X
Botew Płowdiw - CS Marítimo 2
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#59 tyrla

tyrla

    Aktywny

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:34

5 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 25 - 26 lipca

Slavia Praga A - BATE Borysów 1 (2:0)

Partizan Belgrad - Olympiakós Pireus X

FK Astana - Legia Warszawa 1

Dynamo Kijów - Young Boys Berno 1

FC Salzburg - HNK Rijeka 1

Hapoel Beer Szewa - Łudogorec Razgrad 1

Viitorul Constanța - APÓEL Nikozja X

NK Maribor - FH Hafnarfjörður 1

OGC Nice - Ajax Amsterdam 2

Club Brugge KV - Başakşehir FK 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 27 lipca

FC Utrecht - Lech Poznań 1 (Majewski)

Arka Gdynia - FC Midtjylland 2

Panathinaikos Ateny - Qəbələ FK 1 (2:0)

AÉK Larnaka - Dinamo Mińsk 1

Brøndby IF - Hajduk Split 1

Östersunds FK A - CS Fola Esch 1 (3:0)

Universitatea Craiova - AC Milan 2 P

FK Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë 1

Crvena zvezda Belgrad - Sparta Praga X2

Botew Płowdiw - CS Marítimo X



#60 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4121 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 28 lipiec 2017 - 07:52

6 Kolejka
III runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 1 - 2 sierpnia

APÓEL Nikozja - Viitorul Constanța

BATE Borysów - Slavia Praga

Başakşehir FK - Club Brugge KV

Young Boys Berno - Dynamo Kijów

Łudogorec Razgrad - Hapoel Beer Szewa

FH Hafnarfjörður - NK Maribor

HNK Rijeka - FC Salzburg

Ajax Amsterdam - OGC Nice

Olympiakós Pireus - Partizan Belgrad

Legia Warszawa - FK Astana

Liga Europy

Rewanże 2 - 3 sierpnia

Dinamo Mińsk - AÉK Larnaka

Sparta Praga - Crvena zvezda Belgrad

Qəbələ FK - Panathinaikos Ateny

CS Fola Esch - Östersunds FK

Skënderbeu Korçë - FK Mladá Boleslav

Lech Poznań - FC Utrecht

FC Midtjylland - Arka Gdynia

Hajduk Split - Brøndby IF

AC Milan - Universitatea Craiova

CS Marítimo - Botew Płowdiw

 

Typy oddajemy do 2 sierpnia do godziny 18.00


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W