Skocz do zawartości


Zdjęcie

Typowanie LM i LE 2017/18


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#21 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 04 lipiec 2017 - 09:26

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1X

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) X

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) X

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 1

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 (1:3)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 1 (3:0)

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 (6:0) (Sheridan)
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) X

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2 P



#22 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5540 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 lipiec 2017 - 12:05

Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca
Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1X
FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) X
College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2 (0:2)
FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2
SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2
Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca
FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2
Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 2
Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2
FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 (0:2, Situm) P
Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1
FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 1
FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2
Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 (2:0)
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1
Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#23 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:33

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze)  1 (2:1)

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata)  1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia)  2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia)  X2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna)  2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC (Szkocja)  2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)  1

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan)  2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań  2  P  (0:3)  (Mario Šitum)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania)  1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia)  1  (2:0)

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan)  1

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja)  1
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa)  1

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr)  2


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#24 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 04 lipiec 2017 - 15:10

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca
Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1
FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Malta) 1
College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 1 (1:0)
FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2 
SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2 (0:1)
Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca
FC Progres Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2
Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) X2
Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2 (Gohou) P
FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2
Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1 (2:0)
FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) X
FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2
Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) X
Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#25 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:37

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze)  1:4

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata)  0:1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia)  1:3  po dogrywce

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia)  1:1

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna)  0:0

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja)  2:0

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)  0:0

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan)  1:2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań  0:3

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania)  1:0

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia)  3:0

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan)  1:2

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja)  4:0
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa)  1:0

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr)  1:1

 

Wyniki 2 kolejki:

 

1.aro - 30 pkt

2.SatExpert - 28 pkt

3.Ilja - 23 pkt

4.Pepek94 - 20 pkt

...tyrla - 20 pkt

6.ezequiel93 - 18 pkt

...fan tv - 18 pkt

8.kamil32145 - 16 pkt

...mingo - 16 pkt

10.gigablue - 14 pkt

11.andi12 - 12 pkt

 

Klasyfikacja po 2 kolejce:

 

1.aro (2) - 58 pkt

2.SatExpert - 54 pkt

3.Ilja (1) - 51 pkt

4.Pepek94 - 44 pkt

5.tyrla - 42 pkt

6.gigablue - 41 pkt

7.ezequiel93 - 40 pkt

8.fan tv - 36 pkt

...mingo - 36 pkt
10.kamil32145 - 16 pkt

11.andi12 - 12 pkt


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#26 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 lipiec 2017 - 14:03

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria)

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia)

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg)

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry)

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania)

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia)

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze)

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania)

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia)

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr)

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia)

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa)

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś)

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)

 

Typy oddajemy do 11 lipca do godziny 19.30


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#27 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7267 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 08 lipiec 2017 - 15:17

3 Kolejka

 

II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) X

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1P

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 2

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa A 2 (0:2) (Moulin)

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 1X

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2 (1:2)

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 1

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 1

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) X (0:0)

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 2

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) X


        ZABITY NA ŚMIERĆ   Piątek 14:40   SK_CIN.png             COLUMBO Sobota/Niedziela 12:50/06:00   SK_PULSHD.png

                                                      THE WALKING DEAD 6 - MARATON   Poniedziałek  22:00     SK_FHD.png


#28 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12787 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 08 lipiec 2017 - 15:23

3 Kolejka

 

II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2 (0:2) P

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1 (1:0)

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa A 2  (Moulin)

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) X2

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2 

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 1

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 2

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2 )0:2)

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) X 

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 1

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2


Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#29 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1050 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 08 lipiec 2017 - 15:26

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) X

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1X

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa A 2 [0:3] (Nagy) P

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań A 2 [0:2]

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 2 [1:2]

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 2

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) 2

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 1

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#30 kamil32145

kamil32145

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Od: 28 lis 2013

Napisano 08 lipiec 2017 - 16:22

3 Kolejka

 

II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2 

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1X

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa 2

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2 A (0:3)

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) X

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2 

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 1 

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1 

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 2

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa)  1 (2;0) P

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) X 

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2 A



#31 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 08 lipiec 2017 - 17:13

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2 (0:2)

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) X

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) X2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa 2 P

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2 (0:1)

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 2 (Sheridan)

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1 (3:0)

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 1

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) X

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 1

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2



#32 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 08 lipiec 2017 - 18:45

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria)  2  A

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)  1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia)  1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg)  1  (3:0)

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry)  1

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania)  X

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia)  1

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa  2

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)  2

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze)  1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań  2 A P (0:2) (Darko Jevtić)

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok  X2

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania)  1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia)  1  (3:1)

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)  1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr)  X

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia)  1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa)  1

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś)  1

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)  X


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#33 luk122003

luk122003

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1212 postów
  • Od: 18 lut 2007
  • Lokalizacjapomorze

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:15

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 2

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa 2

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 1

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 2

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 2

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) 1

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 2

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2


_______________________________________
ENERGA CZARNI SŁUPSK

klik

#34 tyrla

tyrla

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 10 lipiec 2017 - 10:40

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2

FK Partizan Belgrad (Serbia) A - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 1

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) 1

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa 2 (0:2)

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań 2 A P (1:2) (Majewski)

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 1X

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) X

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1 (2:0)

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) 1

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) X

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2



#35 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5540 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 lipiec 2017 - 14:48

Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca
Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria) 2
FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 1
HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia) 1
APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 1
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry) 2X
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania) 1
HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia) X
IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa (A) 2 (0:2) P
Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2
FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1
Liga Europy
Pierwsze mecze 13 lipca
FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań (A) 2 (0:3, Situm)
Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok 2 (0:1)
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania) 2
FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia) 2
Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia) 1
FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr) 2
Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia) 1
FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa) 1
FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś) 2
JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry) 2

Użytkownik SatExpert edytował ten post 10 lipiec 2017 - 14:48

Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#36 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 11 lipiec 2017 - 11:02

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca
Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria)  2 (Hwang Hee-chan)
FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)  1
HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia)  1
APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg)  1 (A) P
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry)  1
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania)  2
HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia)  X2
IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa  2 (0:1)
Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)  X
FH Hafnarfjör?ur (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze)  1
Liga Europy
Pierwsze mecze 13 lipca
FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań  2 
Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok  1 (1:0)
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania)  1
FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia)  X
Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)  1 (1:0)
FC Progres Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr)  2 (A)
Brondby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia)  1
FK Liepaja (Łotwa) - Suduva Marijampole (Litwa)  X
FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś)  X
JK Nomme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)  2

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#37 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 13 lipiec 2017 - 22:15

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia)

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja)

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia)

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr)

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia)

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa)

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta)

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia)

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael)

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia)

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania)

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa)

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein)

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia)

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan)

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia)

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael)

 

Typy oddajemy do 18 lipca do godziny 19.00


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#38 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1050 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 14 lipiec 2017 - 09:33

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) 2

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) 2

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 2X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) X

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa A - IFK Mariehamn (Finlandia) 1 [4:1] (Sadiku) P

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) X

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 2

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) 1

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań A - FK Haugesund (Norwegia) 1 [2:1]

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) X

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) X [0:0]

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#39 kamil32145

kamil32145

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Od: 28 lis 2013

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:58

4 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 18 - 19 lipca

Víkingur (Wyspy Owcze) - FH Hafnarfjörður (Islandia) 2

The New Saints FC (Walia) - HNK Rijeka (Chorwacja) 2

FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - FK Partizan Belgrad (Serbia) X

Football 1991 Dudelange (Luksemburg) - APÓEL Nikozja (Cypr) X

FK Kukësi (Albania) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) X

Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Žalgiris Wilno (Litwa) X

FC Salzburg (Austria) - Hibernians FC (Malta) 1

NK Maribor (Słowenia) - HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 1

Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Finlandia) 1 (4:0) Hamalainen P

Honvéd Budapeszt (Węgry) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 2

Liga Europy

Rewanże 20 lipca

Dinamo Mińsk (Białoruś) - FK Rabotnički Skopje (Macedonia) 1

Vaasan Palloseura (Finlandia) - Brøndby IF (Dania) 2

Suduva Marijampole (Litwa) - FK Liepaja (Łotwa) X

Odds BK (Norwegia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

AÉL Limassol (Cypr) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Haugesund (Norwegia) 1 (2:0) Jevtić

Skënderbeu Korçë (Albania) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2X

Jagiellonia Białystok - Qəbələ FK (Azerbejżan) 1

Videoton FC Fehérvár (Węgry) - JK Nõmme Kalju (Estonia) 1

KR Reykjavík (Islandia) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2



#40 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4062 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 14 lipiec 2017 - 23:17

3 Kolejka
II runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 11 - 12 lipca

Hibernians FC (Malta) - FC Salzburg (Austria)  0:3

FK Partizan Belgrad (Serbia) - FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)  2:0

HNK Rijeka (Chorwacja) - The New Saints FC (Walia)  2:0

APÓEL Nikozja (Cypr) - Football 1991 Dudelange (Luksemburg)  1:0

Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Honvéd Budapeszt (Węgry)  2:1

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - FK Kukësi (Albania)  1:0

HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - NK Maribor (Słowenia)  1:2

IFK Mariehamn (Finlandia) - Legia Warszawa  0:3

Žalgiris Wilno (Litwa) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria)  2:1

FH Hafnarfjörður (Islandia) - Víkingur (Wyspy Owcze)  1:1

Liga Europy

Pierwsze mecze 13 lipca

FK Haugesund (Norwegia) - Lech Poznań  3:2

Qəbələ FK (Azerbejżan) - Jagiellonia Białystok  1:1

Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Skënderbeu Korçë (Albania)  1:1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Odds BK (Norwegia)  0:1

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - KR Reykjavík (Islandia)  3:1

FC Progrès Niedercorn (Luksemburg) - AÉL Limassol (Cypr)  0:1

Brøndby IF (Dania) - Vaasan Palloseura (Finlandia)  2:0

FK Liepāja (Łotwa) - Sūduva Marijampolė (Litwa)  0:2

FK Rabotnički Skopje (Macedonia) - Dinamo Mińsk (Białoruś)  1:1

JK Nõmme Kalju (Estonia) - Videoton FC Fehérvár (Węgry)  0:3

 

Wyniki 3 kolejki:

 

1.Pepek94 - 35 pkt

2.andi12 - 32 pkt

3.Ilja - 31 pkt

4.kamil32145 - 30 pkt

5.tyrla - 29 pkt

6.ezequiel93 - 26 pkt

...luk122003 - 26 pkt

...SatExpert - 26 pkt

9.fan tv - 24 pkt
10.aro - 21 pkt

 

Klasyfikacja po 3 kolejce:

 

1.Ilja (1) - 82 pkt

2.SatExpert - 80 pkt

3.aro (2) - 79 pkt

...Pepek94 (1) - 79 pkt

5.tyrla - 71 pkt

6.ezequiel93 - 66 pkt

7.fan tv - 60 pkt

8.kamil32145 - 46 pkt

9.andi12 - 44 pkt

10.gigablue - 41 pkt

11.mingo - 36 pkt

12.luk122003 - 26 pkt


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W