Skocz do zawartości

PPV w Polsat Box


dudasek3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie na jakim kanale czekać na aktywację walki? Kupiłem dostęp ze znajomymi jakieś 30 min temu ale uprawnień nie ma. Dziś zostawię dekoder na noc włączony tylko nie wiem na jakim kanale? Nie mam umowy z CP ale mam ich moduł który został mi po umowie z nimi. Po zalogowaniu na konto w ICOK bez problemu dało się wykupić walkę mimo że nie mam wykupionego u nich żadnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka 40zł dostep ppv na sprzęcie własnym parametry:

 

 

Parametry PPV HD :

tp. nr 120 satelity Eutelsat Hot Bird 13C - 13,0°E o częstotliwości 10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK)

ID: PPV HD: Golota-Saleta

PID V: 261

PID A: 517

PID PCR: 261

SID: 15905

Kodowanie: Nagravision 3, Nagra MA (Cyfrowy Polsat)

 

Parametry PPV SD :

tp. nr 79 satelity Eutelsat Hot Bird 13B - 13°E o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6 (DVB-S/QPSK)

ID: PPV: Golota-Saleta

PID V: 273

PID A: brak

PID PCR: 273

SID: 10581

Kodowanie: Nagravision 3, Nagra MA (Cyfrowy Polsat)

 

jak masz ich dekoder to na kanale 117 jak mnie nie myli pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku byłem przeciwny wykupienia gali ale zrobiłem to pod namową znajomych. Często w soboty spotykamy się w 6 a nawet więcej osób na jakiś mecz lub film (plus piwo) a teraz zachciało im się boksu. 40 na 6 osób to wyjdą grosze. :-)

 

Czy po wykupieniu gali powinna mi się na danym kanale wyświetlać jakaś informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy po wykupieniu gali powinna mi się na danym kanale wyświetlać jakaś informacja?

Tak. "Plansza z Gołotą i Saletą oraz napis "potwierdzamy wykupienie usługi...." Ja miałem uaktywnioną usługę (mam również Moduł CAM) jakieś 10 minut po zamówieniu przez ICOK.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - wspaniałe widowisko sportowe na wysokim poziomie to to raczej nie będzie. Co to za cena jest właściwie - 40 zł? Szczerze mówiąc to bardziej opłacalną inwestycją było by kupno kwiatów dla żony :) No ale jak znajomi się uparli to zrobiliśmy zrzutę po 6 zł :) Oby tylko nie było rozczarowania :) A teraz tak dla informacji innych. Posiadam moduł CP który został mi po umowie z Polsatem i nie działa na nim żaden kanał. Jednak po zalogowaniu do ICOK udało się zamówić PPV i moduł zassał uprawnienia. W tym momencie działa na module kanał Dla Abonentów i 2 kanały PPV (SD i HD). Tak że myślę że PPV można zamawiać nawet na starym dekoderze który został nam po umowie z CP i nie ma się co obawiać. Podobna sytuacja jest z filmami VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji które wypłynęły wynika że do tej pory tylko 3000 osób wykupiło dostęp (liczyli na min. 100 000), więc teraz będą się bardzo mocno zastanawiać czy dalej iść w stronę PPV. Trzeba mieć tylko nadzieję że kolejne PPV (o ile zdecydują się na nast.) znowu zakończy się fiaskiem i skończy się era płacenia extra za nie-extra kontent w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Adamczyk, dziennikarz Orange Sport, poinformował na Twitterze: "Ptaszki ćwierkają, że na razie sprzedano 3 tys. PPV na walkę Gołota - Saleta. Teraz ma nadejść fala smsów. Będzie pierwsze w Polsce tsunami? Myślałem że będzie więcej, nikogo nie obrażając"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To raz, a dwa to skąd informacje, że liczyli na 100 tys?

Od Mariana Kmity. :)

 

Skoro oni tę galę organizują, wiec nie musieli praw wykupywać więc każde sprzedane ppv sie im spłaca

Gołota z Saletą za darmo nie będą się bić. To samo z pozostałymi bokserami. Do tego dochodzi wynajęcie hali, kampania reklamowa i inne tego typu koszty. :)

 

Dodatkowo zyski z reklam

Z jakich reklam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie liczyłbym na oficjalne info, bo pewnie nie ma się czym chwalić. :) już sam fakt, że docisnęli to do TV Mobilnej na jakichś dziwnych warunkach sugeruje, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Także nie ma co na siłę bronić CP i zaklinać rzeczywistości - po prostu cena 40 zł za takie "coś" jest na moje oko 3,4x zawyżona w stosunku do kontentu i sam zdziwiłbym się i odszczekał tutaj wszystko, gdyby 100 tysięcy ludzi nie doszło do podobnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam na 18:00 na rozpoczęcie, za 40 złotych na pewno bym nie wykupił, ale jeśli mam możliwość w TV Mobilnej obejrzeć za zapłacenie 3 rachunków z góry ( a i tak przecież muszę co miesiąc płacić) to czemu nie, wpadną znajomi to się w browarach i zakąskach jakoś zwróci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...